Дискусия: Лов на чудовища за Хелоуин

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 25.10.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    40 000 не успях да направя, да не говоря за 90 000.
    Благодаря, Муши, за първи път измислиха такъв евент, но за следващ такъв няма да се хвана.
    Приятна вечер.
     
    bubolina8, -niksan- и mushnu4ka харесват това.
  2. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Никой не каза какво трябва да се прави.С малко четене между редовете на Диляна,Самардапа,разгадах малко от начина по който трябва да се играят.[​IMG]
    Решавате с кой цвят ще играете правите едно чудовище или две за размяна и започвате да чистите другите два цвята,накрая заграждате избраните чудовища.
    Жалко че влизах през телефон да сея и то не редовно,играх предимно за реда.Няма време за сеене и за изиграване на игрите.
    Иначе качват снимки как са завършили задачата но какво се прави никой нищо не каза.Приятно завършване на тези който им се вижда края.
     
    dedoto, tanyamery, лудакрава1 и 4 други харесват това.
  3. .water.

    .water. Адмирал

    Всеки път съм си мислила,че БП не може да измисли по-голяма глупост ,но всеки път ме опровергават.Не мята ,че това нещо наречено,,забавление,, заслужава ресурс и време за 365 гулдене за 1 година за бога за 10лв.(2 кутии цигари)и ги купуваш.Не бих помолила никой и най-вече не бих му причинила тази гадост.Колелото незнайно защо беше много щедро и се захванах дано БП бъдат харабия и подарят стикера май и него няма да взема ,но ще го преживея .Съгласна с Пепеляшка следващ път няма да се хвана просто нямах време да пробвам на някоя сателитка да видя за какво иде реч.Ако има конкурс за най-зле изиграна игра минимума ми е 40 xDxDxDмишката ми избяга и ми бяга доста често.
     
  4. buba62

    buba62 Главен болярин

    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Краен резултат 83260. Но ще отбележа, че в самото начало имах откъде да започна, имах почти завършен голям контур. Имала съм случаи, когато се чудех откъде да подхвана и крайният резултат не беше никак добър.
    Спокойна нощ, фермери! И успех на играещите!
     
    Последна редакция: 30.10.22
    .water. харесва това.
  5. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Срамота след дъжд качулка показа и какво искаш сега Браво ли (РАЗСМЯ ) ме, е и по краен резултат те бия и то Х 2 толкова ли ти бешв трудно да поцкажеш че си го разгадала? И да насочиш останалите. Не само ти си така това е явно.
    Давай имаш време а ако трябва и ще ти го изиграем
     
    червената_шапчица и -niksan- харесват това.
  6. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Благодаря все пак.Но ходим и на работа все пак
    Но не си струва за едно дърво да хвърлям ресурс.По доста сателитки снощи се мъчех,но не ми се получаваше после почнах в основната ферма да играя и там не се получаваше Доста игри отидоха на вятъра в основната ферма докато не ти прочетох коментара ти и на Самардапа.Тогава ми светна идеята да чистя цветовете и да оставя един цвят за накрая.Здраве да е.
     
  7. .water.

    .water. Адмирал

    Права си ,че няма нужда да го казва сега не разбирам смисъла на поста и почти в края на евента,но поне го изиграла сама...
     
    kakata13, -niksan- и червената_шапчица харесват това.
  8. staneli

    staneli Старши болярин

    Аз още се туткам..., баш до половината съм стигнала - почти 3 млн точки още ми трябват от дясно.
    65 игри съм изиграла до сега и още 72 чакат да бъдат изиграни, а кога ще намеря време, не се знае. Надявам се да ми стигнат, защото спрях да сея.
    Но пък Раковото съкровище си го взех, а рекорда ми е 128 710.
    Съвсем по друг начин играя аз - без да чистя определени цветове, ама много мислене трябва и бавно става.
    Успех на бавните като мен, дето още се мъчат с игрите :).
     
    maqpan4o, dedoto, beti06 и 9 други харесват това.
  9. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Преди да се захване с каквото и да е, човек трябва обективно да преценява силите, възможностите и желанията си, да търси пресечната точка. Ако не успее, неизбежно следва разочарование...
    Изиграх 2 игри в сателитка и 2 в тази си ферма, постигнах между 20 000 и 65 000... Направих една проста консервативна сметка - при средно 30 000 са необходими 200 игри и съответно 95 000 растение... 95 000 мога спокойно да направя за 24 часа, тоест растението не беше проблем за мен... При 5 минути на игра, времето за тези 200 игри е 1000 минути (оптимистично)... За няма и 10 секунди прецених, че в момента няма как да отделя толкова време за едно дърво, пък било то и лалогулденово и събитието за мен приключи! Без драми, без разочарования, без упреци към този и онзи...
     
    kakata13, dedoto, .TAINNA. и 13 други харесват това.
  10. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    80 процента от играчите могат да се справят с отглеждането на растението.Много си прав че после идва трудната задача.Дали имаме толкова свободно време да изиграем игрите.
     
    dedoto, лудакрава1, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  11. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    лявото добре, но дясното ми е наполовина. Край, приключих го недовършено. Колкото - толкова, каза Мечо Пух :) Определено този евент беше много неприятен. Както казват fermer4etoo1970 и -niksan- трудната задача е изиграването на игрите. Не се оплаквам, но два дни играя смляното. Очите ме заболяха, за д-то няма да казвам xD срастна се със стола. Още един такъв евент и ще се скрия в беседката. Или в читалището. Моем да копам, моем и да не копам, както казват Нане и Вуте ;)
     
    maqpan4o, dedoto, [[Fermerkaa]] и 3 други харесват това.
  12. beti06

    beti06 Кандидат за признание

    От прочетените коментари разбирам, че не само аз се чувствам излъгана за пореден път и то не защото нямаш стратегия, а защото няма логика в събирането на тези точки - всички от нас са играли някаква подобна игра със свързване на плодове, топки, диаманти и т.н. , като там логиката е да свържеш най-много от един цвят! Тук обаче уловката е да ги свържеш така, че да направят някакъв затворен кръг....по тази логика не съм сигурна колко от играчите са успели да направят необходимия брой точки за вземане на заветното дърво, защото растенията ще ги направиш с достатъчно вложени ресурси, но това какво ще ти предложи компютърната конфигурация, за да успееш да направиш затворен кръг е съвсем друго. В тази връзка ми се ще да предложа това дърво да го предлагат по-често в игрите, пък дано някой ден достигне до всички:pxD:D
     
    .TAINNA. харесва това.
  13. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    В крайна сметка се заинатих и го изиграх до край!Стуваше ми около 5000СТ, нерви , един билюк бонуси, 100ПБ и помощ от приятел.Дали си е стувало-НЕ КАТЕГОРИЧНО!!!! Просто ината в мен наделя, и пак си остава най тегавото събитие което съм играла :( Искенно се надявам да няма втора част:p
     
    -niksan-, dedoto, [[Fermerkaa]] и 3 други харесват това.
  14. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    То няма и друг начин да се изиграе това чудо. Инат му е майката и то с шепите!
     
    .TAINNA. и лудакрава1 харесват това.
  15. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Голям зор ей! Едва докопах реда. Но имам проблем и моля за помощ. Качих цъкалките, но първата се върти като слънчоглед (голям фойерверк) и не мога да я махна, за да я сменя.

    [​IMG]

    ID: 54736714
     
    Последно редактирано от модератора: 1.11.22
    mushnu4ka харесва това.
  16. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    В последния момент успях да изиграя 50 игри. Просто спрях да сея в един момент. Играта е интересна, но трябва много време за да я изиграеш. Личния ми рекорд е 112280 / и аз не знам как го постигнах/ иначе средно правех по 50000.
     
    buba62, [[Fermerkaa]], .TAINNA. и 3 други харесват това.
  17. staneli

    staneli Старши болярин

    Е, скоро такъв адреналин не е имало xD. Точно час преди края на събитието и аз докопах дръвчето.
    129 игри ми бяха достатъчни.
    Дано повече не пускат такива събития, които отнемат тооолкова много време за изиграване.
     
    buba62, [[Fermerkaa]], mimi123123456 и 3 други харесват това.
  18. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, не съм се логвала във фермата ти, но надникнах при редовете и въпросният ред изглежда нареден и готов за обиране. Възможно е да има някакъв проблем с визуализацията на предмета, който е там. Че ако ти пречи въпросното въртящо се цвете, пиши. За всеки случай обаче излез от играта, рестрартирай устройството, през което играеш и виж дали пак така се държи първият предмет.
    Приятен ден!
     
    SKATAVKATA харесва това.
  19. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Реда е пуснат. Влизах няколко пъти да оправям полетата, но цъкалката на реда не се вижда. Само слънчогледа, който се върти. Неприятно е. Може ли да се смени с друга цъкалка, примерно цистерна? Опитах сам да сменя, но не ми позволява.
    п.п. Сега пак се логнах. Редът го обрах с пускането и ще се бере пак след 69 ч.35 мин.
     
  20. lilimim

    lilimim Активен автор

    Много хубава игра. Друга подобна определено не сме имали.
    Накара ни да си размърдаме нестандартно мозъците и да опознаем истински съседите си и останалите фермери.
    На тези, които успяха да вземат лалогулденовото дръвче - Честито!
    То ще ви отличава от останалите, за които може да има и втори шанс.
     
    buba62, beti06, tanyamery и още 1 човек харесват това.