Фермерски експрес, ту-тУ-У

Дискусията в/ъв "Разговори за това - онова (хоремаг)" е започната от The.Farm на 7.2.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Слончето тежи деца,
    150 килца...
    Дали вагона ще го удържии,
    скърца, пука и трещи!?

    Слона щом чу това
    в яда си мигом пожълтя...
    "Вагона с хобота ще разцепя,
    името ми никой да не клепа."

    Пътувай надалеко,
    жълто слонче ти...
    Кога стигнеш, ако не писмо,
    то поне оборче ценно ми прати!
     
    Последна редакция: 7.2.20
    tanyamery, .water., pepa551 и 6 други харесват това.
  2. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Еха............сериозно съревнование с Ерато ( joujoujouj ) .!.!.! Много хубаво.
     
    .TAINNA. и The.Farm харесват това.
  3. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Червените язовци ми бягат, от другите се с добих с по един или по 2-3. Забравям да натоваря влакчето, та не съм взела много тайнствени, но ... доволно.
     
    .TAINNA. и The.Farm харесват това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    чудя се като товаря влака дали събраните товари ще могат да се използват след приключване на събитието, след като ту-тууу си замине окончателно? :) Имам много жълти пухчета, оранжеви овце и разни други много непотребни обори. Опитвам се да им намаля малко бройката, но нямам място за всички товари да ги пусна в действие
     
  5. ka-linka

    ka-linka Пазител

    срещу 1 лало товарът пристига веднага, ама аз нямам лалота
    колкото направя, толкова
     
    .TAINNA. харесва това.
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    не става дума за лалота. И без лалота събирам много товари и разтоварвам склада от боклуците от колелото. Но ако получените товари ги оставя за по-натам ще изгубя ли нещо или си запазват това, за което са предназначени?
     
  7. ka-linka

    ka-linka Пазител

    запазват си
     
    .TAINNA. харесва това.
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Да, могат да се люпят и по-късно.
     
    .TAINNA. харесва това.
  9. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Супер! Благодаря :D Ще си събирам товарите и ще ги разтоварвам друг път. Може да ми се падне нещо по-така xD