Дискусия: Скорпикъща

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 2.9.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Bamze

    Bamze Болярин

    Браво на теб! И честито за новите обори и дървета! Все така да ти върви!
    Ще те послушам и ще играя сезона,без да давам животните. Ще поостанат не малко животни за другия куест. Благодаря за съвета и информацията! :inlove:

    П.п. Взех и от Дървото на мъдростта срещу звездички селектирани животни колкото можах. За друго не се сещам. Остава само пазара, но той ще е последна опция ...
     
    Последна редакция: 4.9.21
    axmara, .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  2. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    За птичия уикенд на Скорпикъщата няма ли да има ББ ?
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    не, не е планирано този уикенд за съжаление. :(
     
    .TAINNA. харесва това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    На пилците не им се полага, вдигат много шум :p
     
    tanyamery харесва това.
  5. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    И ние вдигаме па дано ни угодят, та да млъкнем;)xD
     
    kakata13, .TAINNA. и dedoto харесват това.
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

  7. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    И човек как да ви вярва после:mad: След като не сте сигурни, много моля не подвеждайте играчите! Достаъчно скапана е играта и нервите не са ни в излишък!Нито съм за 300 храни, но има хора който са за тази храна! Цялата ситуация адски тъпа>:( От извинения няма нужда ,благодаря!
     
    червената_шапчица харесва това.
  8. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Не съм подвела никого, отговорих на въпроса, който беше зададен, нямаше плануван ББ. Днес е взето решението. Вчера допълнително зададохме въпрос дали ще има ББ за този уикенд и отговорът беше дословно:"не, не е плануван Бейби бум за този уикенд". И малко по-горе писах, че мрънкаме и искаме ББ и се надявахме да решат в наша полза. И аз изпълних куеста докрай, а можех да спестя доста ресурси, но... не съм почакала - не съм дочакала. Съжалявам.
     
    dedoto, .TAINNA., mimi123123456 и 2 други харесват това.
  9. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    А за този проблем който се изказахте че се знае кога и какво да чакаме или го забравиха?https://board-bg.farmerama.com/threads/Дискусия-Голямата-гонитба.21718/page-3#post-197462
     
  10. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Кой, ял ял кака се омъжи 8) Положението е това при нас:cry:
     
    .TAINNA. и червената_шапчица харесват това.
  11. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    казах ли ти аз? xD
    Изобщо не чаках. Напълних с папагали хотела, че станаха много и им е тясно. Да крякат и да снасят значки. Набързо заметох куеста :D ББ е добре, имам да селектирам други животни, ама БП да бе пуснал и намалението. Малко ни е бил шума xD
     
  12. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    по тази тема питах допълнително и казаха, че проблемите са били отстранени в 15:50 /копирано issues were fixed at 15:50/.
    Не са планирани някакви компенсации, поне до момента.
     
    .TAINNA. харесва това.
  13. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    в 17 часа играта не се влизаше как беше оправен проблема в 15 и 30... П.С- при тях може да е било 15 и 30 а при нас :mad::mad::mad: аде стига с извинения
     
    лудакрава1 и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  14. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Вярвай ми, предала съм всички оплаквания и до колко часа има такива описах. И че играчите като цяло са уморени от проблемите, напускат играта, форума опустява... Вярвам ви, но ако няма оплаквания от другите страни, ние сами няма какво повече да направим, за жалост.
     
    .TAINNA. и milena7004 харесват това.
  15. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    И аз ти вярвам но как само за нас българите е проблема като цяло в Европа сме с най бързият нет защо нещо значи има има проблем и той трябва да се реши
     
    лудакрава1 харесва това.
  16. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    Аз ли нещо не съм разбрала или недочела, но редичките от тези куестове накрая ли ще се появят, защото след края на първата част изчезна от небесната градина, а сега е неактивен и не мога да поставям предмети на него? Дано да съм се изразила правилно. Изиграх и двата куеста, но редичките не мога да ползвам. Трябва да дочакам и последната част ли?
     
  17. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Редичката е една и се печели в последната част. Преди това се печелят само предметите за нея.
    (И се вижда, за да се знае за какво се играе, а също и препраща към събитието.)
     
    .TAINNA. харесва това.
  18. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    Благодаря, и аз така помислих, но ми се стори по-различня картинката този път. Явно съм се заблудила.
     
    mushnu4ka харесва това.
  19. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Скорпиончетата, пеперудките и пчеличките ми нашепват, че не бързали да се плодят.
    А също така ме помолиха да предам на нетърпеливите фермери да посетят форума днес, докато си пият следобедното кафе.
    ;):)
     
    pepa551, tanyamery, .TAINNA. и 3 други харесват това.
  20. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    таман ще се разходя на въздух и после ще ги пусна да жужат :D
    Благодаря Муши :inlove::music::D

    [​IMG]
     
    Bamze харесва това.