Някой има ли такъв проблем?

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от Бисквитка-ММ на 22.2.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    ами по-лесното е да пробваш макар и от експлорер или ейдж, които са към уиндоуса. Хрома отдавна го махнах. Много натоварва процесора. А наскоро писаха, че има пробиви в него и лесно се източват данни от потребителите :)
    Освен това има голяма тема за проблемите :
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Проблем-с-влизане-в-играта.18486/page-94
    Че се отвориха три теми за един и същи проблем ;)
     
    dedoto харесва това.
  2. FARMER-VLAD

    FARMER-VLAD Младши експерт

    Ужас... При това два пъти ме изхвърли от играта при вече нареденият пъзел, и няма четворки...

    ID: 13636479
     
  3. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    опера няма проблем
     
    .TAINNA. и kakata13 харесват това.
  4. amira

    amira Обитател

    Едва сега забелязах, че има няколко теми. :( Нямам зареден друг браузер на компютъра.
     
  5. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    имам я, но съм свикнала с музила. Иначе да, опера също няма проблем :)
     
  6. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    С Хром съм навсякъде (2 PC-та и 2 лаптопа), при мен се справя перфектно и без никакви забележки с фермата.
     
    mimi123123456 и .TAINNA. харесват това.
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    то зависи и от компа, и от антивирусните, и от програмите, които се използват. И аз имам хром, но много товари процесора, отива на мах
     
  8. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Нормални са ми машините, не са геймърски. Естествено не са hand made in Bulgaria. Софтуерът ми е лицензиран, предпочитам да си го купувам. Против вируси използвам вградените решения на Windows.
     
  9. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    От доста време съм само на хром, никакви проблеми / на 2 компа и 1 лаптоп/. Музилата ми прави проблеми.
     
  10. nivata1

    nivata1 Професионалист

    ID 19896760
    ID 19901913
     
  11. Zlobara

    Zlobara Активен автор

    И аз съм на хром и нямах никакви проблеми ,но в понеделник нещата се промениха и започна изхвърлянето през 2 мин. , продължава и сега . Мисля, че проблема едва ли ще е с хрома при условие, че има фермери които нямат никакви проблеми с него.
     
    mimi123123456 харесва това.
  12. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Проблема не е за всички с хром. Аз също няма проблем, както и почти никои друг админ а 90% сме с хром. Но всички докладвани оплаквания са все от там.
     
    Zlobara и .TAINNA. харесват това.
  13. -roni23-

    -roni23- Стажант

    Помощ! Четвърти ден играта ме изхвърля през две минути. Какво да правя, да се откажа от играта ли
     
    Последно редактирано от модератора: 5.3.20
    ren44o харесва това.
  14. lilimim

    lilimim Активен автор

    Играй през друг браузер. От гугъл виж кой ще ти хареса, свали си го и играй през него.
     
    .TAINNA. харесва това.
  15. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда