Дискусия: Open Beta версия чрез Unity

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 28.9.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Само се чудя, след като преминат само на новата версия,(при мен не зарежда),какво ще правя с времето, в което вися на компаxD, гоблени ли да започвам да шия, терлици ли да плетаxDxDxD.
     
    milena7004, [[Fermerkaa]], dedoto и 5 други харесват това.
  2. kakata13

    kakata13 Ветеран

    xDxDxDxDxDxDxDxDxDxD
     
    .water., .TAINNA. и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  3. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Аз друго се замислям и се чудя дали някой модератор може да ми отговори. Прави ми впечатление, че много проблеми бяха оповестени, но никъде не виждам информация, че нещо е разрешено в последните дни и седмици. Скоро и бета версията спира да работи. Надявам се, че ще се получат нещата, остават два месеца, нещата си стоят.
     
    mimi123123456, .water., -niksan- и още 1 човек харесват това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    заемаш позата от снимката и с блестящи ококорени очета ухилена до уши съзерцаваш и броиш облаците в небето ама истинските :DxD:D
     
    ПЕПЕЛЯШКА и [[Fermerkaa]] харесват това.
  5. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Поне като ги продаваш ще спечелиш пари, във фермата няма пари и за кафе;)
     
    ..koni.., .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и 2 други харесват това.
  6. kakata13

    kakata13 Ветеран

    Най новите дървета и обори на бахамите светят в "приятния" бледо лилав цвят.но като сложиш курсора излиза надпис какво аджеба има там
     
    .water. и .TAINNA. харесват това.
  7. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    Пускат Харита, пакети ..... как да си ги купи човек щом след 2 месеца няма да можем да играем. Никакви изявления няма, че се работи по въпроса за старите компютри. Може би нямат интерес от подобни играчи като нас.
     
    ..koni.., gigi_421, kakata13 и 2 други харесват това.
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    тази ситуация се разиграва във всички полета и не само с новите дървета и обори, а и със старите, и с цъкалките, изобщо боза. Кисела та кисела :wuerg:>:(
     
    ПЕПЕЛЯШКА, maqpan4o, kakata13 и още 1 човек харесват това.
  9. maqpan4o

    maqpan4o Младши експерт

    Да споделя и аз впечатления..чак сега пробвах UNITY и не мога да преценя заради комп или защото са пооправили вече основните проблеми, са моите горе-долу добри резултати от теста-- от Хром,Мозила и Яндекс ..с Хрома нещата са зле,забива,сече, розовее тук-там и едва пъпли,влязох и излязох, с Мозила е добре ,играх Ренцо спокойно, всичко се уцелва,и балони,и къртици, тук-там имаше розови петна вместо цъкалки,но това не е чак такъв проблем..с Яндекс обаче е най-лека играта,направо лети, играх и там Ренцо,за да преценя-най-много уцелени балони..нито сече,нито розови полета и влязох най-бързо от него.Новата визия малко не ми допада,пазара е неприятен в новия вид,но на фона на огромния процент играчи,които изобщо не могат да влязат с Юнити в играта, ся няма да се заглеждаме чак толкова в детайлите :) компютъра ми е средна работа ,Уиндоус7, ако пипнат каквото трябва и четат внимателно всички отзиви,се надявам след Н. Г. да няма много отпаднали,моя съседка също не може да влезе с Юнити изобщо.Лично мен най-ме притеснява факта,че няма разработена версия за телефон все още ,аз както съм по цял ден на работа ,ако не мога да бера през 4 часа от тел, кво правим с тия евенти...и не само аз,разбира се,предполагам,доста хора играят с тел и таблети.Да допълня,че теста го правих при отворени едновременно и трите браузъра,докато пробвах единия,в другите 2 също имаше отворени ферми.
     
    Последна редакция: 1.11.20
    ..koni.., kakata13, tanyamery и 3 други харесват това.
  10. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Незнам на стари години дали ще успея да се науча, но ако зарежа фермите, поне ще опитамxD.
     
    .TAINNA. харесва това.
  11. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Точно днес реших да питам дали бета версията вече е закрита, защото е нов месец, но като прочетох поста ти ми стана ясно, че не е. В началото влизах при това без проблем от таблета,а аз играя само на таблет, но след разните поправки нещо сериозно се обърка поне за мен.Много хубав и полезен пост, благодаря. И аз имам същите притеснения, като теб дано разработят и версия за мобил. телефони и таблети, че иначе след нова година и аз като Пепеляшка ще захващам плетките....
     
    ПЕПЕЛЯШКА, -niksan-, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  12. .water.

    .water. Адмирал

    Само с хром работя и съм пробвала само през него взех да се чудя дали да не си изтегля друг браузър да пробвам определено няма да е Фокса. По компетентните хора да споделят кой е добър.Питах детето отговора беше ,,я не се занимавай с глупости и не си усложнявай живота за една ферма"xDна бързо ме посъветва.
     
    gigi_421, eva-mina, sm0uk3r71 и 4 други харесват това.
  13. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    https://board-bg.farmerama.com/threads/open-beta-версия-чрез-unity.20336/#post-183973
    Поне до моите уши (т.е. очи) такава информация не е достигнала.
    Иначе докладваните проблеми се качват (естествено на английски) на определено местенце.
    Че толкова зная и мога да споделя.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и tanyamery харесват това.
  14. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    От дадената информация почти нищо не схванах:(. Имаше един пасаж, в който се казваше:"........Във Високо ние ограничаваме графичния процесор до 60 кадъра в секунда, това е стандартната честота на кадрите, на която работят повечето LCD/CRT дисплеи и мобилните телефони и ще направи преместването и Unity анимациите чисти, АКО вашата компютърна система е в състояние да го изпълнява." Ако някой може да ми обясни с думи прости:p за какво става въпрос, моля да го направи. Компютърната ми грамотност е на средно ниво( предполагам:)) и мисля, че разбирам доста от нещата, свързани с технологиите:). И ме интересува дали Farmerama може да се играе на телефон или не и работи ли се по тази възможност.:)
     
    Последно редактирано от модератора: 6.11.20
    .TAINNA. харесва това.
  15. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ще е способна ли видеокартата на компютъра да обработи или няма да успее да обработи.
    В момента може да се играе.
    А дали ЩЕ може да се играе и под Unity - не ми е известно. Информацията, която получихме за Unity, съдържаше минималните изисквания към настолните системи.
     
    gigi_421 и .TAINNA. харесват това.
  16. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    На моя телефон не може да се играе, защото не поддържа Flash и не може да се инсталира( а не е реликва телефонът ми). Както и да е. Ще е голямо мазало. Могат да изгубят пари от цялата работа. А както знаем всичко или почти всичко се прави за пари. Така мисля аз, ако бъркам,моля за извинение!:)
     
  17. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Инсталирай си пуфин и ще можеш да играеш
    4 години и половина играя с пуфин през телефона
     
    .TAINNA., amira и gigi_421 харесват това.
  18. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Много, много благодаря!:):D:D:D
     
    .TAINNA. и -niksan- харесват това.
  19. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    така и не се научих да играя с пуфин. Сумтях, пуфтях, не можах да се справя. Много ми е ситно на телефона, а пръстите ми дебелички малееее едно искам да цъкна, то друго става xD
     
    dedoto и -niksan- харесват това.
  20. emcho67

    emcho67 Подрастващ автор

    През Пуфин играя от много години само когато не сме в къщи през таблета или телефона, но друго е да седнеш пред монитора :)
     
    -niksan-, gigi_421 и .TAINNA. харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.