да отворим сърцата си и да помогнем с гласа си

Дискусията в/ъв "Разговори за това - онова (хоремаг)" е започната от sm0uk3r71 на 13.10.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2288560908034127&id=1837575906465965
    да дам превод
    моля, дайте своя глас за peshy и вики!
    всеки " като който даваш е в подкрепа на близнаците!
    това е различен вид конкуренция!
    това е състезание, чиито победители няма да бъдат наградени със златна, сребърна или бронзова награда. те ще получат скъпо лечение за рехабилитация в медицинския център " adeli така ще им бъде даден шанс да придобият някои основни умения от решаващо значение (като например способността да се ходи, например), което ние в противен случай ще вземем за даденост.
    peshy и вики са звездите в това състезание. тяхната история достигна много хора и те получиха широка социална подкрепа. peshy и вики са 3-годишни близнаци. и двете деца страдат от церебрална парализа и кривогледство. освен това peshy е диагностициран със синдрома на запада (вид епилепсия).
    преди година близнаците са били лекувани в медицинския център " adeli те са били спонсорирани от ранна рехабилитационна програма и са направили голям напредък, който трябва да бъде запазен и разработен по-нататък. за да постигнем нов напредък, peshy и вики периодично трябва да бъдат лекувани в специализирани центрове за рехабилитация.
    това състезание е истински дар от съдбата. децата имат шанса да го спечелят и да се възползват от безплатно лечение, което в противен случай струва твърде много, за да си го позволи.
    затова се нуждаем от вашата подкрепа!
    моля, дайте своя глас за близнаците на: https://ru.adelicenter.eu/фотоконкурс-особые-дети-могут/
    стъпките, които трябва да се направят, са следните:
    1. кликни на линка и намери питър и виктория.
    2. дай им палците нагоре.
    3. изчакайте системата да регистрира вашия вот.
    nb!
    можете да гласувате веднъж дневно от един ip адрес, т.е. можете да подкрепите децата всеки ден чрез вашия смартфон, лаптоп, компютър, работното ви място пр, различни wi-fi мрежи или мобилни данни.
    моля те, разпространи тази нотификация сред приятелите си и ги помоли да я разпространят напред, за да могат нашите малки звезди да имат шанс да спечелят състезанието!
    п.п. тези деца са 3 годишни с ДЦП и са ми комшийчета
     
    Последна редакция: 13.10.18
    Каспаретка, staneli, ZORBA13 и 4 други харесват това.
  2. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

  3. staneli

    staneli Старши болярин

    Не знам къде съм бляла, че не съм видяла тази тема до сега :(.
    Искрено се радвам, че дечицата са спечелили рехабилитацията.
    За съжаление, този синдром на Уест /гугъл горе го превежда като синдром на запада/, ми е до болка познат, преминахме с дъщеря ми и през този ад :(.
    Много сили и кураж на цялото семейство!
    Успешна рехабилитация и напредък за дечицата желая от цялото си сърце!
     
    kakata13, pepa551, milena7004 и още 1 човек харесват това.