Дискусия: FARMERAMA в ефир

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 27.6.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Не, че не си го знаете, но играта ви е е пълен леш Биг Пойнт!!!!! Как е един път не заби когато купуваш нещо,Да ти дадът продукта и да не ти вземат парите образно казано. Модераторите докато блокират играчи без обеснения, поне обясняват ли по нагоре, ква мизерия е долу?Не чакам отговор свикнах....Спорна игра съселяниxD
     
    dedoto и червената_шапчица харесват това.
  2. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    Да споделя за купоните- сутрин активирам за 1 час, достатъчен ми е да обера всичко и при следващото ми влизане активирам 12 часа. Така покривам в повечето случаи целия ден.
     
    .TAINNA., milena7004, Кобрелия и още 1 човек харесват това.
  3. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Аз активирам само сутрин купон за един час, за останалото време имам сеялка и комбайн, които купувам с лалота на половин цена. В ден, в който започва събитие, обикновено сутрин около 6.30 активирам 12-часов и така ми стига за разсяването. Имам купони, но гледам да ги използвам възможно най-пестеливо.
     
    koteto9, .TAINNA., milena7004 и 2 други харесват това.
  4. maqpan4o

    maqpan4o Младши експерт

    а защо толкова време никой не реагира за форума и още не се влиза по нормален начин?Играя я тая игра от самото и създаване,и я обичам,ма защо постоянно ни убиват удоволствието с някви дребни,средни и едри проблеми?И я играя наистина от любов към играта,защото реално в 50 процента от събитията наградите са безполезни и неатрактивни-за мен-кво да ги правя тия 10000 цъкалки,като няма къде да ги слагам? Хубави почивни дни желая на всички:)
     
    koteto9 харесва това.
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, надникни тук:
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Разговори-за-какво-ли-не-не-по-темата-или-на-място-за-небъбрене.21997/page-16#post-213094
    Приятен ден!
     
  6. kikiniki-n

    kikiniki-n Стажант

  7. nasko9898

    nasko9898 Подрастващ автор

    Приключих със събитието. СТ и тор на Мими съм ползвал само за разсяването при първите 10 + ЯМЧ през цялото време. Снощи си посях шипка на пустото поле да си събера изскачащите и ми стигнаха.:music:редчето е сложено и обрано. Сега си сея шипката за следващото събитие и чакам. Лека вечер фермери.:)
     
    Bamze харесва това.
  8. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Заяо всъщност е удължено събитието?
     
  9. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, защото започна с фалстарт, т.е. по-късно от първоначално обявеното. Приятна вечер!
     
    лудакрава1 харесва това.
  10. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Приятна и на теб, дано им стигне времето на всички.
     
    nasko9898 харесва това.
  11. ka-linka

    ka-linka Пазител

    За кое събитие ще трябва шипка? Следващото ще започне в сряда.
     
  12. nasko9898

    nasko9898 Подрастващ автор

    Аз си я сея шипката за изскачащите.
     
    ka-linka харесва това.
  13. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    А за какво са ти повече изкачащи , след като си приключил събитието?
     
  14. nasko9898

    nasko9898 Подрастващ автор