Проблем с форума

Дискусията в/ъв "Разговори за това - онова (хоремаг)" е започната от milkoga1 на 15.7.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Има някакъв маловажен проблем с форума. В Официални известия и FAQ-за играта дори да прочетеш всички нови теми, заглавията все си седят в тъмно оцветени, все едно че има нещо ново публикувано.
     
    dedoto1 и .TAINNA. харесват това.
  2. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    В момента ли го има този проблем.
    Защото и аз го виждам, но когато има планирано нещо. След това вече всичко е ок.
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Отдавна го виждам и наблюдавам. По моите наблюдения това е така, когато някой от екипа е започнал да пише нещо за публикуване, но още не гое публикувал. Тогава основните секции, примерно събития или фая, или нещо друго, са с удебелени черни заглавия, но като се влезне в секцията се вижда, че няма непрочетени неща. Когато се пусне темата, тя излиза вече с тъмните букви като непрочетена. Отваряме, прочитаме и всичко се оправя. Екипът може да тества и да провери дали е така и да пише темите една по една и да ги пуска последователно :)
    До тогава аз ще си премятам секциите с тъмни букви и ще следя кога ще излезне непубликуваното от екипа съобщение :p;)
     
  4. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Значи е това щом няма да тестваме. Има ли планирана публикация е в тъмно раздела. ;)
     
    .TAINNA. харесва това.
  5. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    знаех си аз и затова не повдигах въпроса ама се изказах "компетентно" xD
    Няма да тЪ тУрмозим вече тичай към морето :inlove::D
     
  6. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    А няма проблем, аз от храсатите ще ви хвърлям по едно око o_OxD
     
    .TAINNA. харесва това.
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    никакви храсти! марш на слънце, че го прибирам в кошарата xD
     
  8. ралицаник

    ралицаник Напреднал

    знам,че има друго място,където трябва да споделя проблем,но просто не знам как .. втори ден не мога да влеза в играта,изпълних всички указания и нищо..дори помощ от приятели не ми помага,може ли някой да ми помогне?? за всеки случай ID 53479677
     
  9. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ще те помоля за малко повече информация, за да не гадаем с какъв проблем се сблъскваш.
    Какви указания си изпълнила?
    Напиши по-подробно през какъв браузър играеш, какво се случва, че не можеш да влезеш в играта, ако можеш и някаква картинка прикачи.
    ;)
     
  10. ралицаник

    ралицаник Напреднал

    при влизане в играта има съобщение"ФЕРМЕР" с указание за инсталиране на flash player,изредени са стъпки и накрая рестартиране. това правих многократно но не ме пуска в играта. играя с google chrom.пробвах и Моцила и не успях. Мога да влеза само във форума.а картинки така и не знам как се качват,аз изобщо съм много невежа технически,дано съм обяснила нещата разбираемо,съжелявам за безпокойството.
     
  11. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ами трябва да инсталираш Флаш плеър, без него няма как да се получи в момента.
    Тук можеш да прочетеш как да инсталираш флаш плеър:
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/flash-player-обновяване-и-още-нещо.2438/
    Другият вариант е да се обърнеш към някого да ти го инсталира. Ние не можем да го направим вместо теб.
     
  12. .malloni.

    .malloni. Прохождащ

    Когато изпълниш всички стъпки от указанието не затваряй прозореца на браузъра си (не рестартирай), а отвори нов таб и от него влез в играта! При затваряне на прозореца на браузъра ще трябва наново да изпълняваш указанията. Нов таб се отваря с плюса (червената стрелка).

    [​IMG]
     
    Последна редакция: 1.8.19
    Doremi харесва това.
  13. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Ако мога да помогна и аз. Това с деактивирането на флаша при мен е от много месеци (при Мозила). От вчера и при Хром.
    Много лесно се активират, като се даде резрешение да работи флаша.
    Ето при Хром (от адресното поле - катинарчето, после от падащото меню- разрешаване):
    [​IMG]


    При Мозила (вляво на катинарчето):
    [​IMG]
    Запомнянето на разрешението е валидно, докато не се затворят прозорците. При нови табове, се запазва разрешението.
     
    kakata13 харесва това.
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Аз да допълня, че windows 10 не разрешава инсталиране на флаш плеър отвън. Само от техния магазин. При мен флаша се ъпдейтва от аваст. Има опция остарели програми, които аваст ги ъпдейтва безпроблемно. Това прави и с флаш плеъра.
     
  15. kakata13

    kakata13 Ветеран

    То и при операта трябва ръчно да се активира флаша