Обмяна на опит

Дискусията в/ъв "Разговори за това - онова (хоремаг)" е започната от tanyamery на 5.5.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    И аз така ги обирам на ръка първо тези който не дават токи ,най накрая оставам двореца и вещерската колиба от двете правя приблизително всяка сутрин по 1 милиона точки.Изчаквай няколко секунди и няма нужда от рефреш да правиш.
    Излезнатли процентите от л юбимците значи може да обираш следващите любимци:)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, staneli, [[Fermerkaa]] и 2 други харесват това.
  2. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Ми щот сте глупави затова!!!!!Я вижте Караконджи... Пет пари не дава за тях!!!xDxDxDxDxD
     
    dedoto1, staneli, -niksan- и още 1 човек харесват това.
  3. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Какъв е този дворец?

    P. S. Аз първо слагам по слотовете великденски мармалад и пролетен венец, после редовете даващи бонуси % ТО/ТрТО и чак тогава любимците, като започвам с врани, сови, нощна мора, и всички даващи % подредени по възходящ ред на точките, които дават. Не знам защо, но последно бера фабриката, въпреки че няма много логика. Навик някакъв :) Вещерската държа на пълнолунното и я бера, когато стигна до него.
     
    Последна редакция: 4.2.19
    kakata13, staneli, лудакрава1 и още 1 човек харесват това.
  4. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    обърках се с фабриката и замъкаxD
    Няма навик така взимаш повече точки лека полека като ги обираш
    От колкото с бутона за любимци наведнъж:)
     
    .TAINNA. и лудакрава1 харесват това.
  5. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Колко ти дава замъка?
     
    лудакрава1 харесва това.
  6. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    тази сутрин качих снимка
    по нагоре по постовете,пост 196
    имах няколко реда не готови и един любимец още не готов.
    Може и да стигна до 580 000 или до 600 000
    ако всичко се събере на куп като проценти
     
    .TAINNA. и лудакрава1 харесват това.
  7. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Това го видях, там е фабриката. Аз за замъка питам.
     
  8. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    И аз в тази последователност бера. Лошото е, че в тултипа на цъкалките не пише колко точно +% дава всяка. Бях започнала да ги редя по възходящ ред, че да е лесно при брането, ама мястото не ми е достатъчно. И понеже съм роднина на чичо Скрудж не ми се дават фермерси монети да отворя още поленца, така че да подредя любимците както ми се иска.
    Написах си ги на едно листче, ама не си е работа. За това когато имам автоматизация ги бера всичките и така.
    Та явно мързела ми е повече от скъперничеството. xD
    П.П. Всъщност не е лошо като идея да добавят в тултипите на всяка цъкалка освен ТО и колко +% дават, а и може би за колко време.
     
    ..koni.., .TAINNA., staneli и 2 други харесват това.
  9. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    ама вие сериозно ли ? мале аз съм голямм мързел, упражнения неправя копам с техника:oops:
     
    dedoto1, .TAINNA. и [[Fermerkaa]] харесват това.
  10. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Той е по малко трябва да го засеча точно колко то дава
     
  11. staneli

    staneli Старши болярин

    По същия начин съм, с тази разлика, че великденския мармалад и пролетния венец ги слагам преди вечерното бране и като им сложа пинкито, с тях бера и сутринта. Така слотовете се освобождават за през деня и там си слагам вече според случая - я валентинска саксия, я ябълково-тиквичков пай, я розово желе ако реша да селектирам, а като има пълнолуние пък ужасяващ букет и т.н.
    Вещерската и дървената ми бяха до скоро на пълнолунното, но ги преместих и тях при другите любимци, а местата им запълних с други цъкалета.
    Фабриката задължително се бере последна.
     
    sm0uk3r71, -niksan- и .TAINNA. харесват това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Това не мога да си го причиня. Даже и не знаех, че има значение кое след кое се бере. Техниката ми работи нон стоп. Става лесно и бързо. Ръчните работи са за други неща ;)
     
    -silvieva-, ПЕПЕЛЯШКА, dedoto1 и 3 други харесват това.
  13. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    xDxD
     
    -helixme4o-, dedoto1 и .TAINNA. харесват това.
  14. staneli

    staneli Старши болярин

    Амиии, луд умора нЕма... xDxDxD
     
    nasko9898, sm0uk3r71, ПЕПЕЛЯШКА и 3 други харесват това.
  15. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    луда няма да ставам xDxD
    Смей се ти смей се xD Блендерите ме смляха тотално, ама на какво още не знам xD
    Още по 7 сока ми трябват до края. Зор не си давам, ама е голяма врътня. Редичката накичих и вече 2 пъти обирам. Завесите за фабриката са сложено, където им е мястото. Ако не ми мине котка път, ще стигна финала. Може и на финала да е xD
     
    Последна редакция: 4.2.19
    ПЕПЕЛЯШКА, лудакрава1 и ..koni.. харесват това.
  16. kakata13

    kakata13 Ветеран

    Фабриката и аз я бера последна от цъкалките даващи процент точки и след това тези даващи само точки и други проценти
     
    .TAINNA. харесва това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    при толкова цъкалки на игрището не знам коя колко % и точки дава. Допирам мишката да видя какво дава и ядец. Не се разбира. Затова карам наред с комбайна и си свиркам. Времето ми е по ценно :D
     
    dedoto, ПЕПЕЛЯШКА и лудакрава1 харесват това.
  18. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    преди да слоиш венеца велигденския мармалад и да активираш редовете и после любимците да ги обереш,сложи мишката върху фабриката и гледай колко точки дава.
    После активирай всичко и сложи мишката върху фабриката ще видиш разликата колко е голяма;)
    аз имам 3 калинки и те доста точки дават,тях ги обирам преди вещерската колиба и преди фабриката.
     
    .TAINNA. и kakata13 харесват това.
  19. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    И аз слагам Пинки, когато съм на 12-часови бранета. В момента съм на 24-часов режим, т.е. пая не ми върши работа.

    Бера ръчно не заради ТО, а защото имам любимци като Кораб на папагала пират (за папагалските и др. бахамски дървета), Хангар от пънове (най-вече за секвоите), Пашкул на неонова пеперуда (за оборите)...

    Не съм смятал кой от двата подхода дава повече ТО в крайна сметка, но и аз съм се замислял над този вариант.

    Не е лоша идеята, някой ден ще си поиграя да наредя моите.
     
    Последна редакция: 4.2.19
    .TAINNA., [[Fermerkaa]] и kakata13 харесват това.
  20. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    И любимците ли имат ред за обиране, недейте така, аз ако имам комбайн бера с него, ако обирам на ръка карам на ред, който се случи, тогава започвам да обирам всичко друго, не ми причинявайте товаxD.
     
    .TAINNA. и -niksan- харесват това.