Дискусия: Сърцето на морето

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 19.6.24.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Сърцето на морето 2

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието!
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Приятно забавление!
    Екипът на Фармерама
     
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Кафяви водорасли
    23 759​
    Бисквита-рибка
    1 518​
    Сметката за всички наградите в зависимост от броя изиграни игри.
    За останалите награди всичко зависи от умението ни за справяне с мини-играта и не мога даже да изкажа предположение.
     
    fermer4etoo1970, pepa551, tanyamery и 3 други харесват това.
  3. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Да бяха сложили и някоя точка от реда, цъкалките не са лоши, а ще висят в облаците за един сандък на ден.
     
    Последна редакция: 19.6.24
    iva-nia харесва това.
  4. dedoto

    dedoto Адмирал

    на два дена :(варианта е да си стои празен пък цакалята на полето 8)
     
    DILQNADELI, -niksan- и ka-linka харесват това.
  5. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Два сандъка на 42 часа, аз го позакръглих на сандък на ден :D. Можеше да дадат по-хубави награди от реда, събитието не е от най-лесните.
     
    DILQNADELI, tanyamery, dedoto и още 1 човек харесват това.
  6. .water.

    .water. Обсебен

    Гадно събитие обвързано с риболова едва ли взема жетоните.Успех на всички!
     
  7. Най-неприятното събитие за мен. Ще се опитам да взема жетоните и ъповете на "Лаборатория на алхимика". Не ми се коментира реда, а поредният обор за бурундуци е подигравателен като награда, имайки предвид колко точки са необходими за взимането му. :( Вместо него трябва да е хабитат за капибари. 8)

    Успех в обграждането! :)
     
    FrozenKiss, DILQNADELI, bubolina8 и 7 други харесват това.
  8. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Според мен и БП почнаха да се объркват сред толкова нови обори.
     
    FrozenKiss, milena7004 и -helixme4o- харесват това.
  9. Дали?! xDxDxD Благодаря, че ме развесели още от сутринта! :) БП целят играчите да влагат ресурсите си в трудни събития като започващото днес, за да им върви търговийката със СТ, Мими и парти билети, но да не дават нищо или поне по-малко срещу това.
    Усмихнат ден! :)
     
    DILQNADELI харесва това.
  10. .water.

    .water. Обсебен

    Ако не се лъжа на предното такова събитие Буба беше качила снимки как минава игрите ако някой може и му се занимава да кги качи да се опресним малко или поне да видим за какво иде реч.Благодаря!
     
  11. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Надникни в тази тема:
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Дискусия-Лов-на-чудовища-за-Хелоуин.23144/page-5#post-206569
    Но надникни и тук:
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Сърцето-на-морето.25283/#post-220435
    И напомням да имаш предвид, че в настоящото издание има и едно пате, което един вид замества всяка една фигурка.
    Приятна игра и дано й хванеш цаката на мини-играта!
     
    tanyamery и .water. харесват това.
  12. .water.

    .water. Обсебен

    Благодаря.
     
    mushnu4ka харесва това.
  13. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Тук се виждам до около ниво 30 отдясно, хич няма и да се напъвам за секвоята, имам няколко, които никога не са вадени на полетата.
    Успех на всички!
     
  14. milena7004

    milena7004 Знаменитост

    Харесвам този евент и с удоволствие го играя.С първата от двете подарени игри взех един ъпгрейд на лабораторията и един жетон за котва ,който ни е необходим за евента,който играем паралелно.От първата игра направих 95320 точки,от втората игра доста по-малко,но в момента от двете подарени игри имам направени 137180 точки.Мисля,че ще мога да го изиграя до край.Успех и късмет на всички.
     
    Bamze, staneli, sm0uk3r71 и 4 други харесват това.
  15. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Чеденце, секвоя се печели с 25 изиграни игри, а със събрани точки и точки от една игра - съответно пoдобрение XXL и XL.
    :)
     
    ka-linka и .water. харесват това.
  16. .water.

    .water. Обсебен

    Браво момиче аз от 9 игри имам 172 600 точки.Кошмар не знам даже дали ще взема ъповете.Успех.
     
    milena7004 харесва това.
  17. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Целта ми е секвоята вляво и трите ъпгрейда вдясно. Бурундуците и пиколото не ме интересуват, подобренията за секвоята също. Нямам спомен някога да съм слагал подобрения, просто не ми вършат работа за моя ритъм на игра. С подарените две игри съм на 121 510, т.е. необходими са ми средно по около двайсетина хиляди за всяка от оставащите 23, за да се справя.
     
    milena7004 и .water. харесват това.
  18. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    За мен обаче е кошмар, колко много време отнема изиграването на една игра. Дано имам възможност да си ги изиграя, че и китки и изскачащи да има, ако няма време все тая.
     
    milena7004 харесва това.
  19. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Слънце, тази с 25-те игри не съм я видяла изобщо, разсеяна работа, пък и малко русолява си падам. Ще я взема да прашасва и тя в плевнята, за ъповете няма и да се напрягам. Това не е моето събитие, играя го през куп за грош, от 4 игри - 171 360 точки, за мен е екстра.
    Хубава и прохладна вечер, чедо! :inlove:
     
    mushnu4ka и tanyamery харесват това.
  20. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    Липсват ми патетата. Вчера имаше, днес нещо са се скрили.