пакет-легенда на фермата

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от xari_myri на 11.3.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    от този пакет ми се падна ред но ги няма цъкалките,те случайно да не се взимат
    отделно- 44877738
     
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, поставят се произволни предмети, подходящи по размер.
    Приятен следобед!
     
  3. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    ммм нестава,като цъкна да сложа некоя ме праща у банката и ми предлага пак да купим същият пакет,странно щото пише че се предлага еднократно
     
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Презареди играта и пак опитай.
    :)
     
  5. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    не става ,презареждах 2 пъти даже рестартирах компа и пак същата работа,влезни ти и пробвай
     
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Няма как да вляза, не съм дорасла за това, но съм сигурна в това, което пиша.
    (Освен да не ти е отчело покупката? Провери дали имаш в пощата потвърждение на плащането.)

    П.П. И по-друг начин можеш да провериш дали е взет пакета - виж дали имаш в менюто Яйце на калинка.
     
  7. eli-marin

    eli-marin Стажант

    Здравейте аз също имам проблем с редчето цъкам върху него и ме праща в банката . също така ми липсват 150 те монетки . рестартирах компа, рефрешнах играта няколко пъти преди да пиша тук . иначе парти билетите са ми отчетени калинката си е имам торта и бонуса плюс 3 са ми налични . ID: 55604592
     
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    xari_myri, eli-marin,
    Предадено е на админите да погледнат какво се случва при вас, но имайте търпение, моля.
     
    -mairon харесва това.
  9. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    всичко от пакета е на лице, имам мейл за плащането -явно имам проблем ще чакам админ да провери:)
     
  10. eli-marin

    eli-marin Стажант

    благодаря..
     
  11. -mairon

    -mairon Подрастващ автор

    Имам клончето, но не мога да го поставя, моля ако може да ми помогнете. Благодаря ви ! :) ID: 18701639
     
  12. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    Аз не бърнах внимание, но бонусите +3, започват да текат ведвага. А съм сложила обори :p
     
  13. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    В момента тече оферта за 2 пакета - Звездата на фермата и Легенда на фермата. И в двата има калинка, ред, +3, парти билети и някои други неща. Ти си купил, звездата а цъкаш на реде за легенда.

    По същия начин.
     
  14. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Моля те да ми обясниш по-подробно кое клонче че няколко дни съм по 12ч. на работа и трудно разбирам какво се случва.
     
  15. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    тука стана малко циганска работа -плащаш за едно пък то се оказа че небило така,за мен това си е измама-като гледах офертата ми показа че включва и ред а после какво един ......и защо във двата пакета има ред ????? като във единият пакет не може да се ползва,така че или да ми се актвира редът -а ако не може се отказвам от офертата и да ми връщат парите
     
    Последна редакция: 12.3.20
  16. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    И двата пакета включват ред, различен ред. Единият ред е Легенда във фермата (червени облачета), вторият - Звездата на фермата (сини облачета).
    Могат да се купят и двата.

    П.П. Потърси по име реда, който си купил. Пък сам решаваш дали ще купиш и втория заедно с още една калинка.
     
  17. troi333

    troi333 Активен автор

    Имаш ли два небесни реда в градината? Единият е със сини ("Зведдата на фермата"), а другият (Легенда на фермата) - с червени облаци. Редовете са и с различни характеристики, останалите награди към съответния пакет също се различават. Вероятно объркването се получава от сходностите им и защото ги предлагат едновременно.
     
  18. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    имам този със червените облаци е и ,за какво ми е като не мога да го плзвам,значи има грешка във наградите,начислен ми е грешен ред ,от другият пакет
     
  19. xari_myri

    xari_myri Ветеран

  20. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ако иконата на реда е в тъмносиньо с плюс в нея - нямаш го, можеш да го закупиш.
    А Диване пише, че си купил другия пакет.