Дискусия: 24-часов тест на Unity и 48-тест на Unity

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 20.11.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    От техническа подръжка е.Един вид квито и да са ни възраженията отиваме на юнити
     
  2. -nani2003-

    -nani2003- Младши експерт

    Опитах новата версия, много е бавно всичко, може и от компа да е, но е изнервящо.
     
  3. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    :oops::oops::oops:
     
  4. dedoto

    dedoto Адмирал

    т.е.мнооого дълга почивка8)
     
    .water. харесва това.
  5. georgi785

    georgi785 Младши експерт

    случайно да имаш идея с какво ще морим тоя вирус и техническата подръжка:music:
     
    dedoto харесва това.
  6. tani1980

    tani1980 Полубог

    Ох оле майко, девет дена, осем часа както казваше баба ми някога.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, -dd76-, .water. и 2 други харесват това.
  7. toshko_ck

    toshko_ck Подрастващ автор

    Здравейте , моля за отговор най вече админите на форума
    въпроса ми е следния : нали излиза едно кръгче (когато обираш някакви неща , когато ги засаждаш и когато ги напояваш ) - защо не се поработи по този проблем в играта с "УНИТИ" - на мен най често това ми дава като грешка - сега обираш , насацдаш и поливаш само с едно натискане а с тази версия на УНИТИ - натискам да обера - пък чакам ли чакам - после ми дава опцията да засаждам - и пак едно чакане и до тук добре търпи се - ама когато за трети път вече трябва да се натисне същото кръгче за поливане - ей тогава става мазало - чакане около две минути и за нищо (старата версия флаш - натискаш един път на капката вода и поливаш всичко ) а с новата версия чакане става уникално дълго - моля админите да обърнат внимание на това сериозно забавяне в играта и в най скоро време да се оправи това нещо че ще откаже много както мен така и много мой приятели от тази игра !!!!
     
    .water., .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  8. baiete

    baiete Болярин

    ГОЛЕЕЕма трагедия >:(. Требат ЖЕЛЕЕЕзни нерви :wuerg::wuerg::wuerg:.
     
    stanimiriliev, ПЕПЕЛЯШКА, dedoto и 4 други харесват това.
  9. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Пази ги, идва утре ;)
     
  10. .water.

    .water. Адмирал

    Не знам какво се случва ,но положението е трагично не виждам никакво подобрение вече се предлагат ферми заедно с антуража някои имат по 400бр. свита.Поне от това което прочетох доста се канят да затварят след Нова Година ,защото Унити не върви хич.Не може никой да ме убеди ,че за повече от година не могат да се справят.Целта е да натресат тва скапано Унити за това всичко се прави в последния момент ще цвъркат ще цвъркат и ще клекнат както винаги.Нали щяха предлагат нещо друго къде е????
     
    ПЕПЕЛЯШКА, georgi785 и .TAINNA. харесват това.
  11. tani1980

    tani1980 Полубог

    Абе Унити да не плащат на БП, за да ползват точно тях?
     
    kakata13, .water., ПЕПЕЛЯШКА и 2 други харесват това.
  12. georgi785

    georgi785 Младши експерт

    На мен не ми е ЯСНО защо трябва да се сменя флаша-който работи добре?Кой е по скъп-флаша или унити който е мазало.Демек няма никакво подобрение след Теста-поне при мен е така,а при вас как е?
     
    .water., ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  13. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    На флаша се спира подръжката от 01.01.2021,демек аут и това се знае от бая време.Тия дето печелят много яко от игрите от година и кусур са на други платформи и игрите им летят,а тука лапат мухи и се чешат в междукрачието.БП разчитат нанякакви кошници и други подобни и не им се дават пари за по читава платформа и играта е обречена(дано не съм лош пророк),но какво да очакваш от стиснти китайци:(:(:(:(:(:(:(:(
     
    -niksan-, georgi785, .water. и 4 други харесват това.
  14. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    И аз си мисля, че ако не оправят играта, много хора ще се откажат, аз също, то си е трагедия при мен:cry:.
    Надявам се, че ще измислят нещо по-добро и за нас:p.
     
    georgi785, .TAINNA. и stanimiriliev харесват това.
  15. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Пиша тук, защото няма отворена дискусия за важния 48-часов тест. Играта е повече от отвратителна - бавна, ако изобщо успееш да влезеш, изхвърляща перманентно.
    Във връзка с тестта предлагам да спрат събитията, а не да експериментират с нервите на играчите. Стига с тези бонус-кодове, които не дават нищо съществено. За всички тези меко казано "неудобства" заслужаваме да са доста по-щедри, защото проблемите с играта минават всякакви граници.
    Явно, че персонала на БП е нискоквалифициран и му е непосилно да се справи със спирането на Flash, което е известно от 1г. и ми е чудно какво правиха през това време и защо оставиха всичко за последния момент /което е типично българска черта, но нашите IT специалисти са на високо ниво/!!!

    П.П. И понеже поддръжката приключи е невъзможно да се влезе в играта - ако изобщо зареди на 100%, изхвърля. >:(:mad: Явно до тук се простират възможностите на разработчиците от БП.
     
    [[Fermerkaa]], kakata13 и .TAINNA. харесват това.
  16. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    https://board-bg.farmerama.com/threads/Дискусия-Зимна-Лолапалуза.20622/#post-187006

    Писах там, но ще се преместя тук. Как да спра флаша, като нищо не е наред?

    Следвам указанията:

    https://board-bg.farmerama.com/threads/farmerama-версия-чрез-standalone-client.20630/#post-186976

    https://www.farmerama.com/?action=externalDownloadUnity

    от там ме мята тук: https://mylittlefarm-171-assets.bpsecure.com/l/unity/Launcher/FarmeramaInstaller.exe

    и ... излиза https://mylittlefarm-171-assets.bpsecure.com/l/unity/Launcher/FarmeramaInstaller.exe - Not found
    Муши, предай нататък мами, какви са тия глупости с това mylittlefarm o_O>:(

    И така, няма да си спра флаша, до последно. Никой не може да ме задължи. Чакам да си оправят бакиите или да си скъсат документите за квалификация.

    И още нещо: Да удължат времето на събитията до 31.01.2020 >:(
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  17. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Не си разбрала, никой не ни пита искаме или не, БП ще деактивира Flash и играта няма да може да се играе под него за 48 часа.
     
    .TAINNA. харесва това.
  18. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    това е дискриминация! Не ми харесва да се мъча. Искам да удължат събитията до 31.12.2020 :cry:
     
  19. leonivilu1991

    leonivilu1991 Прохождащ

    тръгнали да ми правят 48 тест я си оправете играта влезнем и ни изхвърля като мокро пиле
     
    .TAINNA. харесва това.
  20. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Аз предлагам да влизаме само за подаръците - от Рошко и календара през тези 48 часа. Не обичам да ме пресират, а БП точно това правят. Всичко се прави в последния момент по най- неприятния начин за играчите, а ние реално индиректно им плащаме част от заплатите.
    И след Нова година да си преброят реално играещите, а не всички регистрации.
     
    [[Fermerkaa]] и .TAINNA. харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.