Обмяна на опит

Дискусията в/ъв "Разговори за това - онова (хоремаг)" е започната от tanyamery на 5.5.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. snejankatasnej

    snejankatasnej Стажант

    ЗОВ ЗА ПОМОЩ
    може ли да ми каже някой как да развъждам врани в разплодника
    благодаря за помощта и се извинявам ака въпросът ми е глупав
     
  2. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    влизаш във магазина на джак,там се намират враните и прилепите,има две икони едната е даги гледаш другата е за развъждане

    за развъждане трябва да активираш другото до него,има една врана със биберон:)
     
    Последно редактирано от модератора: 16.2.19
  3. snejankatasnej

    snejankatasnej Стажант

    много благодаря за помощта
     
  4. kakata13

    kakata13 Ветеран

    Трябва да си купиш и развъждане на врани,следващия продукт в магазина
     
  5. lilimim

    lilimim Активен автор

    Днес .TAINNA. написа във форума: "После напиши в Обмяна на опит в Хоремаг-а кое как го постигаш да научиш такива като мен, дето се мотаят и не работят :D" и ето ме тук.
    Всъщност нови стратегии почти няма, защото други играчи вече са споделили как разсяват, как правят тортите или търсят билките, хвърлят заровете или подреждат пъзели. Ще има, когато ни предложат следващата нова мини игра.
    Винаги съм правила първите две разсявания само на големи полета с вода, тор, супер тор и мимина тор.
    От тази година в сряда разсявам, в четвъртък въртя парти врътките, които са ми се насъбрали, за бонус реколта и садя само растението на събитието със супер тор от гигантски секвои на малки поленца докато си събера нужната бройка и после садя хортензии(необлагородени) с вода и обикновена тор за падащите предмети. От основното и пустото излизат по 190 бр, с 15 харита.
    Редовно имам техника. Не купувам пакети със стръкчета или обори, защото съм убедена, че не си струва.
    Единственото, което правя, а не видях да го е описал някой тук, го научих от mushnuk, за което съм и' много благодарна.
    Всеки ден половин час преди да си обера полетата (естествено с изяден великденски мармалад, пролетен венец и всякакви домашни любимци) е да завъртя колелото на късмета с всички насъбрали се обикновени врътки. Така мога да използвам и бонусите за реколта или точки, които са за по 6 часа. Е, понякога има, понякога - не.
    В момента някои от фермите ми са на 220 ниво и в тях въртя много обикновени врътки - по 100, 150 бр. от фермерския магазин, защото се оказа, че на това ниво от колелото, и то от обикновените врътки, се падат розови обори - на врани, патици, кози, крави, овце, прилепи, пуйки и свине и не са горе на мястото, където е джакпота, а на места, където по-често спира колелото.
    Не знам за друго такова ниво с розови обори.
    За първи път откакто съм в играта не бързам да вдигам ниво. Не бера цветната градина и обитаваното от духове имение. И все пак точките растат от небесната градина.
    Най - важното е да имаш свободно време и възможност да влизаш в играта по всяко време,а това не винаги зависи само от играча.
    Успех на всички играещи!
     
    Последна редакция: 19.5.19
    gigi_421, ПЕПЕЛЯШКА, [[Fermerkaa]] и 5 други харесват това.
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Страхотна си! Простичко и ясно описание на твоята работа. Тъчеш на незнам си колко стана и се радвам, че успяваш навсякъде във всичко. Е, с цената на много време, но пък играта е чудесна :) Аз имам две фермички и съм доволна, че имам време и за други неща извън играта. Благодаря ти за споделеното. Пожелавам ти още успехи в играта :)
     
    ZORBA13 харесва това.
  7. krassimira

    krassimira Напреднал

    Дървета с наименованията на плодчетата им:
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Дървета-за-Фермата.14473/
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Дървета-за-Острова.14472/
    Надгробен кактус - плод надгробна свещ
    Призрачно дърво Маршмелоу - плод маршмелоу призрак
    Дърво саркофаг - плод Саркофагна круша
    Араукария - плод Маймунската опашка
    Бахама дърво - плод Тотем от Бахама дърво (Студена нощ - 5 зад.)
    Тис - плод Арилус
    Дъб - плод Жълъди
    Колоколоба - плод Морско грозде
    Японски клен - плод Многосеменен плод
    Дърво Анона - плод Анона Ябълка
    Анона - плод Ябълка Анона
    Питанга - плод Суринамска вишна
    Корков дъб - плод Корк
    Хинап - плод Китайска фурма
    Аврамово дърво - плод Върбово зърно
    Албиция - плод Мъхест цвят​
     
    Последна редакция: 11.3.19
    .didi2002., kremaya, DILQNADELI и още 1 човек харесват това.
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Как да видим на кой пазар сме:

    Дано е позволено. Оставям админ да прецени :)
     
    Последно редактирано от модератора: 28.2.19
    -silvieva- харесва това.
  9. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей,
    сайта не е от позволените в списъка. фен страници на фармерама
     
    .TAINNA. харесва това.
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

  11. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    Имам въпрос- от къде може да се сдобия с мармот, въл, лос. Най-вероятно са в някои загадъчни обори, но не намирам къде. Предполагам, че са от стари обори и сега не се падат-?
     
  12. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Да от много стари обори е, но от мен имаш и вълк и лос на ПиТ само ми напомни
     
    .TAINNA. харесва това.
  13. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    Благодаря!!!
     
  14. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Моля драсни ми още от сега никът ми е същият, че първите два дни май няма да ме има да не забравя
     
    .TAINNA. харесва това.
  15. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Мименце, мила, тук обменяме опит, а не обори и дървета мила :) По твоя въпрос можеше да пишеш в раздела за помощ :)
     
  16. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    Въпроса ми беше в кой загадъчен обор ги има , не намирам инфо какви дървета и какви обори се намират в едикой си ..
    В кралицата има от магазина обори и дървета , но в тях какво има не знам.
    та затва писах тук, да почерпя от вашия опит. Извинявам се все пак!!!
     
  17. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Щастливи-дни-и-малки-събития.756/#post-2381
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Щастливи-дни-и-малки-събития.756/#post-84219
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Щастливи-дни-и-малки-събития.756/#post-2380
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Щастливи-дни-и-малки-събития.756/page-2#post-2389
     
    .TAINNA. и mimi123123456 харесват това.
  18. .water.

    .water. Адмирал

    Някой да сподели как е по-удачно да обираш китките +2 сутрин или +1 сутрин и вечер или няма разлика?Ако разбира се някой е правил експеримент и има наблюдения .
     
  19. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    КУЛТИВИРАНЕ - ДЪРВЕН ЧУК - Моля, който има опит, да сподели кое растение е най-практично ( с най-малко отрицателни ефекти ) да се култивира за добиването на дървения чук! Аз съм се загледала в бялата лилия, но дали тя е наистина най-добрия избор ?
     
    nasko9898 и .TAINNA. харесват това.
  20. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Аз ползвам карфиола
     
    .TAINNA. харесва това.