Фермерски експрес за обори и Лайков

Дискусията в/ъв "Разговори за това - онова (хоремаг)" е започната от .TAINNA. на 25.2.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Имам въпрос за фермерския експрес за животни. До 2019 г го имаше като малко събитие и беше удобен за разчистване на стотиците ненужни обори от колелото. Беше безплатен и даваше тайнствен товар. От него получавахме шанс за други обори, които ни липсват. След това експресът изчезна и се появи лайков, но вече иска 15 лг ако не се лъжа, за всяка замяна, което вече е неприемливо. Няма къде да си давам стотиците ненужни обори.
    Въпросът ми е има ли вероятност този експрес да се върне? или поне да има събитие за разчистване на ненужните обори? Лайков определено не ми харесва като вариант.
     
    pepa551, maqpan4o, milkoga1 и 2 други харесват това.
  2. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Не експреса а направо "влака стрела" може да върнат...xD И пък кво ти пречат тез обори, да си седят там, след време ще имат антикварна стойност :p. Де ще намериш сега онези старички обори ++.... Пък що се отнася за получаването на новички или полуновички, дай ми назаем кредитната или дебитната карта и аз ще ти напазаря колкот сакаш. o_O
     
    .water., dedoto и kakata13 харесват това.
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не мога да отговоря какви са плановете на БП относно това дали ще има влакче.
    А относно Лайков - там обори не предаваш, там само купуваш.

    П.П. Последното влакче за обори е било през февруари 2020 г.
     
    .TAINNA. харесва това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    този съм го изпуснала. Търсачката е виновна xD аз също, че не съм го играла ... май ;)
    Лайков продава обори, ама не ми харесва. Искам да си махна изобилието от обори от колелото. Сигурно имаш много повече от мен, дай да си искаме влакчето :D