Слотовете в сградата за преобразуване в Долината на еделвайсите да могат да се обират самостоятелно

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от Doremi на 29.6.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
?

Желаете ли слотовете в сградата за преобразуване да могат да се обират самостоятелно?

  1. Да, така ще избирам кой слот да взема

    100.0%
  2. Не

    0 глас/а
    0.0%
  3. Все още нямам достъп до това поле и не мога да преценя

    0 глас/а
    0.0%
  4. Имам време и по цял ден мога да пускам по малко бройки на слот

    0 глас/а
    0.0%
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Тъй като в момента се обират всички слотове наведнъж в тази сграда, складовете се препълват с един вид производство, ако сме заявили повече бройки. Например, ако обереш всички слотове за дървесина, често се случва да не остане място за хумус. Откакто има Алпийски градини, се възползвам от възможното количество за производство, но пък няма как да избереш кой вид дървесина ти трябва и да обереш този слот, обират се всички и е неудобно.
    Пускам и анкета, за да видим какви са желанията на играчите. Моля тези, които които имат отношение, да гласуват.
    [​IMG]
     
    Последна редакция: 29.6.23
    .TAINNA., лудакрава1 и Bamze харесват това.
  2. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Направи и точка-Да се спре това недоразумение- Яе гласуват повече хора.Иначе си абсолютно права, но не мисля, че нещо от това ще сигне до “боговете“.Спорна игра и спокойна вечер.
     
    Doremi, Bamze и червената_шапчица харесват това.
  3. Bamze

    Bamze Болярин

    Все още не играя в моята ферма Долината на еделвайсите. Събрах звездичките, но страшно се колебая дали да ги инвестирам за тази игра. Чета редовно форума и това ме разколебава значително. Помогнах на моя приятелка да я отвори. Тя стигна до 5 ниво. Там съм видяла как се играе, макар и малко. Подкрепям Дореми и ще гласувам в анкетата, въпреки малкото опит, който имам.
    Успех с внедряването на искането!
     
    .TAINNA. и Doremi харесват това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Гласувам "Съгласна" с едно допълнение:
    слотовете да могат да се обират по двата начина: и поотделно, и заедно.
     
    kakata13 и Doremi харесват това.
  5. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Всеки един може да спре да играе Долината на еделвайсите. Защо се оплаквате от нещо, което не сте длъжни по никакъв начин да правите?! И да, предложенията могат да стигнат до програмистите, колкото и да те учудва това.
    Иначе, предложението има резон, има пояснение... Дали е приложимо и допустимо, според интересите на бигпойнт, да преценяват те.
     
    mimi123123456, milena7004, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  6. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Ще стигне, не се съмнявам. Преди, съвсем в началото на играта, когато дори се плащаше , за да разрушиш дърво в основната ферма, мисля, че нямаше и Бахамарама, имаше комбайн, който можеше да премахва всичко наведнъж. Тогава имах предложение да се направят опции за отделно премахване на дървета, полета и др. Вярвам, че стигат предложенията, въпросът е дали ще са одобрени от голямата точка.
    Всеки си решава къде да инвестира звездите, аз не съжалявам, защото оттам се печелят редове, които са в помощ за основната ферма. И то за момента доста добри. При 25 ниво на Долината, отново ще има нещо хубаво за основната ферма. И да, много, много е досадно в началото преминаването на нивата в Северните гори, особено първите нива. Концепцията за играта е различна от на основната ферма и положението е доста спънато, постоянно пречки на хоризонта, ама максимално да си ангажиран и всяко действие е свързано с предходно. Не можеш да произвеждаш семена, ако нямаш дънери. Дънерите идват от дърветата, ако не правиш дървета, да гибереш, няма продукти, просто цикълът спира. Едно колело отг машината ако спре и край, всичко спира.
    Да, разбира се, аз не изключвам сегашния вариант, а да се допълни с възможност и за самостоятелно обиране.
    Благодаря за предаването на предложението, аз съм оптимист. Все пак - стрелец. :p
     
    Кобрелия, Bamze и .TAINNA. харесват това.
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Добре би било слотовете във всички сгради да могат да се обират поединично и заедно. Не само в сградата за преобразуване.
    Помня времето, когато плащахме, за да разрушим дърво, ако не се лъжа и за плевелите беше така. Оставяхме празни полета, незасяти, за да няма бурени, които трябва да разрушим. Голяма емоция беше :)
     
  8. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Имаше и наводнения. Но не мога да си спомня, съвсем в началото, дали не беше само основното поле и после май се появи пустото. Преди 13 години... когато рокендролът беше млад. :)
    В занаятчийската станция засега има малко слотове и излизат малко брайки, също не е лошо да се обират по единично, но засега май не е фатално, все пак 3-4 броя са, а и ако се напълни складът, те остават там. Ама в сградата за преобразуване понякога идва и бонус, одеве ми изсипа вместо 52 броя, 74. Не съм го предвидила. Да си призная, гледам на макс да върви производството, защото нямам много време да зареждам.
     
    .TAINNA. харесва това.
  9. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Помня и наводненията големи емоции бяха :) Дано вземат предвид предложението за слотовете и да пипнат малко :)
     
  10. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Разбира се , че всеки може да играе и да спре.Не в това е проблема, а какво носи след себе си.В момента можеш ли по нормален начин да влезеш във форума-НЕ!Забива ли на всяко поле-ДА!Няма играч който да не се е оплакал от постояните проблеми- предавате ли и това нагоре?И да не е виновен никой, а ненужните нововъведения в играта и калпавите програмисти.Аз лично не харесвам Еделвайсите и не съм само аз.Еделвайсите ми утежняват другата игра,имам право да не ги харесвам и да изкажа собствено мнение.Няма да спра да се оплаква до тогава докато Еделвайсите не ми пречат на Фермата
     
    Последна редакция: 30.6.23
    червената_шапчица харесва това.
  11. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Аз и не само аз влизаме нормално във форума, но играем в клиента. От там няма проблем. Тествах го и да, има проблем с влизането във форума през моливчето, ако играеш в браузър, но няма проблем да влезнеш от Форум под рамката в браузъра. Така че, говори моля само за себе си. Не вкарвай всички под твоя знаменател.
    Понеже не е по темата, ако може екипът да премести "разговора" някъде другаде :)
     
  12. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    О Боже, точно ти ли където на всеки евент имаш проблем и пишеш тук намери забележка да ми правиш.Всяко нововъдение тежи на играта и до колкото си спомням ти не си никакъв фен на Еделвайсите.И да има бъг за форума, щом се влиза избирателно значи е проблем.
     
    Последна редакция: 30.6.23
    червената_шапчица харесва това.
  13. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Грозно постъпваш. Не ти прави чест да обиждаш. В яда си не разбра, че не правя забележка. Само отговорих на въпроса ти: В момента можеш ли по нормален начин да влезеш във форума-НЕ!
    Не видя, че не коментирам Алпите. Не видя, че тествах, да да видя къде е проблема. Видя съчката в окото ми, а гредата в твоето пречи да видиш и разбереш човека срещу теб. Как разбра, че "О Боже, точно ти ли където на всеки евент имаш проблем и пишеш тук" Брейййй направо ме уби! Изля всичката си злоба на мен. Добре. Няма да ти пригласям. Само ще потвърдя: Не харесвам Алпите. Не е моята игра. Създават проблеми в играта, но бутам там отгоре отгоре, когато се сетя. Благодаря ти за горчилката Маги. Жалко. Това е само игра и не си струва да замеряме хората с омраза и злъч. Бъди здрава.
     
    milena7004 харесва това.
  14. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравейте,
    Заключвам темата по две причини. Първата е, че желанието за отделно обиране на слотовете преди доста време беше предадено като обратна връзка от член на друг форумен екип. Няма как да зная дали ще бъде ли прието от БП или не, дали ще бъде реализирано или не. Втората причина е, че обърнахте темата в бърборилня.

    Моля без ежби, укори и др. под. и нека всеки говори от свое име. както и нека никой на никого да не казва да пише или не и какво да пише.

    За това как върви или не върви играта можете да пишете тук:
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Отзиви-за-играта-през-Юнити-и-Самостоятелния-клиент.20802/page-39#post-212975
    За алпийския свят тук:
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Дискусия-Долината-на-еделвайсите.23302/
    А за бърборене за какво ли не можете да използвате тази тема:
    https://board-bg.farmerama.com/forums/Разговори-за-това-онова-хоремаг.624/

    П.П. Относно влизането във форума през иконката горе вдясно Кобрелия вече писа, че е известен проблем и се очаква да бъде отстранен през следващата седмица. Според мен няма какво повече да се разисква.
     
    .TAINNA. и milena7004 харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.