Проблем с влизане в играта

Дискусията в/ъв "Технически проблеми" е започната от Oskar на 12.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. 4orela

    4orela Младши експерт

    Голяма отврат,дано има някакво развитие по нататък:))
     
  2. liora

    liora Стажант

    Няма ли край това извращение с играта??
     
  3. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    Благодаря, намерих го. Но е доста неудобно за ползване
     
    Последно редактирано от модератора: 12.12.20
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Моля, за нищо.
     
  5. tani1980

    tani1980 Полубог

    Браво, успяла си.Жалко че няма ефект при теб.Не че при мен има де.Играта е като охлюв откъдето и да я погледнеш през Юнити.
     
  6. dida6363

    dida6363 Подрастващ автор

    немога да вляза моля помогнете ид 35955571
     
  7. adibobi

    adibobi Напреднал

    Все си мисля, че от януари няма да играя, ако не се отстранят проблемите. Нямам нерви за това извращение. Ферма 220 ниво, който я иска да пише на лични.
     
    yannisz харесва това.
  8. Емилия_73

    Емилия_73 Прохождащ

    Здравейте, аз имам проблем, но не видях такъв описан тук.
    Изтеглих си приложението, но не ми дава да го инсталирам, изписва ми това:
    [​IMG] .
    А при опит да вляза през браузъра ми зарежда до 100%, но не ме допуска по-нататък, екрана ми изглежда така:
    [​IMG] .
    Моля, ако някой е срещал такъв проблем и се е оправил да ми помогне.
    Благодаря предварително. :)
     
  9. 4orela

    4orela Младши експерт

    Айде чичковци стегнете се и пуснете нещо по така.Стига с това колко ви е интернета,какъв комп използваш ,и тем подобни.Предложете нещо нормално и достъпно дори и за хора с компове на 5-6 години,ако си мислите че ще сменя компа заради една игра-лъжете се!Наздраве.
     
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

  11. -iliana7-

    -iliana7- Напреднал

    и аз обмислям да се откажа , играта повече натоварва и изнервя , 10 години играя но ако няма промяна това ще е краят
     
    yannisz харесва това.
  12. 4orela

    4orela Младши експерт

    Виждам че публикацията ми е изтрита причина:не прекалявай с толерантноста на екипа"Ок искам да попитам къде е толерантноста на екипа към играчите?А толерантнтноста на играчите към екипа някой цени ли я от екипа?Че 2 дена играта е скръб и въпреки това играем някой цени ли го?Не трийте постове ами си оправете играта!
     
  13. kosibosi63

    kosibosi63 Активен автор

    И аз не мога да вляза от вчера,опитах се и нищо.След като не мога да вляза два дена ,то по добре да се отказвам от играта.Аз играя от толкова години за развлечение и разтоварване ,но сега вече се изнервих.правят проби,пускат нови игри ,а който не може да влезе да се ядосва.И календара пропуснах и за другите вече нямам шанс,поне да бяха спрели събитията.Но дали ще е днес или утре щом са решили ще направят промените,а такива като мен който не могат .ще са принудени да се откажат от играта.Много жалко!!!Ако някой може да ме посъветва какво да правя ,ще съм му много благодарна!:mad:
     
  14. dedoto

    dedoto Адмирал

    your browser does not support webgl е тая глупост ми изписва и до там:(
    пък клиента не можел да се инсталира на win32 :wuerg:
    поредната тъпня на БП :mad:
    навсякъде където се ползва флаш игри и програми си работят от браузарите ;)много от тях спряха флаша още лятото :oops:и не се разбра само тука е пълна скръб:(май тва ще е от мен за играта8)успех на всички с нови конфигурации
     
    -Защо- и yannisz харесват това.
  15. .банчева.

    .банчева. Младши експерт

    Няма ли да оправите тази игра, "развлечението", когато играя се превърна в кошмар и НЕРВИ!!!!!!ЗАЩОООО?
     
    barish_98 харесва това.
  16. yannisz

    yannisz Стажант

    Освен всички описани в темата проблеми, аз имам (и тях) и един друг - едно розово петно в цветната градина. Направих снимка, но не знам как да я сложа тук.

    ID: 30197564

    P.S. И в горската поляна се появи такова розово петно! >:(

    Намерих как да сложа снимката

    https://mylittlefarm-171-userpics.bpsecure.com/gp/3/1/39/30197564_1607848686.jpg


    [​IMG]

    И още нещо да питам, при вас толкова ли е размазана графиката?
    Че аз така от сега виждам как ще си прецакам очите.>:(>:(>:(
     
    Последно редактирано от модератора: 13.12.20
  17. Tonata98

    Tonata98 Прохождащ

    Здравейте не мога да си влезна в акаунта ,пробвах със други акаунти влезнах без проблем.Какво да правя ?
     
  18. koteto9

    koteto9 Старейшина

    тия ни разказаха играта с тия новъведения пълна глупост стана много по зле ама много 10 г. я докаеаха до някаде сега още 10 ли ще чакаме да се оправи това е безуми е
     
  19. dedoto

    dedoto Адмирал

    ще прозвучи като рекламаxDно е факт че при такива които ползваха флаш евече минало
     
    kakata13 харесва това.
  20. nikblag

    nikblag Прохождащ

    ще спираме да я играем май жалко
     
    nefertiti харесва това.