Разговори за какво ли не (не по темата или на място за небъбрене)

Дискусията в/ъв "Разговори за това - онова (хоремаг)" е започната от tanyamery на 30.4.24.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. 1. От мухата слон не сме го направили ние, а ти. :) Заради ентусиазма си да защитиш някой/някои/. ;)
    2. Прошка не съм ти поискала, но понеже деня за тази година мина отдавна/26.02.2023/, моля те, изчакай до 17.03.2024, за ми я дадеш непоискана! 8)
    3. Не можеш да определяш кой колко е умен, IQ тест ли си правила?! Това е определено е обида, а това съответно е нарушаване на правилата на форума. ;).
    И спирам до тук, защото съм си обещала да следвам една мъдра мисъл, цитирана в подпис на съфорумник. Спокойна нощ!
     
    Последна редакция: 30.6.23
    Ferma_Ro и лудакрава1 харесват това.
  2. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Опаааа....xDxDxD;)
     
  3. xDxDxD Да черпя или к'во?!
     
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    За разлика от вас (липсва третата), спирам до тук, защото следвам една мъдра христова мисъл : обичай ближния си както себе си. И още една библейска мисъл: по делата им ще ги познаете, а IQ се дава отгоре.
    ОУП на форума няма да разисквам. С обич ви оставям да се гаврите с мен, другите играчи и екипа. Продължавайте :)
    И, Бъдете здрави.
     
  5. ren44o

    ren44o Стажант

    Не зная дали точно тук е мястото, но искам да попитам някой знае ли нещо за Тинка от Бургас. От доста време не я виждам в играта.(tinkatin)
     
  6. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    В играта не е влизано в този акаунт от почти година...
     
  7. ren44o

    ren44o Стажант

    Благодаря! Попитах, тъй като и на телефона не отговаря, а знам, че и с други от съседите са се срещали.
     
    Кобрелия харесва това.
  8. magy76

    magy76 Стажант

    Крайно време е да бъдем чути. Предлагам да направят анкета, за или против съставът на екипа. Доволни ли сме или не, защо ако не.
     
  9. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Съжалявам, но това не е никакво решение. И ако сме недоволни, какво ще стане ? Никой няма да кандидатства за член на екипа. Търсят се хора от години.
    Лесно се виждат грешките на друг. Но ние безгрешни ли сме ?
    Не е необходима анкета, ако има недоволни от екипа, винаги сте можели да се оплачете на съпорт.
     
    ..koni.., .TAINNA. и milena7004 харесват това.
  10. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Тук не опира до Съпорт.Тук въпроса е до човешко отношение.Не знам на теб колко ти допада да си подготвиш едно поле, а то да се окаже съвсем друго.На всичкото отгоре и високомерие.Замита без обяснение.Това само повече дразни от всичко.Като се оплача на съпорт ще ми дойдат ли още 150 фъркати-не.Не ме пращай при съпорт, а да се научи когато сгреши да ззастане очи в очи и да се извини като нормален човек.
     
    maqpan4o, astra1110, .water. и 2 други харесват това.
  11. И какво е решението според теб - да мълчим и безропотно да понасяме всичко това? Хайде стига с тези чупки в кръста! До кога ще изтриват постовете ни с изразеното недоволство??? Да, човешко е да се греши, както и който не работи, той не греши, но ще те търпят ли безнаказано някъде на работа, ако грешиш нон-стоп и подвеждаш други хора??? Тук опираме до липса на достойнство, доблест и отговорност!!! За съжаление с пълна сила важи фразата - дай малко власт на българина и му гледай сеира!!!
    Прекрасен четвъртък! :)

    П.П. А това как ще го обясниш:
    ?
    Моето обяснение е, че Кобрелия се е доверила на mushnu4ka, а тя е подвела и нея.

    П.П.1 Съвет - снимайте си постовете, за да имате доказателство пред Съпорт, че не сте обидили никой, а сте изтрити и евентуално блокирани безпричинно.
     
    Последна редакция: 20.7.23
    astra1110, .water., лудакрава1 и още 1 човек харесват това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Вечно недоволните и неблагодарни се броят на пръсти. Вижда се как превзеха форума със своята омраза, критикаство, сочене с пръст без да мислят, без капка мъдрост и смирение. Хвърчат плюнки, гордост и надменност, но не искат да станат екип. Защо? Защото им прави удоволствие да обиждат, да се гаврят с екипа и с много от играчите. Преструват се на ангели, но са от онези, падналите ангели. Скоро няма да имаме екип заради тях. Ще ни наложат управление от чужденци. Тогава ще ги питам срещу кого ще плюят, с кого ще се гаврят, и на какъв език ще го правят.
    Така се съсипа нашият форум.
    Виждаш ли Жанче? Вече липсват активните играчи, липсва хумора, липсват шегите, липсва смеха помежду ни, липсват закачките. И на мен ми писна, както и на Кобрелия, както и на Муши, както и на много други играчи. Жалко, много жалко.
    Спрях да пиша, спрях и да харесвам, за да не ме следят злите ангели какво правя. С хората съм на личен. Всички се дистанцирахме от тях. Ние не снимаме постове. Не сме като тях. Те следят всичко като полицаи, контролират всичко и всички с една единствена цел: злепоставяне и сриване на авторитета на хората. Няма да падаме на тяхното ниво.
    Кобрелия, Муши, благодаря ви за търпението, за грижите, за всичко, момичета.
    Предлагам тази тема да я заключите. Ако решите. Повече няма да пиша във форума. Оттеглям се завинаги.
    Със здраве, на всички приятели, на екипа и на теб, Жанче. Благодаря ти за добрите думи.
     
    kakata13, dedoto, НощенБяс и 3 други харесват това.
  13. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    Божееее каква драма се получи тука заради сгрешена информация xD. ХОРА това е само игра, не мога да разбера защо някой от вас дебнат екипа да сгреши и почват да мрънкат и да се правят на интересни.
     
    Последна редакция: 20.7.23
    ren44o, fermer4etoo1970, kakata13 и 6 други харесват това.
  14. НощенБяс

    НощенБяс Кандидат за признание

    Колеги, вие ще се познаете - много сте добри в играта за което ви поздравявам но човещината у вас липсва.
    Много играчи спряха да пишат тука също толкова добри като вас в играта.
    Липсват тяхните съвети, закачки някои все още влизат но в теми дето няма кой да ги захапе.
    В подписа на кобрелия е написан един цитат вземете го прочетете няколко пъти белким вникнете в написаното.
     
    .TAINNA., kakata13, dedoto и 3 други харесват това.
  15. ARTHEMIS

    ARTHEMIS Global Team Leader Team Farmerama BG Team Farmerama BG

    Здравейте,

    От доста време наблюдавам споровете и дискусиите на форума и ще се съглася тук с мненията на някои от играчите ни, например @НощенБяс @xari_myri @.TAINNA. и други. Да, информацията може да е публикувана с грешка, но не забравяйте, че членовете на екипа са тук, за да ви помагат при необходимост. Това са реални хора (не роботи), които отделят от свободното си време, за да подготвят необходимата информация или да отговарят на въпросите ви. Ако вие след работа имате време за едно кафе или разходка, или просто за самата игра, при тях това време е много по-ограничено, защото имат задължения и към форума. Поне аз мисля, че заслужават едно "Благодаря!". Лесно е да се критикува или да се обсъжда работата на екипа, но е много по-трудно да сте член на екипа и да вършите всичката тази работа, а след това да четете коментарите на вечно недоволни играчи.

    Тук не съм съгласна само с това:

    Разбира се, че няма да падаме на тяхното ниво, но форумът си е наш, на всички играчи. И ние ще го направим такъв, какъвто ни харесва или ще ни харесва. А завистници, "доброжелатели" и зли хора е имало винаги. Просто няма да им обръщаме внимание.

    Между другото, бих желала да напомня, че много от езиковите форуми бяха закрити поради неактивност или такива неуместни спорове. Така че членовете на екипа ни заслужават благодарност за труда си. А ако има други желаещи да опитат - очакваме заявките ви за модератори.

    За сега слагам точка и се надявам излишните споровете по темата да се прекратят. Форумът е за конструктивни предложения, адекватни съвети по играта, обмяна на опит с другите играчи, просто за приятни разговори. Форумът е на всички ни и никой няма право да обсъжда тук действията на друг играч или на екипа, а дискусиите трябва да са в рамките на уважението.

    С пожелания за приятен ден и приятна игра.
     
    fermer4etoo1970, mimi123123456, .TAINNA. и 6 други харесват това.
  16. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Форумът е за всички. Тук няма ние,или вие . И да точно за това иде реч отношението към едни и отношението към другите. И тук е въпросът защо моят пост да се трие в който съм изказала мнение, в което ясно казвам че съм подведена. А пост не по темата, но хвалебен да се оставя. Нали за това е Форумът да обсъдим. Но да явно има разделения който не идват от нас играчите. Лек и спорен ден на всички.П.С Да съгласна съм с това, че става дума за истински хора. Но и аз когато плащам, и то е с истински пари, нали така. Затова мисля че имам право да получа насреща и истинска информация, и отношение подобаващо.
     
    Последна редакция: 21.7.23
  17. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    "Каквото повикало - това се обадило".

    Я се огледай малко и ми кажи в тоя форум, с всичката тази информация ти / или други/ в кое имаш пръст, с какво си допринесла за подобрението, за направата на всички тези теми, постове, съобщения и всичко взето?! Влизаш тук, изливаш жлъч и се кикотиш зад монитора. Плащаш с истински пари в играта за консумативи, не за поднесената информация, щото страните, в които няма форум, да не би да не се правят покупки по играта?!
    Вкарай си го добре в главата - ти не си ми работодател, ти не ми плащаш, от мен няма да търсиш ресто!

    Ти нямаш оправия и това е! Няма смисъл да се спори с теб, все едно да споря със стена.

    и десерта:

    o_O:music:

    Да ти е сладко!
     
    ka-linka, mimi123123456, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  18. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Само на единият ми въпрос отговори кой писа от Артемис. Но аз ще ти отговоря на твоя с какво допринесох аз , не аз съм подписала с работодателят ти ,не аз съм дала дума да спазвам и помагам за играта не аз съм се съгласила с предварителните изисквания на работодателят ти, че аз да ги спазвам. Аз се съгласил да спазвам добрият тон , и когато това бе нарушено аз си изтърпях наказанието. И след 1 вот,и след 2 рото и така нататък. А тази ситуация не беше първата не беше втората,а поредната а за десерта благодаря мислех го и все още го мисля, но и тогава съм го казала и пак ще се повтаря като Муши
     
  19. ARTHEMIS

    ARTHEMIS Global Team Leader Team Farmerama BG Team Farmerama BG

    Здравейте,

    Никой освен мен, т.е. @ARTHEMIS не може да използва профила ми и да пише във форума. Т.е. постът си е лично мой. Никога не съм била привърженик на наказанията, но ще помоля всички страни на настоящите, съвсем ненужни пререкания, да спрат обсъжданията си по темата. В противен случай, наистина ще се наложи да прибегна към наказания. В предишния си пост вече съм предоставила необходимите обяснения. Ако за вас лично @DILQNADELI , наистина е много важно, извинявам се публично за допуснатите грешки и за грешките, които могат да бъдат допуснати в бъдеще. Не искам да се повтарям, но пак ще напомня, че всички тук сме реални хора, жертващи от свободното си време, за да получите необходимата информация, свързана с играта.

    С този пост смятам темата за изчерпата и всички постове след този (имам предвид постове по предходните дебати) ще бъдат изтривани, моля да го имате предвид.

    С пожелания за приятна игра!
     
    ka-linka, mimi123123456, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  20. DILQNADELI, maqpan4o и лудакрава1 харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.