Отзиви за играта през Юнити и Самостоятелния клиент

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от fares77 на 12.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. dedoto

    dedoto Адмирал

    явно е било за момента:(. пробвах и на вивалди на таблета показваше че се е заредила страницата, а цялото поле беше в слънчогледи и го изтраях само 15 минути8).по късно с операта беше много мудно но влезнах 8)
     
  2. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    на таблета напоследък играя през хром и е добре
     
  3. dedoto

    dedoto Адмирал

    в повечето случаи ползвам само таблета ;)но вчера на три различни устройства и три различни доставчика на интернет ми се струва странно8)
     
    .water. и mimi123123456 харесват това.
  4. shery_djery

    shery_djery Прохождащ

    аз не мога да разбера защо оборите направени в работилницата може да се обслужат 2-3 пъти и след това не може да се нахранят животните .... какво е това нещо ..някой може ли да ми каже нещо по темата ... язък ми за труда да осигурявам инструменти и всичко отива на вятъраааа ..... ужас
     
  5. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    Имаш ли налични храна и животни, при производствата се иска храна и животни
     
  6. shery_djery

    shery_djery Прохождащ

    даа .. всичко е заредено аз меля доста храна за всеки обор ... и пак отказва да ги нахрани
     
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Ето къде са отговорите:
    Инструменти & Обори производства и неонови подобрения | Farmerama BG

    FAQ - Инструменти & Обори производства и неонови подобрения | Farmerama BG

    Мелиш храна, но ако нямаш нужните животни за производството, то няма да тръгне. Например: Мандра за козе мляко иска 2 кози
    и 1 храна за кози
    Гледай да имаш достатъчно животни преди да стартираш производството.
     
  8. shery_djery

    shery_djery Прохождащ

    Благодаря !!! Ето къде ми бил проблема ... Още веднъж благодаря
     
    [[Fermerkaa]] и .TAINNA. харесват това.
  9. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Играта е отвратителна,по 4 ,5 секунди минават докато се обере поле и засее,също и с оборите,любимци и цъкалки също. Не знам дали проблема е само при мен.Играя с лаптопа и с телефон,на двете места е така.
     
    червената_шапчица, dedoto и koteto9 харесват това.
  10. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    При мен е така от 2 седмици
     
    червената_шапчица и koteto9 харесват това.
  11. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    И при мен е от доста време,мислех че ще го оправят,но по лесно е да пускат оферти за купуване с ЛГ от колко да си оправят играта.
     
    fares77, tanyamery и червената_шапчица харесват това.
  12. dedoto

    dedoto Адмирал

    с новото събитие играта е отвратителна :wuerg:бавна ,че само кралицата липсва >:(вече бъркам какво и къде се намира и играе :mad:
     
  13. koteto9

    koteto9 Старейшина

    отдавна не се беше се забятачвала играта ама сега е супер ням влизане нито обиране Бравоооооооооооооооо
     
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    не ползвам таблет, не играя през телефон, само от стационарен комп през клиента. Играта ми е много добра. От седмица-десетина дни няма проблеми.
     
  15. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Место да пускат по няколко задачи,да вземат да си оправят играта,използвах мигновено поникване за изкачащи.15 секунди при обиране чакам да се появят .Дори точките със закъснение се появяват.Ако трябва спрете за малко задачите и си оправете играта.Подигравате се с нашето търпение,какво ми пускате кралици и нови предмети на колелото,да не ги изброявам всичките неща за една седмица колко са.
     
    DILQNADELI, kakata13, dedoto и 2 други харесват това.
  16. Това закъснение във всичко е повече от 3 седмици, но БП нехаят. Кучетата си лаят, кервана си върви. 8)
    Написала съм го на 06.06. :
    , но промяна оттогава няма.
     
    DILQNADELI, -niksan- и kakata13 харесват това.