Проблем с влизане в играта

Дискусията в/ъв "Технически проблеми" е започната от Oskar на 12.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .TAINNA.

.TAINNA. Жива легенда

играя през клиент и при мен се получава така, но след F5 (рестарт) се оправя. Има и други бъгове. Програмистите да си ги изчистят преди празниците

2. mushnu4ka

mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

Къде не са активни? Когато си в алпийския свят ли? При мен там не са активни, но като се върна в основната ферма всичко е ОК.

3. tani1980

tani1980 Полубог

И при мен не са активни абсолютно на нито едно поле, става да изляза от играта само след рефреш, след което натискам хикса да изляза и се появява прозорец който съобщава за някакви грешки, след като затворя въпросният прозорец мога да изляза от играта.Така е при Мозила и Хром, не играя с клиента.

milena7004 и .TAINNA. харесват това.
  4. .TAINNA.

.TAINNA. Жива легенда

в алпийския още не съм ходила, Муши, аз говоря за досегашната игра

да, точно така

5. mushnu4ka

Ако е бял прозорец с надпис най-отгоре www.farmerama.com и после някакъв текст, докладвано е.

milena7004 харесва това.
  6. tani1980

tani1980 Полубог

Да за него става въпрос.

Оказа се че и при комбайна има проблем с неактивни бутони, работи сама след рефреш.

Последна редакция: 7.12.22
    .TAINNA. харесва това.
  7. p_janeta

p_janeta Велик майстор

Първоначално работеха, но след посещение на алпийския свят, блокираха. Май всичко се оправя след рефреш.

.TAINNA. харесва това.
  8. ka-linka

ka-linka Старши болярин

В основната, на всички полета пробвах. След рефреш, както ме посъветва тайничката, се оправя, но като прещракам през няколко полета, пак не са активни.

zvezdi4ka_86, nivata1 и .TAINNA. харесват това.
  9. svetlozara_mm

svetlozara_mm Стажант

ИД12869777 Не мога да посадя алпийско дърво,имам 2 налични,но не мога да ги посадя,ако може помогнете.

10. Кобрелия

Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

Здравей, използвай темата за Долината на еделвайсите, там се съобщават проблемите и начините свързани с всичко, което се случва на новото поле. https://board-bg.farmerama.com/threads/Долината-на-еделвайсите.23299/page-2
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Дискусия-Долината-на-еделвайсите.23302/

.TAINNA. харесва това.
  11. zvezdi4ka_86

zvezdi4ka_86 Стажант

От два дни само рифреш >:( и при мен бутоните в горен десен ъгъл не работят. Първо само в клиента, после и в браузърите Хром и Ейдж. Изчистих кеша и пак си е същото :( Мисля,че откакто се появи Долината на еделвайсите, започнаха тези проблеми. ID 48303918

mimi123123456 и stanimiriliev харесват това.
  12. mushnu4ka

Привет,
    Описаният от тебе проблем (и не само той) е известен още от сряда. БП работят поетапно по отстраняването им. Но нещата стават бавно, нека бъдем търпеливи.
    Приятна вечер!

.TAINNA., zvezdi4ka_86, milena7004 и още 1 човек харесват това.