На кой пазар съм?

Дискусията в/ъв "Разговори за това - онова (хоремаг)" е започната от gigi_421 на 16.9.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Здравейте! Търсих такава тема във форума, но не намерих. Искам да знам на кой пазар съм, че като ме пита някой, да мога да му кажа:). Ето и ID: 54822871, ако е нужно( то сигурно е :)).
     
    nadina1, kokolina, frediflinstoun и 4 други харесват това.
  2. .water.

    .water. Адмирал

    31
     
  3. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Благодаря!:)
     
  4. kikiniki-n

    kikiniki-n Стажант

    А как можем да си изчислим сами пазарите,имаше някаква формула,но не се справих нещо с нея и съм си все така в неведение :)
     
    nadina1, snejana, tutifruti1231 и още 1 човек харесват това.
  5. tutifruti1234

    tutifruti1234 Прохождащ

    И аз искам да знам. Или направо някой да ми каже на кой съм,много моля! И не може ли когато се направи регистрацията и започне да играе човек, да има информация на тази тема?:)
     
    iwa551 и tutifruti1231 харесват това.
  6. .water.

    .water. Адмирал

    Ако искаш остави ИД да разбереш на кой пазар си.
     
  7. iren551

    iren551 Прохождащ

    А има ли начин всеки да разбере сам или не? Защото аз както и много други начинаещи може да залеят темата със същия въпрос?:)
     
    nadina1 и iwa551 харесват това.
  8. frediflinstoun

    frediflinstoun Прохождащ

    Има ли някакво значение на кой пазар сме?
     
    kokolina харесва това.
  9. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Донякъде - можеш да търгуваш само с играчи на твоя пазар и на цените, които вървят на този пазар.
    В играта не е предвидена такава функция.
    Но тук можеш да прочетеш споделеното от играч.
     
    kakata13 и gigi_421 харесват това.
  10. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Има и екселска таблица в която въвеждаш ID и ти излиза номера на пазара, но тук не може да се публикува, затова най добре си пишеш ID и все някой колега ще ти каже номера на пазара ти.
     
    kakata13, gigi_421 и .water. харесват това.
  11. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    По тази схема моят пазар излиза 18 а аз съм на 10 или аз нещо не смятам правилно или нещо някъде бъркам ID: 47932786.... 47932786:32=1497899,5625....1497899х32=47932768....47932786-47932768=18
     
  12. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Това е предпоследна стъпка и последно като се погледне в таблицата на разлика 18 отговаря пазар 10 :).
     
    DILQNADELI харесва това.
  13. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Аха Мерси открих Америка
     
    gigi_421 харесва това.
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    има още по-лесен начин. Немски Линк, който веднага определя пазара, но не е разрешен тук. Който иска, да ми пише ;)