Проблем с влизане в играта

Дискусията в/ъв "Технически проблеми" е започната от -ivo654- на 26.8.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. galinad12345

galinad12345 Младши експерт

Имам проблем с влизането в играта, а до пълнолунните полета достъпа е невъзможен!

2. kakata13

kakata13 Главен болярин

mushnu4kaS-ModeratorTeam Farmerama BG

Имаше предварителна информация, че ще започне днес, ама не се сбъднаха прогнозите xD, пък кога - следете официалните съобщения ;), ще се чуе :).

gift777 и .TAINNA. харесват това.
  3. gift777

gift777 Подрастващ автор

Играта и форума циклят. Сървърите се сриват. Падат, стават, момичета имайте го предвид :)

4. .TAINNA.

.TAINNA. Жива легенда

писах от гифт, но се оправи. Имаше временен срив, за кратко :)

dedoto харесва това.
  5. .zamunda.

.zamunda. Стажант

И при мен проблемът е същият - непрекъснята ме изхвърля от играта, практически на всяка минута-две. Доста е изнервящо

Също моля за проверка ID: 24709113

Последно редактирано от модератора: 25.2.20
  6. –divane-

–divane- Team Leader Team Farmerama BG

Изчистен кеш при нас, ще помля да го направиш и при теб, както и да опиташ през друг браузер.

7. .zamunda.

.zamunda. Стажант

Всичко опитах, изчистих кеша, диска, всичко, направо изтърбуших компютъра, но всичко е както преди - минута, две и - вън:(

8. amira

amira Редовен

При толкова много хора има срив в играта, че се съмнявам причината да е в чистенето на кеша. За всеки случай го изчистих, но играта продължава да ме изхвърля. :(

Последна редакция: 3.3.20
  9. dodostar2000

dodostar2000 Прохождащ

И при мен е така.

10. -roni23-

-roni23- Прохождащ

чистих кещ, какво ли не правих, измъчих се! От вчера ме изхвърля!

11. enaskova

enaskova Прохождащ

Много моля за помощ! Не зная как се изчиства кеш??? id 28954284 Непрекъснато ме изхвърля от играта !

Моля за помощ !!! id 28954284 - не зная какво е чистене на кеш, нов браузер ??? На 70 год. съм и съм малко на "вие" с тези термини :cry:

Последно редактирано от модератора: 3.3.20
  12. dobrinka195360

dobrinka195360 Прохождащ

Моля оправете проблема!Не си оправяйте компютрите!Грешката сигурно не е в нашите компютри или доставчици на интрнет.Това два дена е направо

13. Zlobara

Zlobara Младши експерт

Има един лаф "Като си пееш Пенкеле кой ли те слуша" . ;) И при мен положението е същото.

dedoto и shiky харесват това.
  14. shiky

shiky Стажант

И при мен цял ден е така, през минута ме изхвърля от играта.
    Чистих кеш, бисквитки, пробвах различни браузери, но няма промяна - продължава да си ме изхвърля от играта.
    Играч: dellfinID: 1177273

15. mushnu4ka

mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

16. amira

amira Редовен

Надзърнах и по другите форуми - и при тях е така. Изхвърляне от играта горе-долу на 2 минути. Очевидно, че проблемът е глобален.

17. .TAINNA.

.TAINNA. Жива легенда

при мен всичко е номално във всичките ми ферми

18. amira

amira Редовен

А при мен дори и влизането в играта не става от раз. Мъка, мъка, мъка... :( Утре ще проверя как се държи играта в работата.

peppipet харесва това.
  19. –divane-

–divane- Team Leader Team Farmerama BG

Има проблем с Хром, от обяд работят, но още няма решение, за сега единственото което може да се опита е смяна на браузара.

.TAINNA. харесва това.
  20. dedoto1

dedoto1 Редовен

вече не е само за хром при мен пъфина ми го направи няколко пъти че даже по бързата процедура му теглих Х-са ,днес операта ми прекъсваше отварянето на съндъчета и на форума ми отговори само заглавията с някви точки под тях след няколко изключвания и включвания се зареди както трябва:(
    явно проблема не е в нашия телевизор:wuerg:

kakata13 и ZORBA13 харесват това.