Пълнолуние

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от mushnuk на 23.10.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    не си хаби разтенията за всичко изброено по горе идва ПИТ всичко ще е позволено за замяна
     
  2. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    да.определено си прав.но има една малка подробност-трябва да има какво да предложа насреща . а аз нямам.затова и съм доволен от постигнатото през последните две събития-надгробен кактус три тъмнобляскащи дървета.шест на черната кралица едно маршмелоу едно пълзящо растение две страховити върби няколко пипаловидни върби шест скривалища на мрачна светулка два обора за блатни чудовища и една къщичка на котка фея.и ползвам само супер храна и тор на мими за дърветата.много съм пропуснал и не мога да се мотая.на следващото събитие вземам още една котка и започвам да решавам куести за разширяване. това ми е плана.
     
    DILQNADELI и .water. харесват това.
  3. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Открих малко новини за Пълнолунието през м.Май .Ще има нов обор - зомби овца, ново дърво и нови цъкалки в магазина на Джак.След две седмици ще разберем повече.Дървото ще се казва "Медуза".
     
    Последна редакция: 7.5.18
    Кратунка и choko_59 харесват това.
  4. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    по принцип колко пъти в месеца има пълнолуние? кога ще е следващото? и има ли фиксирани дати за това?
     
  5. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Обикновено веднъж месечно, обикновено около реалното пълнолние, обикновено 2-3 дни продължава.
    Като гледам календара за този месец - 22-28. Т.е. ще е удължено, но и с друг куест.
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?bp-calendar/
     
  6. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    много ти благодаря.
     
    mushnuk харесва това.
  7. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    С пълнолунните рецепти има проблем. Откакто са въведени на пазара няма предлагане на "Венец от пипала" и "Желе от слузести гъби"! Моля да се предприемат мерки. Да се печелят отнякъде или отново ги пуснете в продажба (за постоянно в магазина), качете ги на колелото на късмета, но направете нещо!
     
  8. Шише

    Шише Прохождащ

    вампирски серум от кое ниво се дава за закупуване
     
  9. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    mushnuk харесва това.
  10. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Че 3-то алхимично ниво.
     
  11. БарадДур1

    БарадДур1 Подрастващ автор

    станах 3 ниво но рецептата не ми я даде
     
  12. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    69 ЛГ (разпродажба)
     
  13. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Закупува се с парички рецептата.
     
  14. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Не ти трябва да е закупуваш,ЯМЧ то ,същата работа върши и действа върху цялата ферма:)
     
  15. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Най - накрая да вземе да се роди кактуса и в моята ферма. Даже кактуса го обрах веднъж. То ми писна ябълка/тъмнобляскаво/Ябълка/тъмнобляскаво. Имам си само 1 кърваво оче, ама и то стига.
     
    elliss_bg харесва това.
  16. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Ще супер приятна изненада, ако в последният сандък от пълнолунния календар се крие рецептата за "Венец от пипала"!!! Иначе, доволно се запасих с "Желе от слузести гъби", а ако се задържи, като постоянна наличност на пазара още по-добре!!! ;)
     
  17. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    На ПиТ ми пиши да ти подаря едно оче още :)
     
  18. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Ок ще имам в предвид. Аз имам излишни ябълки и тъмнобляскави, ако имаш нужда.
     
  19. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Благодаря имам си :) ще си диря свинче :)
     
  20. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Трябва да погледна в склада, мисля че ще се намери едно свинче за теб следващата седмица... Стига да съм на линия, разбира се.
     
    elliss_bg и milkoga1 харесват това.