Разговори за какво ли не (не по темата или на място за небъбрене)

Дискусията в/ъв "Разговори за това - онова (хоремаг)" е започната от tanyamery на 30.4.24.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Защо мислиш че имат достъп до моите карти;).
    И аз съм умен;).
     
    Последно редактирано от модератора: 13.9.23
  2. Bamze

    Bamze Болярин

    Здравейте, не знам тук ли е мястото за тази публикация, но понеже не намирам друго място, ще пиша тук.
    Става въпрос за малко събитие Тайнствени дървета Слънчев камък и Наварино.
    Дърво Кокиа ново дърво ли е ? То за фермата ли е или за Бахамата?
    Съжалявам, ако аз нещо съм се объркала ...
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    погледни тук: https://board-bg.farmerama.com/threads/Загадъчни-обори-дървета-и-НОВИ-глупости.10502/page-55 пост 1085 на червената шапчица :)
     
    Bamze харесва това.
  4. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Компенсация чакам,
     
  5. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Какво да купя с 19 938 звезди и с 11 112 банана? Дали не е време БП да намери приложение на тези тъй "ценни" придобивки? /ценни, защото се падат в изобилие от парти врътки и сандъци :cry:
     
  6. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Веднага ти отговарям нищо!!! Иначе ако нямаме банани и звезди ще има благинки , БП неще така xDxDxD
     
    Последна редакция: 28.9.23
    kakata13, червената_шапчица и ka-linka харесват това.
  7. ka-linka

    ka-linka Пазител

    А аз се бях размечтала 10 звезди и 5 банана да се разменят за цъкалки с хубави точки, да се отвори със стотина звезди някое екзотично поле с разни шукаритетни придобивки, в най-лошия сручай да ни ги обменят в евро 1 към 1 xD... Що тъй ме поля със студена водица xDxDxD?
     
  8. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Направо те освестих xDxDxD
     
    ka-linka, kakata13 и червената_шапчица харесват това.
  9. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    Това с календара за октомври дали е истина или очилата ми са замъглени
     
  10. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Пълнолунието ли? Предполагам, че е свързано с Хелоуин, тогава е удължено и има и пълнолунен календар.
     
  11. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    Когато го видях беше само сезона и пълнолунието и си помислих че ще имаме почивка докато си оправят играта, но уви мечти, мечти...
     
  12. bomberabg

    bomberabg Стажант

    Предложение
    1. Когато разполагам с дадено животно, но нямам бройки от него да се вижда в хамбара с бройка 0, а не както е сега да липсва изобщо от хамбара. Това означава, че не разполагам с нето - не съм го отворила. Същото е мисля с растения, дървета, животни, продукти
    2.Комбайна - както всичко може да се сее отделно - растения, дървета би трябвало така да могит и да се обирят отделно - растения, дървета, животни. Дразнещо е когато имам комбайн и искам да обера дърветата по късно, когато имам бонуси - сега комбайна обира всичко наведнъж.
     
  13. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Някой може ли да ми каже или даде линк за сандъка на Джин, че забравих какво дава. Днес ми се падна Празнични чувства и не знам от него ли е.
     
  14. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    Bamze и DILQNADELI харесват това.
  15. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

  16. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Има нещо ново от 2-3 дни. Появява се Удивителна върху лентата с новините все едно има непрочетени новини, а няма. Доколкото разбирам, това става, когато има нещо за обиране из полетата. Това ме кара да обикалям всички полета и да обера узрялото, за да се махне Удивителната. Някой знае ли нещо за тази новост? Има и един проблем: ако съм в Алпите и някъде има нещо узряло за обиране, каквото и да правя там, Алпите забиват, въртят се слънчогледи и, само излез-влез помага. Може ли от екипа да проверят нагоре какво е това?

    п.п. Имам необран подаръчен пакет и някои цъкалки из полетата. Ако тази новост ще остане, ще има ли Удивителна при необрани пакети и цъкалки?
     
    Последна редакция: 29.10.23
    koteto9 харесва това.
  17. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    И при мен го има, но не разбрах защо. На моменти се скрива и после пак се поавява.
     
    koteto9, .TAINNA. и -niksan- харесват това.
  18. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    скрива се, когато обереш узрялото в поле и се появява, когато пак има нещо готово на някое поле. Стои, докато обиколиш всичко, навсякъде и обереш готовите неща. Дразнещо е :)
     
  19. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    По мои наблюдения не е свързано с "узрелите" нещица на което и да е поле, защото изчезва и само като отвориш новините, т.е. извършване на някакво действие на даденото поле. И като преминеш на следващото поле отново се появява дори да нямаш нищо за обиране. Спорен мен е бъг, който е свързан с предложението за покупка на Премиум плюс. А може и да не е бъг, а БП да ни подсеща да си го купим. xD

    А ако това твое предположение е вярно, то ще е поредното безумие от страна на БП.
     
    Последна редакция: 29.10.23
    .TAINNA. и dedoto харесват това.
  20. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    xD днес като че ли удивителната липсва? o_O
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.