Проблем с влизане в играта

Дискусията в/ъв "Технически проблеми" е започната от Oskar на 12.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    ясно е, че в такива случаи никой не може да даде точна диагноза, все пак за мен е важен крайния резултат. А ние правим това, което е по силите ни, магически пръчки не са ни дали още:)
     
    .TAINNA. и dedoto харесват това.
  2. riomde

    riomde Активен автор

    Днес играта е много бавничка.
     
  3. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    [​IMG] какво е това съобщение което ми излиза от фермата- играта е много бавна
     
  4. elei52

    elei52 Кандидат за признание

    Какво става с играта, нищо не се получава, само подскачат овцете и никъде не мога да вляза, влиза се само след рефреш и то само веднаж и после пак овцете!!!>:(>:(>:( ID 25320723
     
  5. nasko72

    nasko72 Младши експерт

    Кога най после ще оправите ш,,,,та игра!?Година и половина откакто измислихте това недоносче само проблеми има и вместо да се разрешават те се увеличават!!!5 полета 50 минути немогат да се оберат!Ако случайно се оберат после наполовина са засети!Айде вземете се в ръце и не търсете проблема при играчите!
     
  6. rum_sto

    rum_sto Прохождащ

    моля за помощ на ИД-2360920-изпълнени 167 задачи от двете ленти и ИД-2494372-изпълнени 181 задачи не може да се зареди реда
     
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, предала съм да погледнат какво се случва в тези два акаунта.
    Приятна вечер!

    П.П. След изпълнние на следваща задача щели да се начислят и липсващите награди.

    https://board-bg.farmerama.com/threads/Чистене-на-кеш-на-акаунт.18499/page-15#post-204135
     
    Последна редакция: 13.7.22
  8. toshko_ck

    toshko_ck Подрастващ автор

    Здравейте , през последните два дни постоянно ми забива - влизам оправям едно поле и забива - трябва да му дам рефреш на страницата , оправят се нещата за едно поле и пак същото - само при мен ли е този проблем или за цялата игра ? ПП играя през плеъра , ID 12479580
     
  9. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    https://board-bg.farmerama.com/threads/Чистене-на-кеш-на-акаунт.18499/page-15#post-204135
     
    .TAINNA. харесва това.
  10. Zlobara

    Zlobara Активен автор

    Същата работа и при мен:(
     
  11. maqpan4o

    maqpan4o Младши експерт

    над 40 минути да предам всичко в двете ленти,с постоянни влизания и излизания,за да реагират лентите-скъсаха ми се нервите.И понеже тва е малко,567 пъти вадя едни обори и играта изобщо не ги отразява-излизам,влизам,залагам ги пак и така до безкрай...пазара не се зарежда,храна се мели от 3тия път...изобщо-красота.
     
    .TAINNA. харесва това.
  12. eva-mina

    eva-mina Кандидат за признание

    Май е крайно време да дойде овцата с къртача. Малко профилактика и почистване няма да навреди.
     
  13. -roni23-

    -roni23- Стажант

    и при мен има същия пробем
     
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Муши, нищо не помага мама. Да спрат играта изцяло, да си оправят машините и да пуснат яки бонуси, че е невъзможно да се играе така. Знаеш, търпелива съм, позитивно мислеща, весела, шеговита, но вчера цял ден с мъка пренаредих полетата. Това го правя обикновено за 2-3 часа. Вчера цял ден, до 22 ч. снощи играх гонка с надлъгване в играта и рефреш след всяко действие, за да поправям ненаправеното. Тази сутрин влизах 30 минути. Влизам и пускам купон за техника точно 3 пъти. Не го отрази и прас, рефреш. Стана. После бера игрището и пак греда. Рефреш и стана. После отивам из полетата и навсякъде греда с рефреш за еднократно действие. После получих бележка от приятелка. Пиша отговор, изпращам и ... греда. Няма отговор, а нейната бележка седи като неотворена. Рефреш и пак писах.
    Моля те Муши, моля и Кобрито, натиснете ги там горе в БП. И Вие се мъчите като нас. Надайте боен вик, защото не знам как ще изиграем събитията от днес до следващата седмица. Да вземат да ги отложат.
    Да допълня още: този проблем от вчера вече го има и тук, във форума. Пиша отговор на някого и не мога да го изпратя, форумът ме е ритнал. Пак влизам, пак пиша, сега е същата работа. Форумът ме рита когато си иска без предупреждение. Според мен БП имат глобален проблем.
     
    Последна редакция: 14.7.22
    kikiniki-n харесва това.
  15. pgs_major

    pgs_major Стажант

    И при мен е същото...
     
  16. vale47

    vale47 Стажант

    така и при мен..............
     
  17. 4ervenokoska

    4ervenokoska Прохождащ

    Здравейте , през последните два дни постоянно ми забива - влизам оправям едно поле и забива - трябва да му дам рефреш на страницата , оправят се нещата за едно поле и пак същото - само при мен ли е този проблем или за цялата игра ?
     
  18. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Моля, да оставите ИД номера си или да го допълните към поста си, за да ги предам за проверка/поправка!
     
    .TAINNA. харесва това.
  19. 4ervenokoska

    4ervenokoska Прохождащ

    ID-14756336
     
  20. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Кобри, ходих до немско чедо и виж какво намерих:
    Проблем с влизане в играта| страница 124 | Farmerama BG

    Присъединявам се към опашката на "проблемните хаберове" с основната и вторичната ферма.
    От вчера сутринта едва ли нещо работи и това е наистина досадно.
    Написана е, разработчиците работят от вчера в 16 часа и са смачкани
    , за да поправят тези проблеми.
    И непромененото куци състояние на играта днес е резултат от предишните
    им усилия след 18 часа???
    Нека бъдем честни - тогава бихте могли да ме наемете и като разработчик.
    Вероятно нищо не е останало за разваляне... - пост 851

    Влизане/излизане/показване проблеми Единство чрез браузър| 45 | Фармерама EN (farmerama.com)

    Препратен - Зареждане на цветя и колебаеща се игра | Фармерама EN (farmerama.com)
    Здравейте Фермери,

    в момента има повече доклади за зареждане на цветя и колебаеща се игра.

    Разработчиците са информирани за това и работят по корекцията.​
    LG Ангуана

    Здравейте благодаря ви, но разработчиците знаят, тъй като вчера какви грешки са настъпили и тя все още казва, че трябва да изчисти кеш и т.н. Хубаво бавно съм, няма нищо изобщо от вчера.

    Както вече написах, дори и тук не мога да редактирам публикациите си. Не съм новак на компютъра, но честно казано вече не е забавно. Надявам се грешката най-накрая да бъде намерена, поздрави към отбора, но сега наистина сме накрая и малко нетърпеливи след дългото време.
    Пепеляшка05, Вчера в 13:53

    Проблемът се оказва от няколко дни, четейки назад в тази тема. Днес е петък и разработчиците няма да оправят играта. Как ще играем евентите не знам. Добитъка в разплодниците ще се побърка от непрекъснатия рефреш, а рибаря ще изпуска златните рибки xD

    И още: знаят от вторник:
    Препратен - Зареждане на цветя и колебаеща се игра | Фармерама EN (farmerama.com) -
    Здравейте Фермери,

    в момента има повече доклади за зареждане на цветя и колебаеща се игра.

    Разработчиците са информирани за това и работят по корекцията.​
    LG Ангуана

     
    Последна редакция: 14.7.22