Разговори за какво ли не (не по темата или на място за небъбрене)

Дискусията в/ъв "Разговори за това - онова (хоремаг)" е започната от tanyamery на 30.4.24 в 14:00.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Благодаря! Да, това ме е объркало, грешката е моя! Съжалявам! :oops:
     
    .TAINNA. и Кобрелия харесват това.
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    ново двайсет, знаех си аз, че два часа няма да стигнат на БП да се справи с новостите:
    Известие - Прекъсване на играта за поддръжка | Farmerama BG
    налага се синхронизацията да бъде удължена с един час.
    Началото на събитията, ще бъде променено xD има време за следобедна сладка дрямка :D
    И форума май ще загине геройски и ще чака помощ да тръгне като хората :sleepy:
     
  3. petruhka

    petruhka Подрастващ автор

    Доста дълго продължи прекъсването и консуматива от 100% за растения, който ползвах изтече залудо. Три пъти проверявах, поне код за компенсация да не бяха дали. Нищо...
     
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    защо бърза? то си го има написано в инфото
     
    хамилто харесва това.
  5. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    прекъсването беше удължено с един час, а засегнатите събития са удължени с два часа. Няма да има друга компенсация.
     
    .TAINNA. харесва това.
  6. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    и това не е както трябва и тук има проблем значи не мога да сложа любимци вътре но го обирам с комбайна за любимците.[​IMG]:wuerg::wuerg::wuerg:И тук грешка моята къща се е прекръстила на Легендарно драконово леговище-4 вместо това в инфото. Легендарна къща за сърфисти 4,Така ли едно инфо няма вярно, то това вече не е безочие, аз лично бих го нарекла само и единствено лични облаги те сами ще се познаят [​IMG]
     
    Последна редакция: 15.6.23
    лудакрава1 харесва това.
  7. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    На това място си ти е предметът Легендарно драконово леговище. Предметът Епична къща за сърфисти 2 имаш и се намира пред сандъка-чудо пиколо...виждат се сърфовете.
     
    DILQNADELI харесва това.
  8. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Мерси че погледна ми то в тази бъркотия няма как.
     
  9. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Ще пропусна да стана волнонаемна! ;) Това е избора ми и ще те разочаровам, няма да го видиш. :p Остани си със здраве! :)
     
  10. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    а гроздето кисело , мрънкане му е майката:D
     
    Кобрелия и червената_шапчица харесват това.
  11. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Иии колко бързо ме разкри. xDxDxD Благодаря, че успя да ме разсмееш реално!
     
  12. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    пак заповядай имаше нужда
     
  13. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    наложи се, защото трябваше да видя къде и в кой е грешката...
     
    DILQNADELI харесва това.
  14. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Това е подшушването от темата:
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Дискусия-Събития-без-собствена-тема-за-дискусия.21941/page-12

    Благодаря, че официализира писмено, че Муши пише и от ник buba62! ;)xDxDxD

    Въпрос към екипа - защо позволявате да се "оспамва" темата за Еделвайсите, даже го харесвате, в което няма нищо лошо, но не премествате горецитирания пост на sm0uk3r71, както се е случвало с постове на останалите играчи??? 8) Отново се опира до двоен стандарт, двоен аршин, лично отношение и т.н. 8) А е само една игра!!! o_O"Пази боже сляпо да прогледа!".
    Прекрасна вечер и усмихнат уикенд на всички, без изключения! :p
     
    Последна редакция: 16.6.23
    .didi2002., DILQNADELI и лудакрава1 харесват това.
  15. Doremi

    Doremi Старши болярин

    От вчера не можех да се логна във форума от играта, от менюто горе вдясно, от моливчето. Една приятелка ме посъветва да вляза от рамката на играта от началната страница, откъдето влизаме в играта. От толкова години играя, но за първи път влязох от там. Ако сте логнати в играта, ще се логнете и във форума. Това го пиша за тези, които като мен се опитват да влязат с ник, а не като читатели. То може и от по-рано да има такъв проблем, но вчера забелязах.
     
    sm0uk3r71, .TAINNA. и Bamze харесват това.
  16. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Много отдавна премахнаха влизането с ник, а не като читател, за да не влиза никой да пише от твое име. А влизане във форума от акаунта в браузър става по два начина: горе от менюто - моливчето или от Форум, долу под рамката на акаунта, най-дясно. Клиентът обаче няма втората функция. Влиза се само от менюто и моливчето горе в дясно.
     
    Doremi харесва това.
  17. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Има проблем с бутона за влизане във форума /в момента се отваря началната страница на играта, вместо форума/, но ни казаха, че ще го оправят следващата седмица.
     
    Doremi и .TAINNA. харесват това.
  18. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Влизането през моливчето е нормално в клиента. Понеже играя от там, нямам проблем с влизане във форума. Може би проблемът е в браузърната игра.
    П.П. Да, тествах. Проблемът е при браузърна игра. Не може да се влиза във форума през моливчето, но се влиза от бутона Форум, под рамката на играта.
     
    Последна редакция: 30.6.23
    Doremi и ka-linka харесват това.
  19. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    И аз съм от тези, които са под нейния знаменател, но не съм се оплаквала във форума. Както и други играчи, съдейки от постовете им:

    ,

    което ти го знаеш, защото си ги харесала. Така, че всички, които играем през браузър, сме под този знаменател. И всички, оплакали се от този проблем, след като пишат, знаят, че могат да влязат от "Форум" /надпис под рамката/. Но нормалността за браузърните играчи е да могат да влизат през "моливчето". ;) Приятна петъчна вечер! :)
     
    Последна редакция: 30.6.23
    лудакрава1 харесва това.
  20. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Знам, че по различни причини играчите играят през браузър. Нека да уточня: знаменателите са два. Браузър и клиент. Понеже лудетината сложи всички в кюпа на едно място, без да уточни, затова отговорих по този начин. Харесала съм писалите по проблема, защото го има. После само проверих и допълних какво намерих. А ти и лудетината направихте от мухата слон. Нищо, прощавам ви. Това е само игра. Ти си по-умна от нея. Ще ме разбереш правилно.
    Приятна вечер :)
     
    mimi123123456 харесва това.