Паяжина

Дискусията в/ъв "Разговори за това - онова (хоремаг)" е започната от riki_199 на 17.4.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. riki_199

    riki_199 Прохождащ

    Здравейте ,фермери!Аз си играя на играта и си разпускам,не съм толкова отдадена ,колкото някои от вас,но пък това за мен и е идеята-да се отпусна !Та да си дойда на въпроса: как се прави паяжината?Имам си паякова дупка,гледам в пълнолунното поле-да видя дали там няма работилница за паяжини,нали оттам се сдобих-ама не видях!Ако можете-ударете едно рамо! Явно аз нещо недовиждам,а пък знам,че много от вас са на "ти" с играта! Благодаря предварително !
     
  2. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Има цъкалка паяжина, на третата страница в магазина на Джак, на втория ред в средата. За друга паяжина не се сещам.
     
    riki_199 харесва това.
  3. troi333

    troi333 Активен автор

    Привет! Паяците нямат производство. И въобще няма продукт паяжина. Сещам се за една декорация от магазина на Джак, ето я
    [​IMG]
    Та ако нея търсиш прочети това за подробности: https://board-bg.farmerama.com/threads/Пълнолуние.705/
     
    Последна редакция: 17.4.21
    riki_199 харесва това.
  4. Bamze

    Bamze Болярин

    Здравей, не знам за каква паяжина питаш. Обаче паяците имат производство, казва се Копринена ферма и произвежда коприна, не паяжина. Сдобиваш се с нея от едно минало събитие Мания за животни / март 2019/. Сега не знам как може да се набави.
    Уточни моля те, за каква паяжина питаш ти.
    Приятна игра ти желая!
     
    riki_199, pepa551, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  5. troi333

    troi333 Активен автор

    Ами да! Съвсем забравих за нея...Браво, Bamze, точно така :)
    А въпросното производство на коприна можеше да се получи и на събитие, което скоро отмина.
     
    .TAINNA. и Bamze харесват това.
  6. riki_199

    riki_199 Прохождащ

    Благодаря,точно това беше-Копринена ферма.Ами пропуснала съм събитието.Аз работя и нямам много време за събитията и определям в кои да се включа.Нищо.Може пък пак нещо да изскочи.Хубав ден.
     
  7. Bamze

    Bamze Болярин

    Опитай да я поискаш при Подаръци и Търговия - като подарък или чрез замяна./идеята е на troi333/ Аз имам само една и няма да мога да помогна, но може някой да има повече от една и да реши да ти подаде ръка. Успех и късмет с това!
     
    .TAINNA. харесва това.
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    ако е разрешена ;)
     
    Bamze харесва това.
  9. .water.

    .water. Адмирал

    А може да си посъбереш пенита и да си купиш от пазара готов продукт коприна ако не държиш разбира се да имаш производството.Иначе на следващия ПиТ ме подсети ако е разрешена ще ти подаря.
     
    .TAINNA., tanyamery и Bamze харесват това.