Инсталиране на Standalone Client

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от stoeva на 9.12.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. petruhka

    petruhka Подрастващ автор

    Какво правим ние, дето не можем да го инсталираме на компютрите си по някакви основателни причини. Преди поне се играеше през Pufin на телефон. Сега и това няма да може. Явно ще спрем да я играем....
     
    -niksan- харесва това.
  2. Бисквитка-ММ

    Бисквитка-ММ Кандидат за признание

    Опитвала ли си през Pufin? Аз влизам. Отваря ми unity, мога да премина и към флаш. Бавно стана, но влязох. Опитах и през Google, и там отвори, но мнооого, много бавно.
     
    dedoto харесва това.
  3. dedoto

    dedoto Адмирал

    през пуфина се влиза с унити но не се отваря форума и като спре флаша ще трябва да се играе на сляпо :(което не смятам да си го причиня
     
    -niksan- харесва това.
  4. Бисквитка-ММ

    Бисквитка-ММ Кандидат за признание

    Прав си, не се отваря форума. Но има алтернатива за него - с търсачката на Google се влиза там. Не съм доволна от случващото се, само коментирам какво би могло да ни помогне за нататък.
     
    dedoto, koteto9 и -niksan- харесват това.
  5. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Нямаше да пиша втори път, ако бях получил отговор първия път. За такива проблеми знаех че има в Unity, но за клиента не видях някъде да е писано(въпреки че клиента е под unity).
     
    -niksan- и .water. харесват това.
  6. petruhka

    petruhka Подрастващ автор

    Да, за сега се влиза с флаша, с unity въобще не става, но като спре флаша влизане няма. А и на клиента прозорчето е толкова малко и толкова бавно върви всичко, че е разочароващо.
     
  7. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    Благодаря и аз/може би/ :



     
    dedoto харесва това.
  8. ico86

    ico86 Младши експерт

    когато играта се отвори през Клиента не вижда ID. И екрана става все по--малък.
     
    koteto9 харесва това.
  9. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    ID се вижда в настройките на играта.
     
  10. stoeva

    stoeva Подрастващ автор

    Ехо честита нова година на всички !
    Опитвам се да играя на новия клиент но това е че много бързо ми минава мерака, защото там много трудно се случват нещата, продължават да стоят при мен същите проблеми с обирането на всички предмети на всички полета, които се намират на позицията на яйченото ми дърво на пустото поле. Да и това колело се върти много странно сякаш е обхванато от призраци. Не може ли да се играе на цял екран, и някак си след като си отвориш играта от браузъра и натиснеш вход автоматично да те прехвърля пак както при флаша автоматично
    stoeva/ ID 1568191
     
    koteto9 харесва това.
  11. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Честита да е Новата година и от мен! Честит имен ден на празнуващите днес!
    Клиентът изобщо не върви на моя комп. Влязох, минах през три полета, без да бера, просто да видя как зарежда и ме изхвърли. Написа ми, че инсталационния файл е спрял да работи и уиндоус търси решение на проблема. Деинсталирах, инсталирах го отново, минах през две полета и ... същата история. След 10 дни - сбогом на играта, докато намерят начин да играят всички безпроблемно.
     
    kakata13, dedoto, .water. и още 1 човек харесват това.
  12. koteto9

    koteto9 Старейшина

    тия ни РАЗБИХА с тия глупости каква и ем целта незнам а май и те не са на ясно какви глупости сътворяват вместо да я облекчат те......
     
    Последна редакция: 8.1.21
  13. milkoga1

    milkoga1 Господар

    И толкоз ли е сложно да пльоснат никнейма и ID то нейде в рамката......Не че ти си отговорна за глупавите им недоглеждания де, ама... все някой виновен трябва.....:p Шегувам се де.
     
    kakata13 харесва това.
  14. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Май въобще не си виждал клиента. Просто все още няма рамка. Доколкото ми е известно - ще му добавят рамка, задния фон и тогава никът и ИД-то ще са на обичайното място. Т.е. все пак има някакво временно решение.
     
    .TAINNA. и milkoga1 харесват това.
  15. milkoga1

    milkoga1 Господар

    А, виждам го, играя на него. Мисълта ми беше да добавят рамка с ника и ИД то, но щом има такива варианти за в бъдеще-съгласен. Дано лека-полека нещата почнат да влизат в ред.
     
    .TAINNA. харесва това.
  16. БайВейдар

    БайВейдар Стажант

    И при мен се държи по същия начин. Дори в повечето случаи не стигам и до първото поле. Играта прекъсва, но уиндоуса не намира решение на проблема.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и ka-linka харесват това.
  17. terminatora78

    terminatora78 Активен автор

    при Unity редиците enter бутона не работи а при флаш работи.ще могат ли и там да се събират така ще бъдат ли оправени че над 300 редици се събират трудно,не винаги ползвам комбайн предполагам се ползва и за друго в играта.на моменти се появява и розово петно при местене,когато събирам на ръка се маркира името и ID-то.
     
  18. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ще те помоля да не повтаряш веднъж вече споделеното мнение относно играта през Юнити и самостоятелния клиент.
    Това, че никъде не работят клавишите Enter и Esc на всевъзможни места, е отдавна известно и предадено.
    Но не разполагаме с информация защо е така и какво ще се случи.
     
  19. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Продължавам да търся начини да играя, но явно БП не търсят начини да задържат играчите. Деинсталирах клиента, който свалих преди десетина дни, рестартирах компа, изтеглих и инсталирах, рестартирах пак. Зареди що-годе прилично, рекох да бера - греда! Ей това се случи. Нормално ли е?????????????????????
    [​IMG]
     
  20. terminatora78

    terminatora78 Активен автор

    извинявам се не съм видял че е предадено за разглеждане.