Дискусия: Търговия и подаръци

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 6.11.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Ето и Бамзе се размечта ! Прекрасно не съм само аз :) Мисля че отдавна, отдавна можеха да се купуват стари декорации във ферм.магазин с оранж. ФМ , но го "осакатиха" и там от много време не се е мяркало нищо интересно.
     
    Bamze харесва това.
  2. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    от къде да могат да бъдат купувани, не те разбрах... Иначе не се подаряват или разменят.
     
    Bamze харесва това.
  3. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Бамзе сигурно пита за магазина в ПиТ-а, но там само продаваш излишното ти на фиксирани цени и не можеш да купиш нищо.
     
    Кобрелия харесва това.
  4. Bamze

    Bamze Главен болярин

    Да, точно това имах предвид. Мислех, че е двупосочно, че може да купуваш. Ясно, моят въпрос е сън в лятна нощ ... :p
     
    Кобрелия и dedoto харесват това.
  5. Пастора

    Пастора Стажант

    не трябваше ли да разрешат вече гаргойлите и дъговата пъстърва?

    пп: 5 панголини награда срещу кадърен отговор
     
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Гаргойлите са в играта от 13.10.2021 г., а дъговата пъстърва - от 06.10.2021 г.
    Т.е. 4-те месечната карантина не е изтекла. (Макар и съвсем за малко.)
     
  7. elena12345670

    elena12345670 Стажант

    Търся дърво Метусал, подарява ли се и какво искате за него?
     
  8. *ПчеличкатаМая*

    *ПчеличкатаМая* Подрастващ автор

    Търся да поправим мрежите и едно Хари Кравайчето и какво ще искате за тях.Пишете ми на лични и благодаря .
     
    Последна редакция: 3.2.22
  9. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    [
    здравей, ще ти пратя едно Хари, за да си качиш на руната, но дай си ник или ИД, за да знам къде да го пратя.

    ще ти пратя метусал, кажи на кой ник.
    моля те, дай ник и на теб ще пратя

    А може и да ми пишете вие на лични в играта, Никът ми е същия.
     
    Последна редакция: 3.2.22
    Bamze харесва това.
  10. *ПчеличкатаМая*

    *ПчеличкатаМая* Подрастващ автор

    Никът ми същия *ПчеличкатаМая*
     
  11. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    само Хари ще ти пратя, декорацията я нямам...
     
  12. Пастора

    Пастора Стажант

    на мен това ми беше предположението, но да отбележа, че предварително не подозирах, че месеците се броят и в дати
    това ли ти е ника в играта?
     
  13. .water.

    .water. Обсебен

    Пиши ми на лични за цъкалката и колко ти трябват имам 5.
     
  14. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не, но честно - не ми пращай нищо. Зарадвай някой, който си няма, на мен трите спечелени от събития досега са ми предостатъчни. (Иначе - mushnuk) Все пак благодаря за намерението.
    :)
     
  15. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    На кого бях обещала някакво производство да ми пише на лични

    Муши дай ми линк с изтеклите дискусий зада видя на кого бях обешала някакво пройзводство или направи ти проверка
     
    Последно редактирано от модератора: 3.2.22
  16. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

  17. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    xDxDxDНе тази дискусия тази мога и сама да си я намеря мисля че беше в къс от рая но не ми я отваря дава ми грешка, някой не помня кой искаше обор пройзводство и ти му каза в читалището има куест който дава този обор а аз и писах да не се хаби там а аз ще и дам 2 обора но така и никой не ми писа а не помня никът кой беше......:sleepy::sleepy::sleepy:Или който и да е бил, да ми беше напомнил няма аз да го търся, аз зор нямам, но ако все пак намериш или се сетиш кой беше ми пиши
     
  18. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    И аз бях обещала на някого, мисля някоя от въртележките-?:music: Обади ми се! :p
     
  19. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Поне да драснат, че вече имат това което търсят, или че вече са си разменили и имат това което им беше обещано а то какво се получава сега, да издирваме на кого какво сме обещали8)
     
  20. ludkovci

    ludkovci Напреднал

    Здравейте, търся плодов сок :oops::inlove::D