Дискусия: Голямата гонитба

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 7.9.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    От трите полета дървета XXL 89 лупи с 25 хрита обирани.утре обирам сутринта пустото поле,махам дърветата.За реда ми са достатъчни лупите.
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. bim177

    bim177 Редовен

    19 лупи без харита :D
     
  3. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    От 3-те полета с дървета XXL - 112 лупи БЕЗ харита! :p
     
    Bamze, лудакрава1 и .TAINNA. харесват това.
  4. buba62

    buba62 Главен болярин

    Надявам се тези лупи + дванадесетте от първата игра да са ми достатъчни за разучаване на новата сцена.
    [​IMG]
    Но ще трябва да се потрудя за изскачащи, да видим докъде ще стигна само с дълго растение и Харита от утре вечер, но ако се наложи ще ползвам последния ден и мигновеното поникване.
    Приятна вечер и успех с търсенията, фермери!
     
    Bamze, ..koni.., ПЕПЕЛЯШКА и 2 други харесват това.
  5. staneli

    staneli Старши болярин

    Ами, написано по този начин

    не става ясно какво да се каже :). Разбирам го, като учудване от твоя страна, че ще се сее на горската поляна и че лупите изскачат само от дървета :), а не играчите да споделят колко лупи са изкарали :). Ако питаш за лупите все пак, моите са 55 от дървета на горската поляна.
     
    .TAINNA. харесва това.
  6. dedoto

    dedoto Адмирал

    400 сажди и 60 лупи за първо бране на амарант пълна скръб :wuerg:
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  7. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Има ли по - отвратителна игпа в момента в света - НЕ ! Пореден път -кой ли вече - след започването на събитието - нищо - отврат - нищо не става - А бе докога ще ви търпим...Вижте си графиката и всичко друго - отврат...За да си пренаредя дърветата на горската поляна ми трябваха 2 часа...И това е едно от малкото неща които не можете да оправите вече една година!!! Какви сте вие бе- измикяри...Ще искате 100к разтения - а отсреща - не нищо - а отврат...Просто нямате и емотикон с когото да се изразя чувството към към вас - БП - СРАМ - СРАМ - СРАМ - в 21 век -У-У-У !!!
     
    .water., terazinni, BetAn и 4 други харесват това.
  8. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    При мен проблемите с изскачащите вече започнаха. Дали този път ще има желаещи от постигналите "висока скорост" да помагат на по-бавните играчи ? Аз съм от тези, които се въртят около 90т. максимален резултат, затова и питам.
     
    Последна редакция: 9.9.21
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и Bamze харесват това.
  9. Bamze

    Bamze Болярин

    Браво на теб!!! :):):) Как успя толкова бързо да постигнеш тези количества?
     
    лудакрава1 харесва това.
  10. buba62

    buba62 Главен болярин

    Със под 100 парти билета 3 пъти +100 плевня, от парти и обикновени - 1 път +1 растения, от сандък с бонуси +200 реколта, 2 подаръчни пакета +2 растения и около по 3000 супер тор и Мими тор, обирана от двайсетте общо гигантски секвои, които притежавам, и събирана от събития, читалището, обикновени билети от колелото, фермерския магазин и т.н., но грижливо трупана за такова събитие, в другите не се изкушавам да ускорявам с такива екстри отглеждането на растенията, копам си бавно до последно с вода и тор.
     
    лудакрава1, ..koni.., Bamze и още 1 човек харесват това.
  11. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    и аз съм като теб, Примам помощ ! засега бера и меля.
     
    tanyamery харесва това.
  12. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Ако сложеш самата невинност шолен,плюс трито реда за намаляване на времето ,стават със супер тор за 26 минути.
    Кранчето е затегнато:cry::cry:
     
    .TAINNA. и Bamze харесват това.
  13. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    Ще се пробвам.и аз.за вълшебната шапка.ще си оставя само 2500 супер тор за черни дни.започвам с плюс 12 от поле пък докъдето стигна.ако не успея поне няма да ме е яд че не съм опитал.
     
    LadySissy, .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и 2 други харесват това.
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    като я исках преди и сега ти писах, защо не я даваш? ми само пишеш тук да дразниш, че напускаш :p
     
    -niksan- харесва това.
  15. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Ферми ли ти трябват? Не ти вършат работа не са на твоя пазар
     
    .TAINNA. харесва това.
  16. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Пусни ми совата :)
    Още 8 игри и лявото ми е готово. За дясното обаче е зор голям. БП се вживява в ролята на палач на играчите >:( Космически бройки на две полета! БП дай по-скромно да не ти запушваме устата с неприятни неща >:(
    не беееее виж, че само си дращи та ме ядосва xD иначе на моя пазар няма да откажа :p
     
  17. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    има проблем не го отчита като разлика [​IMG]
     
  18. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    [​IMG]
    Предполагам, че не си цъкнала върху посоченото с червената стрелка, а върху посоченото със синята (което е сянката на предмета). И оттам объркването, че не отчита.
     
  19. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    АЗ не предполагам значи тази сянка е подвеждаща разлика така излиза и няма работа там защото бърка играчите ? Според теб не е ли разлика и тя? А на какво цъках не знам на всичко не го отчита и на всеки път на тази картинка ми дава 62 точки незнам какво ставаше времето тече не се отчита разликата играта премигваше и започваше от зациклените секунди не ги отнемаше но проблема бе само на тази картинка
     
    лудакрава1 харесва това.
  20. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не, не е разлика. Част от разликата е, но трябва да цъкнеш върху това, което съм ти посочила - изумрудената статуя. Тя "върви" заедно със сянката си.
    Е, това не е вярно. (Точките, които си получила варират - примерно като гледам отгоре-отгоре 85, 64, 85, 52 и т.н.)
    Можеш да прочетеш в инфото за събитието как се образуват точките и кога приключват игрите.