Рецепти за пай от Pinkie Pie и пъпешова магия

Дискусията в/ъв "Разговори за това - онова (хоремаг)" е започната от gigi_421 на 5.12.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Здравейте! Искам да попитам възможно ли е по някакъв начин да се получат рецептите за Пай от Pinkie Pie и Пъпешова лудост? Питам тъй като едната рецепта се е получавала от събитие 2013 год, а другата- от 2017 год. и само това успях да намеря. :)
     
    .TAINNA. и Bamze харесват това.
  2. Bamze

    Bamze Болярин

    Здравей, Джиджи. Стандартно няма рецепта за Пинки пай в занаята за мармаладите. Проверих при отворени 5 нива. Ако се е печелила тази рецепта специално , тогава може някои играчи да я имат.Не знам дали ще я има в бъдещо събитие като награда.
     
    gigi_421 харесва това.
  3. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Пинки пая е в пекарната, не е при мармаладите. На пето ниво е, но не помня дали се е печелила рецептата. Има и цъкалка, която дава по един пай - Дворец в облаците е цъкаленцето.
    Пъпешова магия? Лудост не намирам ;)
     
    tanyamery, .TAINNA., gigi_421 и още 1 човек харесват това.
  4. Bamze

    Bamze Болярин

    Здравейте, извинявайте за объркването, наистина не е при мармаладите, а при пекаря е и е стандартна рецепта.
     
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Пъпешовата магия не се произвежда в занайтчийските работилници. Имаше отдавна един куест с награда ред, който я дава. Не се и търгува на пазара.
    Рецептата за пай от Pinkie Pie също беше награда в много старо събитие.
     
    Kalina_fermer и gigi_421 харесват това.
  6. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Значи няма как да се получи рецептата. Е, какво да се направи?! Ще се купува от пазара.
     
  7. Bamze

    Bamze Болярин

    Здравей отново, Джиджи. Би трябвало да можеш да получиш рецептата, като отвориш занаят Пекар и стигнеш 5-тото му ниво.
    Аз нямам този занаят, но ти може и да го имаш, не знам. А дотогова вероятно ще трябва да го купуваш. Не знам дали при Ренцо все още има покупка на занаят като награда. В момента Ренцо не работи и не мога да погледна наградите му.
    Иначе с реални пари може да се купи занаят. Пекарната също.
     
  8. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    В информацията пише, че се е получавала от събитие 2013- така и написа муши.

    Благодаря за информацията за цъкалката. А дали се сещаш с нея мога ли да се сдобия?:)
    П.П. Тя е била от излюпване на домашен любимец от събитието, което е давало рецептата. Ясно е, че ще се купува......:(
     
  9. Bamze

    Bamze Болярин

    Да, за съжаление си права Джиджи - рецептата за Пинки пая не е стандартна за занаята пекар. Жалко.
    Лично аз получавам пая от сандъци - Изобилие от хлебни деликатеси. Получавам ги от реда от Небесната градина с пързалките . При теб не се ли случва така ?
     
    Последна редакция: 5.12.20
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    https://board-bg.farmerama.com/threads/Пъпешова-лудост.15077/#post-107609

    Евентът е Пъпешова лудост, а редичката от него дава 1 бр. пъпешова магия при обиране.

    https://board-bg.farmerama.com/threads/my-little-pony.2486/
    тук сме печелили 1 Рецепта за пая на Pinkie Pie
     
    Последна редакция: 6.12.20
    gigi_421 харесва това.
  11. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Мила, това го намерих и прочетох и затова зададох въпроса си. Оказва се, че щом съм започнала по- късно, ще си купувам някои неща само от пазара. Това се отнася не само за мен, а и за още много други играчи както и за тези, които тепърва ще се включват в редиците ни.:)
     
    Kalina_fermer, .TAINNA., mimi123123456 и още 1 човек харесват това.
  12. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Точно така е - пазар, пазар и пак пазар. Всъщност, ако не ме лъже паметта до този момент рецептата за Пинки пая можеше да се спечели два пъти, но тогава аз бях на ниско ниво и не се справих и в двата случая.
     
    .TAINNA., kakata13 и gigi_421 харесват това.