Дискусия: Долината на еделвайсите

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 6.12.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Долината на еделвайсите

    В тази тема можете да споделяте своите впечатления и мнения за нововъведението,
    своя опит и стратегия за нововъведението, както и да съобщавате за евентуални грешки.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]


    Екипът на Фармерама
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Ето че се сдобихме с "игра в играта" ! Веднага искам да предложа следващото разширение - с космически асансьор да ни изпращат в необятните територии на галактиката и не само.
    Действително тук механиката е съвсем нова и ще се учим от А и Б, така че тази тема ще се разрастне неимоверно. Споделеният опит ще е добре дошъл за всички ентусиасти, успех !

    Малко е объркващо, че в два различни раздела открихте теми за долината на еделвайсите ! Така информацията само ще се "разводнява".
     
    Последно редактирано от модератора: 10.12.22
    Bamze, axmara, [[Fermerkaa]] и още 1 човек харесват това.
  3. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    Хубаво пуснаха нови неща-но 2500 звезди да се отвори това поле ми идват прекалено много, на мен ми трябват 1500 за да го отворя8):(
     
    koteto9 и Bamze харесват това.
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Двете теми са за две различни неща, в първия пост на всяка тема е посочено коя за какво е.
     
    .TAINNA. харесва това.
  5. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    на пръв поглед, не ми допада особено. Много сложно ми се вижда. Да го пуснат и ще преценявам дали ще го играя или ще си стоя в познатата ми вече игра, докато се появят повече пояснения :)

    Муши, обърках се мами, написано, непрочетено, недочетено, извинявай :)
     
    nasko9898, tanyamery и qzovec харесват това.
  6. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Мнения....добре....ето едно. Сега вече си обяснявам, защо толкова време го няма панаира на Ренцо. Няма как да се носят две дини под една мишница.
    Къде изчезна първоначалното инфо за алпийските нива и алпийските редове ?
    Питам защото в бонусите от алпийските редове се упоменаваха и ТрТО, а сякъш останах с впечатлението, че точките от алпийските приключения ще се начисляват към основната ферма.
     
    Последна редакция: 6.12.22
    Bamze и .TAINNA. харесват това.
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    https://board-bg.farmerama.com/threads/Нововъведения-във-Фармерама.23303/

    Няма такова нещо, алпийските точки са си алпийски точки.
     
    tanyamery и .TAINNA. харесват това.
  8. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    От доста време звездичките не са интригуваща награда в куестовете, но сега определено ще преживеят нов апогей.
     
    Bamze харесва това.
  9. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    Ммда- моето читалище е със над 60% не изиграни задачи във който има доста звезди, Но пак да кажа че 2500 бр звезди е прекалено много
     
    koteto9, Bamze, zvezdi4ka_86 и 2 други харесват това.
  10. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Само бонусите от редовете ще се начисляват към фермата. Иначе останалите приключения ще дават АТо.
     
    tanyamery харесва това.
  11. karzil

    karzil Подрастващ автор

    На първо четене не ме грабва, но знае ли се... Ще има много да зацикля и да се доизглажда.
    Обаче предложенията за пазаруване изпреварват всичко. Екипът на новата игра трябва да получи
    коледна премия, а ние на всеки час и половина трябва да берем и сечем дървета:p
     
    .TAINNA. и tanyamery харесват това.
  12. buba62

    buba62 Главен болярин

    Нямам достатъчно звезди за отварянето на това чудо. Ще го мисля, след като събера още около 200.
     
    nasko9898 и tanyamery харесват това.
  13. .water.

    .water. Адмирал

    За сега съм леко разочарована па едно дърво па чакаш да зрее (даже не е златната ябълка ами обикновенна кайсия )береш сечеш нам си ко много овъртоляно и засукано отново .Явно такава е стратегията и тенденцията на играта за в бъдеще.Даже не ми харесва от прочетеното ,но като всички ще ръчкам там заради редовете ако не забравям ,защото ми изглежда твърде скучно.
     
    tanyamery, ..koni.., kakata13 и още 1 човек харесват това.
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    преди доста време се бях заиграла в една друга ферма. Беше много приятна игра. Зарибихме се доста народ. Играх 2 г и започнаха да я раздуват както сега тук. В един момент ми писна от сложнотии и яко бъркане в кесията ми и теглих Х, та дойдох тук. Ще почакам известно време да видя от къде и накъде духа вятъра и може да изиграя същото упражнение. Каката13 помниш какво стана там, нали? Стягаме си куфарчетата пак, май xD
     
    -iliana7-, nasko9898, koteto9 и 3 други харесват това.
  15. kakata13

    kakata13 Ветеран

    Тука поне имаш избор - не ти харесва, не ходиш по алпийските поляни :)
     
    nasko9898, nefertiti, shiky и 3 други харесват това.
  16. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Аз ще пропусна алпинизма поне до събота, да имам свободно време да разуча цялото инфо, че шефката не ми дава за утре отпуска :D
     
    bubolina8, dedoto, Кобрелия и 5 други харесват това.
  17. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    С монети се вземат звезди, но в инфото видях че трябва всичко да ти е отворено че тогава май ще може да го отвориш поправиме ако греша. Аз поне и звезди имам и всичко ми е отворено
     
    Bamze, tanyamery и .TAINNA. харесват това.
  18. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Ако имаш излишни фермерски монети, можеш да закупиш 120 звезди
     
    Bamze, nasko9898 и tanyamery харесват това.
  19. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    Всички руни на дървото са ми отворени. Какви са тия монети за които пишеш че се взимат звезди
     
  20. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен