Инсталиране на Standalone Client

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от stoeva на 9.12.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. ka-linka

    ka-linka Пазител

    А аз го преинсталирах влязох в играта, излязох и при втори опит да се логна, отнова спря да работи.
     
  2. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    Вярно е, че не е каприз. Сигурен съм в това! По-скоро е самонадеяно подценяване на ситуацията и безвъзвратно загубено време, за да решите,евентуални проблеми в нея! Много по-рано,с много по-малко нерви и проблеми за играещите, които Ви плащат ------ Заплатите:
    1.От колко време работите над "ТОВА"?
    2.Защо, бе нужно в последният момент да си тествате ПРОБЛЕМИТЕ ,и да търсите комуникация с играещите за тях?
    3.Защо играещите трябва да се чувстват виновни,че ВИЕ проспахте толкова време!? /виж въпрос -1/

    П.П. Когато яйцето, дойде до.....
     
    dedoto, yannisz, MARV3000 и 2 други харесват това.
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    ID? Каква операционна система ползваш?
     
  4. tani1980

    tani1980 Полубог

    ID: 36825587 Windows 7 Ultimate
     
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Такъв проблемът се срещал при по-стари ОС, с които клиентът не работи.
    (Не е проблем, че е 7, и аз съм със 7, но Home Premium, 64 битова.)
     
  6. tani1980

    tani1980 Полубог

    64 битова е.[​IMG]
     
    Последна редакция: 12.12.20
  7. vili

    vili Прохождащ

    Здравейте пиша тук за проблема, защото не намерих къде. Така следвам инструкциите:

    1. Тук: https://www.farmerama.com/?action=externalDownloadUnity
    -> След отваряне на страницата, изтеглянето започва незабавно.

    отваря се страницата, но не се случва нищо. Натиснах бутона инсталирай , отваря се страница празна и нищо, какво се прави в този случай.ID-32031278 Защо премахнахте флаша това приложение е една мъгла при мен и всичко е много бавно.Моля оправете или пуснете флаша.
     
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Според мен трябва да се свършеш със съпорт, ние повече не можем да помогнем.
     
  9. pgpr

    pgpr Подрастващ автор

    И при мен излиза същото съобщение и не мога да инсталирам. Засега играя през юнити, но играта е много мудна и ще съм до Нова година.
     
    dedoto и yannisz харесват това.
  10. tani1980

    tani1980 Полубог

    Ок, благодаря все пак.
     
  11. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Флашът не го премахваме ние, а неговите производители престават да го поддържат и оттам насетне всички, които са го ползвали, престават да го ползват.
    Това налага БП да преработва играта.
    За останалото - не мога никак да помогна.
    Но можеш да надникнеш тук, за да си отговориш на някои въпроси, за да провериш дали твоето устройство и ОС отговарят на условията. Също така може да се свършеш със съпорт за съдействие.
     
    vili харесва това.
  12. didi_tv

    didi_tv Прохождащ

    Здравейте, ние сме 4 приятелки на средна възраст,които играем играта от повече от 10 години, компютрите ни са по стари но нямаме възможност да купуваме нови компютри, а на тези не може да се инсталира клиента, има ли друг вариант за влизане, или да считаме че играта ни приключва до тук завинаги? Поне докато се отстрани проблема от ваша и наша страна, възможно ли е поне бонусите да си вземем - Рошко , календар ......Упътете ни какво да правим , вече 2 дни се мъчим? Пиша ви номерата на играчите - ID 11830242, ID 21666595, ID 3762085, ID 3531122 :cry:
     
    kakata13, milena7004, dedoto и 2 други харесват това.
  13. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    на колко места още ще пишете това?
     
  14. koteto9

    koteto9 Старейшина

    КОЛКОТО ТРЯБВА защото не е само този проблем с тая глупос да не би да си съгласна с това
     
    magitooo000, mimi123123456, MARV3000 и още 1 човек харесват това.
  15. magitooo000

    magitooo000 Стажант

    Това ново нещо е ужасно по всички показатели. Ако не се решат тези проблеми ще бъда принудена на се откажа от играта, която много харесвам и играя от години. Няма проблем, който да не ми се случи. Не мога да играя спокойно и нормално.
     
    yannisz, galateq и MARV3000 харесват това.
  16. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    БЛАГОДАРЯ
    Предайте, където е необходимо, че аз такава версия на играта отказвам да играя категорично.
    Бях спрял за година, върнах се, но това днес е ПОТРЕСАВАЩО!!!
    Нито е по-бързо, нито върши работа.... Сбогом
    Отиде ми и коледния календар. Не ща да ви чувам и виждам.
     
    scaregrowII, magitooo000, milena7004 и 4 други харесват това.
  17. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Клиентът ли ще е единствения вариант за игра след Нова година или ще може да се ползва и юнити? Може ли някой да ми отговори със сигурност? При мен клиентът не тръгва, на трето поле най-много започват да се въртят слънчогледите и ми блокира целия комп.
     
    dedoto харесва това.
  18. tani1980

    tani1980 Полубог

    И на двете би трябвало да може.
     
  19. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Благодаря за надеждата! Искаше ми се да ми отговори някой от админите, които би трябвало да знаят със сигурност, според мен.
     
  20. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Има проблем с премахване от полето на декорации с изтекли бонуси. За всеки предмет трябва отново да се натиска лопатата за премахване. Не се задържа в горната част на екрана. Ако може да се види в юнити и в клиента. Оставям едно ID: 53691566 Преди малко се борих с премахване на 10-тина горещ елексир.
     
    Последна редакция: 13.12.20
    Bamze харесва това.