Някой спомня ли си....

Дискусията в/ъв "Разговори за това - онова (хоремаг)" е започната от kalinamalina1983 на 18.6.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. kalinamalina1983

    kalinamalina1983 Напреднал

    Някой спомня ли си , когато репичките се продажваха по 1,.90 пени.?
     
    .TAINNA. и dedoto харесват това.
  2. dedoto

    dedoto Адмирал

    да а марулите и пщеницата по 0,10
     
    .TAINNA. и milkoga1 харесват това.
  3. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Че те не са ли по толкова все още? :eek:
     
    .TAINNA. и dedoto харесват това.
  4. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Помня как ми беше скъпа райска маймуна за милион и триста и колко горда бях, като продадох модна пчела за 6 милиона :D:D:D
     
    .TAINNA. харесва това.
  5. kalinamalina1983

    kalinamalina1983 Напреднал

    Казвам как се предлагаха и търгуваха.Прави разлика.

    Аз съм 2010 .Бе по трудно с набирането на средства .Просто ме хвана носталгия.Доста ми отне да направя първият милион.Ех ....
     
    Последно редактирано от модератора: 19.6.19
    .TAINNA. харесва това.
  6. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Разликата ми е ясна и знам колко се търгуват на пазара в момента, поста ми беше шега ;). И аз съм от 2010 в играта и си спомням много неща, някой хубави, други лоши. Например спомням си и как се наводняваха полетата.....Как посевите ставаха на бурени.....Как ПиТ беше нещо което се очаква с огромно вълнение. И още мнооооого други неща, както казах някой бяха хубави други не чак толкова.;)
     
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Помня как намерихме изход от бурени и наводняване, като оставяхме нивите незасяти :D
    Помните ли как плащахме за взимане и премахване на плодородните полета? o_O
     
    [[Fermerkaa]], dedoto и -niksan- харесват това.
  8. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Спомняте ли си когато на колелото имаше награда 120 000 МП ,с тези пари можеха да се купят 2 броя ЯМЧ
    Все едно сега да има награда 1 милион на колелото:):)
     
    tanyamery, dedoto и .TAINNA. харесват това.
  9. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    и се радвахме на всяко спечелено дърво или обор от колелото, защото нямахме ресурс да си купим :D
     
    dedoto и -niksan- харесват това.
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Доста повече от днешния милион бяха, два пъти в една седмица имах тогава късмета да ги спечеля (и то преди да се появи чатнито в играта).
    Но пък се плащаше за разрушаване на поле/обор/дърво. Отделно ако се изтриеше обор/дърво не се прибираха в менюто и т.н.
    Помня, че трупах някакво време мп, за да мога да купя 30 обора за Ноевия ковчег, за да го мина.
    И помня, че продавах царевица за 0,74 мп.
    А помните ли различната валута на бахама? Имаше си някои предимства тя. Помня, че беше на далавера да се купуват маймуни за куестовете за купата, нещо заради "обменния курс" беше, пдоробности обаче не помня, то и доста години, и много промени, нововъведения и под.
     
    Последна редакция: 20.6.19
    tanyamery, dedoto, -niksan- и 2 други харесват това.
  11. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    И аз съм ги печелил поне 5 пъти,първия път като ги спечелих все едно 6 от тото бях уцелил,толкова много им се радвах:)
     
    dedoto, mimi123123456, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  12. riki00000

    riki00000 Подрастващ автор

    Аз помня колко трудно се вдигаше ниво на Бахамата , тогава:oops:
    Или пък как се разхождаш напред-назад за да обиколиш всички полета ,докато нямаше картаxD
     
    –divane- и .TAINNA. харесват това.
  13. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    Аз пък помня, че когато БП започне да се "извинява", с някакви, бъдещи проекти/Глобални/..:wuerg:

    За това,че нищо не прави за бъдещето на играта,най-вече за играещите я. За това,че само разбърква, манджата от стари събития и гримира с евтин /брутално- комерсиален/ грим....

    Винаги, след такива /Глобални/ "проекти".. Играта е продавана,или окастряна. В още, по- комерсиална насока...xD

    П.П. Тоя флаш ги измъчи.xDxDxD Горките!!! По същият начин правеха/опитваха се/ - игра по "Игра на Тронове". С години..
    Ще видим...

     
    Последна редакция: 19.10.19
    kakata13, DILQNADELI и .TAINNA. харесват това.
  14. eti_46

    eti_46 Прохождащ

    з
     
  15. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Опитвам се да си спомня кога дойде в играта Хари Кравайчето и не мога. Беше доста отдавна.
    Коста Скейтъра 10 МП за 10 часа
    Жоро дъ бийт - 10 вода за 24 часа
    Пешо кюфтето - 60 ТО за 10 часа
    Хари кравайчето - 5%по-голям шанс за инструменти
    Някой спомня ли си кога дойдоха?
     
  16. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    2010 или 2011
    Бяха бонус, ако купиш наведнъж повече от 300 лг. (На случаен принцип един от тях.)
     
    .TAINNA. харесва това.
  17. daskalov64

    daskalov64 Стажант

    Когато започнах в края на август 2010 бяха в играта
     
    .TAINNA. харесва това.
  18. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    А къде е Жоро?

    [​IMG]
     
    xari_myri и .TAINNA. харесват това.
  19. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    :eek:o_OxDспекулант
     
    Последна редакция: 5.8.20
    milena7004, tanyamery и .TAINNA. харесват това.
  20. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    ехаааа това е било почти в зората на играта :D имам няколко от трите, но хари от тогава нямам. Или ако съм имала, съм подарявала. Кой да знае каква златна цъкалка ще стане :eek:o_OxD