Разговори за какво ли не (не по темата или на място за небъбрене)

Дискусията в/ъв "Разговори за това - онова (хоремаг)" е започната от tanyamery на 28.11.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    И "Вълнабол", и "Вълната е готина" са по-добри от "Цветни мелодии", даже втората е най-изгодна от трите на единица площ. Който имаше време, подходящи сателитки и нерви, се възползва от шанса. Забелязал съм, че веднъж-два пъти годишно има събития, които си заслужават да им се отдадеш изцяло - "Приятен следобед" беше едно от тях.
     
    ZORBA13, pile-pale, DILQNADELI и 2 други харесват това.
  2. За мен лично "Вълнабол" е перфектна за позициониране в музей, защото по полетата няма да я сложа. :) Вярно е, че"Вълната е готина" дава повече ТО на база едно поле, но 8х1 240 х нивото е повече от 8х670 х нивото. Редът "Приятен следобед" ми е активиран, не обичам незавършени редове, но на следващия ПиТ се надявам да подменя предметите в музеите си на Фара с "Вълнабол". ;)
    Усмихнат и спорен четвъртък! :)
     
    Последна редакция: 22.8.24
    лудакрава1, DILQNADELI и -niksan- харесват това.
  3. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    какво ще дадеш ако ти предложа на куп 60 броя от всеки вид по 20:p:p:p. аз ще ти помогна какво искам Кралска палма със сърчица , дърво със сърчица, великденски заек, стадо овце и те така
     
    червената_шапчица харесва това.
  4. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Аз няма да търся засега.Нямам от това което търсиш.
     
    червената_шапчица и DILQNADELI харесват това.
  5. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Тъй като я няма темата Долината на еделвайсите, ще пиша тук. Да се поправи една грешка ето я и нея.[​IMG] [​IMG]
     
    -niksan- харесва това.
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    milena7004 харесва това.
  7. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Муши отбелязвай като си коригирала грешката, не така тихо мълком.
     
  8. alf978

    alf978 Прохождащ

    защо не мога да изпращам подаръци на съседити си
     
    Последно редактирано от модератора: 8.9.24
  9. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Би ли описал/а по-подробно какво и откъде се опитваш да направиш и не се получава?
    Приятна вечер!

    П.П. Теми във форума, свързани със съседите, приятелите и подаръците:
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Пусто-поле-и-всичко-за-съседите.6898/#post-148193
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Добавяне-на-приятели-снимка-на-фермата-и-оценяване-на-фермата-на-друг-играч.1684/