Инсталиране на Standalone Client

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от stoeva на 9.12.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. stoeva

    stoeva Подрастващ автор

    Здравейте пиша тук за проблема, защото не намерих къде. Така следвам инструкциите:

    1. Тук: https://www.farmerama.com/?action=externalDownloadUnity
    -> След отваряне на страницата, изтеглянето започва незабавно.

    отваря се страницата, но не се случва нищо. Натиснах бутона инсталирай , отваря се страница празна и нищо, какво се прави в този случай.
    Играч: stoevaID: 1568191
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Писах вече по този въпрос:
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Дискусия-24-часов-тест-на-unity.20551/page-10#post-187057
    Отговор все още няма
     
  3. radi2303

    radi2303 Прохождащ

  4. .water.

    .water. Адмирал

    Опитах тва нещо stand.... си да го инсталирам ама като му дам RUN и ми показва един голям червен хикс и това ,,точката за въвеждане на процедурата SetDeafultDLLDirektories не може да бъде намерена в библиотеката за динамични връзки KERNEL32.dll,,.Айде сега да ми обясните какво е това ?????
     
    grueva харесва това.
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Лично не срещнах трудност с инсталирането, т.е. инсталирах го току-що и върви.
    Но това не означава, че ти нямаш проблем с инсталирането му.
    Не сме компетентни да отговорим на въпроса ти. Обърни се към съпорт, да ти съдействат. Вероятно ще е необходимо да посочиш каква операционна система ползваш.
     
  6. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    не срещнах трудност с инсталирането, т.е. инсталирах го току-що и върви, но всеки път трябва ник и пас да пишем, че и копи не върши работа
     
  7. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Разбрах. Ама то трябва да се гледа по-внимателно. Ще сменям очилцата:)
    Относно изтеглянето и инсталирането на клиента имам проблем. Появява се прозорец, в който пише, че програмата не работи и нищо не мога да направя, освен да я затворя. Помагайте, моля!
     
    galateq харесва това.
  8. .water.

    .water. Адмирал

    За тебе знаеме БП работят за теб мисля че трябва да спрем да питаме щом при теб всичко е наред .Не съм казала,че е трудно ,а че не може да се инсталира и посочих конкретно какво изписва това беше още вчера сега видях ,че има ново ще го пробвам.
     
    gigi_421 харесва това.
  9. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Казано е, че ще направят нещо за паролите (диспечер на паролите/мениджър на паролите).
    Вчера го спряха и отложиха за днес пускането му.
     
    sm0uk3r71 харесва това.
  10. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    ти па ми завидя xDсподелих заради такива като теб да пробват пак;)и да отбележа забелязан проблем мрънкало такова8)
     
  11. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Икона на десктопа имаш ли?
     
  12. .water.

    .water. Адмирал

    Моля те не ми пиши глупости .Разбрах ще търся помощ от друго място тука освен заяждане и обиди друго няма за получаване.Извинявам се ,че ви притесних .
     
  13. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    извинена си :Dмуши ти отговори, аз писах пак недоволно, да дода да ти инстална освен...............
     
  14. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    8)8)8)

    П.П. Все пак да попитам какъв Уиндоус ползваш? Щото ако е XP или Vista няма да стане. Трябва да е поне 7 и то най-новата версия.

    Вчера пускането на клиента беше отложено за днес.
    https://board-bg.farmerama.com/threads/farmerama-версия-чрез-standalone.20629/#post-187131

    Т.е. ако все още не си инсталирала, опитай отново. Вече е възможно.
     
    Последна редакция: 10.12.20
    .TAINNA. и sm0uk3r71 харесват това.
  15. malkotonasi_860

    malkotonasi_860 Стажант

    инсталирах я без проблем,но като цъкна на иконата на играта и си вкарам ник и парола фермата ми излиза на едно малко прозорче 10 на 10(като опцията за уголемяване на екран не работи) и ще ми трабва лупа за да вида какво правя:mad::mad::mad::mad::mad:
     
  16. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    А би ли споделил/а на какво устройство я инсталира? Настолен компютър или лаптоп или на някакво мобилно?
     
    yannisz харесва това.
  17. meche_boez

    meche_boez Стажант

    Здравейте, инсталирах успешно. Рестартирах лаптопа. Стартирам иконата и се отваря един бял екран. Нищо не се случва :(
     
  18. malkotonasi_860

    malkotonasi_860 Стажант

    инсталирах я на лаптоп
     
  19. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Свържи се със съпорт и искай съдействие.
    Същото ще посъветвам - свързване със съпорт за съдействие.
     
  20. ravengard

    ravengard Подрастващ автор

    Тоя клиент общо взето за нищо не става. Стартира в прозорец и няма опция за цял екран. На голям монитор с висока резолюция си е кошмар. Каквито бъгове има през браузъра - тук е същото. При преминаване през различните полета в един момент пуска слънчогледите и край. През браузър има рефреш, тук само затваряне на клиента и пускане отначало. И о да изненада - трябва да пишеш данните за влизане отново. И ако имаш нужда от форума, няма как да стане - трябва ти браузър.
     
    beti06, sashko005, yannisz и още 1 човек харесват това.