Предпочитани семена

Дискусията в/ъв "Разговори за това - онова (хоремаг)" е започната от jasi781970 на 9.5.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. jasi781970

    jasi781970 Активен автор

    Как мога да си кача семената, които искам да сея, на предпочитани ?:eek:
     
  2. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    с влачене на мишката:p
     
    jasi781970 харесва това.
  3. galinad12345

    galinad12345 Активен автор

    Не е ли удачно спечелените от колелото на късмета продукти за занаятите да се преобразуват само в такива, за които вермата има? За какво ми е сол, когато не съм пекар?
     
    .TAINNA. харесва това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Преди време мисля, че предлагахме нещо подобно. Колелото да дава печалби съобразени с нивото на фермата, занаятите, които развива и не помня още какво беше. Но, глас в пустиня. Ако не се лъжа есента бяха казали от БП, че след решението с флаша ще подемат колелото. Не ми се търси да извадя писанието. И ние чакаме с надежда за промяна и по-атрактивни печалби. А дано, ама надали ;)
     
    kakata13 харесва това.
  5. dedoto

    dedoto Адмирал

    най вече на кукув ден:cry:
     
    kakata13 и .TAINNA. харесват това.
  6. galinad12345

    galinad12345 Активен автор

    Хайде сега да ми отговорят тук админите, след като ми изтриват две публийаций по темата, защото е започната тук. Работи ли се по поставения от мен проблем??????????