Дискусия: 24-часов тест на Unity и 48-тест на Unity

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 20.11.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. terminatora78

    terminatora78 Активен автор

    когато съм с клиента е на малък екран но с браузъра не е дали по нататък ще стане на голям.гледам прозорчето което е за големия екран е замъглено на клиента а докато се вписваш в играта не е.предполагам тези тестове са за да разберат създателите на играта какво да коригират и кое не.
     
  2. leiq

    leiq Прохождащ

    от къде да изтегля Unity/WebGL,пише горе в дясно, но там е клиента
     
  3. .water.

    .water. Адмирал

    Би трябвало като удариш Хса на това дето те кара да теглиш клиента да се появи Унити.
     
    leiq харесва това.
  4. elei52

    elei52 Кандидат за признание

    Мъко моя, щи ни правите луди. За едно поле да обера 5 пъти ме изхвърля и започва голямата мъка отново да влеза, таман се наглася и хайде пак навън. Ако не го оправите приключвам с играта, ще си намеря друга.>:(>:(>:(
     
    shiky, galinad12345, koteto9 и 2 други харесват това.
  5. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    Долу вдясно на рамката е флаша, върви си без проблеми при мене
     
    [[Fermerkaa]], pgpr3, .water. и още 1 човек харесват това.
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ако включиш от настройките на играта анимациите, се виждат. (Но и оборите мърдат.)
    Но тази при по-дълъг престой в Юнити растенията узряваха, т.е. виждаше се узрелия овес.

    Нямам идея с какво е свързано, но в браузъра играя с 80% мащабиране (така се вижда надписа Фармерама над рамката и малко под рамката). И самият прозорец в рамката е малко по-малък от игра в самостоятелния клиент при 100% от настройките на играта. (Настроена резолюция на монитора 1360 х 768.)
    Но можеш да опиташ от настройките на играта да увеличиш в самостоятелния клиент мащабирането.

    Unity/WebGL не се тегли. Зарежда се в браузъра. (От днес следобед веднага като влезеш в игра.)
    А теглиш (и то еднократно) самостоятелния клиент. С него играеш не през браузър, стартираш го от иконката Farmerama, която при инсталирането се е появила на десктопа.
     
    .TAINNA. харесва това.
  7. plamen-n

    plamen-n Прохождащ

    и при мен го има
     
    shiky харесва това.
  8. petaar1

    petaar1 Младши експерт

    тази мъка до кога ще продължи нямам нерви
    всеки път зле ,но сега е кошмар

    504 Gateway Time-out

    nginx
     
    Последно редактирано от модератора: 18.12.20
    SKATAVKATA харесва това.
  9. jizzm

    jizzm Стажант

    И аз вече изпуших. Играя играта от самото й начало, но ако в близките дни не се поправи светкавично нещо, аз ще съм един от много отказали се тотално. Откъдето и да влизам, ако изобщо успея, просто не се играе, нито с нова система, нито с клиент. За времето то първото пускане на новите опции почти нищо не се е променило. А сега е й по-зле. Не се търпи вече, мина достатъчно време. Загубих много и в събития, и в техника и в нерви от цъкане безсмислено!
     
    SKATAVKATA, sm0uk3r71, DILQNADELI и 4 други харесват това.
  10. mell

    mell Редовен

    Защо вече от 2 часа днес може да влезне в играта само през клиента. При теста си влизах без проблем и през Unity/WebGLL. Освен това днес до 12 часа си влизах и през Unity/WebGL и през флаша, дори и не си помислях за клиента. А клиента е най-ужасния вариант за игра. До кога ще е така. Техниката си тече, не съм приключила и този дългия евент. До кога така! Поне Unity да го оправят.
     
    SKATAVKATA и dedoto харесват това.
  11. gnom106

    gnom106 Прохождащ

    Тоя клиент винаги ли трябва да го затварям и отварям на ново, за да вляза в друг акаунт?
     
  12. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Да, в настоящия момент е така.
     
  13. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    А колко по лесно щеше да бъде с HTML5
     
    fares77, koteto9, .TAINNA. и 4 други харесват това.
  14. terminatora78

    terminatora78 Активен автор

    ако не е сложно могат да се опитат да направят да става да се играе и така.
     
  15. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Въртях колелото през юниту,беше нормално въртене,на като преди ту в едната посока ту в другата.Може би ще има светлина в тунела.За други неща не мога да си кажа мнението ,това ми направи впечатление че са го оправили.
     
    Bamze, tanyamery и .TAINNA. харесват това.
  16. jizzm

    jizzm Стажант

    Отказвам се. Вече няколко дена дори не се и опитвам. Днес влязох да си закрия акаунта, но не откривам къде е тази опция. Няма и инфо във форума или поне аз не го откривам. Някой знае ли? Благодаря предварително.
     
  17. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, в играта няма такава опция.
     
    jizzm харесва това.
  18. terminatora78

    terminatora78 Активен автор

    при Unity редиците enter бутона не работи а при флаш работи.ще могат ли и там да се събират така ще бъдат ли оправени че над 300 редици се събират трудно.предполагам се ползва и за друго в играта.
     
    -niksan- и .TAINNA. харесват това.
  19. tulena75

    tulena75 Прохождащ

    здравейте. някой намерил ли е някакъв начин да можем да играем фермата на телефона с андроид? благодаря
     
    maqpan4o харесва това.
  20. Буреноска

    Буреноска Младши експерт

    все още може да с е играе с флаш, след два дни вече няма, или ще видим...и на мен ми е любопитно:)
     
    maqpan4o и .TAINNA. харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.