Разговори за какво ли не (не по темата или на място за небъбрене)

Дискусията в/ъв "Разговори за това - онова (хоремаг)" е започната от tanyamery на 28.11.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. milena7004

    milena7004 Експерт

    И нали темата е "Разговори за какво ли не",та съм любопитна: Има ли някой като мен, който от сантимент си пази двата 36 часови купонаxD?
     
    .TAINNA. и koteto9 харесват това.
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    1 пазя.
     
    .TAINNA., ..koni.. и milena7004 харесват това.
  3. milena7004

    milena7004 Експерт

    Ох,успокоих се ,че не съм самаxD
     
    tanyamery, .TAINNA. и mushnu4ka харесват това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    и аз имам два
     
    milena7004 и tanyamery харесват това.
  5. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Да но в другият ми ник.
     
    milena7004 харесва това.
  6. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Ма цялата ви ферма се е гъбясала бе Биг Пойнтее.Сега излиза ред *Парти билет - поредица от облачета 10*, дето трябва да му туриш цъкалка за която ще въртим колелото чак другата седмица.Въпросната цъкалка е *Вещерска гъбена къщичка*, но ще почакаме до другата седмица-ако не се бъгнем де xDxDxDxDxD
     
  7. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Не знам на кого какво му липсва, но това вече не е ферма, а психо диспансер! Не знаеш кое ще ти изчезне, кое по принцип го няма и кое колко е било........Влезеш ли на Алпите и като излезеш всички полета ти визоализират последното поле на което си бил и без да излезеш от играта(с рефреш не става) не можеш да продължиш. Изчезнаха растенията и животните от пълнолунния свят в Алпите и след като бяха върнат вече нямат предишната си стойност, а са със стойност 10 пъти по-малка.....Цъкаш няколко различни часове на Алпите, цъкаш растение на събитието и за разкош цъкаш ''диспенсъри'', а като ги събереш започва забавната част със зарчетата на която всичко святка и премига. Цъкалки летят от всякъде и си ги прибираме на склад, защото място за тях няма...Пуснат е ред в небесната градина с цъкалки от колелто и 1вата цъкалка от редчето все още не е пусната на колелото....И защото ни е малко всичко останало и събитие за събота и неделя.
    Едно е да ''имаш време за играта'', съвсем друго е да става така, че да търсим време за истинския живот, докато цикаме игра, в която няма нищо, което да е наред.
     
    .TAINNA., -niksan-, DILQNADELI и 9 други харесват това.
  8. gica124

    gica124 Прохождащ

    от къде е тази светеща вълна благодаря
     
  9. .water.

    .water. Адмирал

    Светещата вълна е производство на зомби овцете в Пълнолу(д)нния свят.
     
    DILQNADELI харесва това.
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Честито рождество Христово! Мир и благодат да се умножи на всички. Здраве, радост, любов и светлина да изпълват сърцата и домовете ви :inlove: Весело празнуване :)
     
    tanyamery, Bamze, milena7004 и 7 други харесват това.
  11. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Нова година наближава да се надяваме, че Дядо Мраз не е в пенсия и ще ни зарадва с нещо xD:p
     
    .TAINNA., .water., Bamze и 4 други харесват това.
  12. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Онова бъгче дето полетата си се мандаха като пияни да речм , че е оправено.Сега ту имам сняг то нямам и аз не мога да разбера на Малдивите ли съм или на Еверест.Ми стига вече де,Предавай те ги тези неща дразнят
     
    .TAINNA. харесва това.
  13. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    при мен открих още един бъг - разплодника. След излизане от него, при следващо влизане не ме вкарва в Избор, а в Преглед. А прегледа е замръзнал и не се вижда кое добиче е готово и кое не. Да се предаде, да им натрупаме още жар в главите на ония от БП.
     
    dedoto харесва това.
  14. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Вярваш ли си,чак пък милярди. Да ми кажеш милиони ще ти повярвам.Защото ако дава миялрди за един месец ще извърти фермата.
    За 20 дена който е сега в топа на първо място мога да ти кажа колко точки направи.От 4 милярда и 700 милиона след това стана на първо място с 15 милярда и 300 милиона.
     
    Последна редакция: 11.1.23
  15. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Направи билиони точки, не милиарди.
    ;):)

    П.П. 1 милион = 1 000 000, 1 милиард = 1 000 000 000, а 1 билиард = 1 000 000 000 000
     
    .TAINNA. харесва това.
  16. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    По кофтито в ситуацита е, че трябва ние да повярваме xDxDxD
     
    червената_шапчица и -niksan- харесват това.
  17. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    [​IMG]
    Пък ако щеш вярвай.
     
    .TAINNA. и milena7004 харесват това.
  18. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Капка в морето,5 цъкалки:pxD
    Гледам 5 цъкалки по 14 обирания сега трябваше да е с 60 милярда в топа. Къде го в топа?
    Дори не може ,да е обере повече от 10 пъти ,тази цъкалка с тези точки,трябваше да е в топ 10 с 50 милярда.;):pxD
    Сега с 50 милярда, трябваше да е ниво 270,с 60 милярда трябваше да е ниво 271, няма го никакъв в топ 10.
    Ако се задолбочим в сметките с милярд и 400 милиона на обиране, нивото може би трябва да е 272;)
     
    Последна редакция: 12.1.23
  19. НощенБяс

    НощенБяс Кандидат за признание

    На тебе малко ти куца математиката. Мушнучка го е написала, милиарди имат 9 нули, Иди сега да броиш с по колко цифри са числата. Няма в топа с милиарди.
     
    Последна редакция: 12.1.23
  20. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Има, има, ама не са с по 5, ами с по 5000 и нагоре... :p