Некоректна подвеждаща реклама или нещо друго!?

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от The.Farm на 11.3.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. The.Farm

    The.Farm Болярин

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Пакета е закупен. Липсват ми неща, фермерски монети неначислени, реда ме праща пак да го купувам. Защо. Без коментар. Ако е бъг, ще съм търпелив - ИД 53141928.
    Ако ли не... ще искам възстановяване на парите ми за подвеждаща реклама и неяснотата - "ПАКЕТ" и с малки... малки буквички на една от снимките "пакети". Според Европейското законодателство и самия ОУП на БП за възстановяване на сума при отказ от вече направена покупка.
    Това ли е начина БП, да изкарвате пари, ааа? Чакам отговор. Снимките без коментар, особено горната - "и още много неща те чакат в този пакет".

    Е, къде са тези много неща? Само дом. любимец ми дойде и 15 парти билета, плюс бонуса за бройки? 200 броя сандъци също не ги откривам. Искам си парите обратно от този... "ПАКЕТ".
    Не ви е срам, БП (оформили го да изглежда като единичен пакет, нали БП, мизерници)
     
    Последна редакция: 12.3.20
  2. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    това си е чиста измама,от където и да го погледнеш-май ще пием по една студена вода
     
  3. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Просто не разбирам! Пише "Може да се закупи само един път" и говорят в единствено число... "закупи", а не "закупят"! Тогава защо е такаааа!? Моля човек от екипа на форума да запита, да предаде оплакването. Или никой не иска да отговори. Към съпорт ли да се обръщам направо.
     
    Последна редакция: 12.3.20
  4. troi333

    troi333 Активен автор

    https://board-bg.farmerama.com/threads/пакет-легенда-на-фермата.19515/#post-176016
     
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Потърси с търсачката по име реда, който си закупил - дали Легенда на фермата или Звездата на фермата.
    Два пакета са, в някои акаунти се предлагат и двата.

    Пакетът може да се закупи само един път.
     
    The.Farm харесва това.
  6. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Добре, благодаря за отговора, за пояснението. Наистина, неприятно е и подвеждащо. Единственото място от което разбираш че са два отделни пакета е малкия надпис "пакети" на една от снимките.
     
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Е, не, двете предложения имат отделни анонси в новините с никак недребни заглавия.
    [​IMG] [​IMG]
     
    The.Farm харесва това.
  8. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Добре, но тогава къде са ми фермерските монети от пакета, липсват ми.... не са начислени и май тор също. За фермерските съм сигурен няма ги, проверявах имам само стари отпреди 67 бр.

    Друг въпрос ако купя вторият пакет значи ли че ще получа ВТОРА КАЛИНКА?
     
  9. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не зная кой пакет си купил, че да търсиш фермерски монети.
    И да, и в двата пакета има калинка, т.е. ако си имал/имаш и двете оферти, можеш да се сдобиеш и с 2 яйца на калинка.
    И всеки от тези пакети съдържа и различен ред с облачета - единият е Легенда на фермата, другият - Звездата на фермата. (Ако са закупени, иконите им не са тъмносини с плюс в тях.)
     
    The.Farm харесва това.
  10. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Разбирам сега. Но ей богу голямо е объркването. На втория ред като кликнах в небесната и ме прехвърли в магазина пак ми изписваше Леганда на фермата. Ебаси кашата. Купих го но...
     
    Последна редакция: 12.3.20