Отзиви за играта през Юнити и Самостоятелния клиент

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от fares77 на 12.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. dedoto

    dedoto Адмирал

    явно е било за момента:(. пробвах и на вивалди на таблета показваше че се е заредила страницата, а цялото поле беше в слънчогледи и го изтраях само 15 минути8).по късно с операта беше много мудно но влезнах 8)
     
  2. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    на таблета напоследък играя през хром и е добре
     
  3. dedoto

    dedoto Адмирал

    в повечето случаи ползвам само таблета ;)но вчера на три различни устройства и три различни доставчика на интернет ми се струва странно8)
     
    .water. и mimi123123456 харесват това.
  4. shery_djery

    shery_djery Прохождащ

    аз не мога да разбера защо оборите направени в работилницата може да се обслужат 2-3 пъти и след това не може да се нахранят животните .... какво е това нещо ..някой може ли да ми каже нещо по темата ... язък ми за труда да осигурявам инструменти и всичко отива на вятъраааа ..... ужас
     
  5. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    Имаш ли налични храна и животни, при производствата се иска храна и животни
     
  6. shery_djery

    shery_djery Прохождащ

    даа .. всичко е заредено аз меля доста храна за всеки обор ... и пак отказва да ги нахрани
     
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Ето къде са отговорите:
    Инструменти & Обори производства и неонови подобрения | Farmerama BG

    FAQ - Инструменти & Обори производства и неонови подобрения | Farmerama BG

    Мелиш храна, но ако нямаш нужните животни за производството, то няма да тръгне. Например: Мандра за козе мляко иска 2 кози
    и 1 храна за кози
    Гледай да имаш достатъчно животни преди да стартираш производството.
     
  8. shery_djery

    shery_djery Прохождащ

    Благодаря !!! Ето къде ми бил проблема ... Още веднъж благодаря
     
    [[Fermerkaa]] и .TAINNA. харесват това.
  9. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Играта е отвратителна,по 4 ,5 секунди минават докато се обере поле и засее,също и с оборите,любимци и цъкалки също. Не знам дали проблема е само при мен.Играя с лаптопа и с телефон,на двете места е така.
     
    червената_шапчица, dedoto и koteto9 харесват това.
  10. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    При мен е така от 2 седмици
     
    червената_шапчица и koteto9 харесват това.
  11. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    И при мен е от доста време,мислех че ще го оправят,но по лесно е да пускат оферти за купуване с ЛГ от колко да си оправят играта.
     
    fares77, tanyamery и червената_шапчица харесват това.