Дискусия: Септемврийско събитие

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 28.9.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Купувам Бубе, от много време купувам всеки ден по 300 бр. от всичко в червената кошница наречена разсадник. За сезона много добре ми идват, а извън сезона си се трупат. Но не действа на замръзването :) То не е непрекъснато, но е дразнещо. Таман набереш скорост и ти слагат прангите да те спънат. Даже в разсадника докато пазарувам пак има замръзване и чакам да се отпуши, за да продължа.
    А каква беля направих, не е истина. Сънена не видях, че ямч е свършило и два пъти съм брала без него, без бонус малеееее гола вода и кал в джобовете за тежест xD Иначе изскачащи имам горе-долу добре. Трябват ми китките, а колелото пак се стисна :oops: Стигнах в лентата 77, но има време. Целя се в монетите. Да взема реда и после ще играя само за сините парцалки, за монетите :)
     
    Bamze харесва това.
  2. buba62

    buba62 Главен болярин

    С 239 поставени плочки взех кукувицата. Нямам изскачащи да взема и реда. Продължавам за Пиколо, а времето ще покаже дали 1 или 2 ще успея да взема.
    Понякога не дава никак дънкови, слагам 2 и минавам нататък, така правя от предното подобно събитие и мисля, че най-сетне що-годе се справям с кърпенето.
    Хубав ден, фермери!
    Абе опитай да купуваш вечер около полунощ или преди лягане няколко дена и тогава кажи има ли ползва, при мен определено има, като купувам сутрин после през деня фокса отвреме навреме ми изкарва едно съобщение, че браузър не знам какво си, за кратко, отпушва се после, но като може да се заобиколи този дразнещ момент, защо да не го заобиколя? само дето понякога вечер забравям за семената от разсадника xD.
     
    bubolina8, Bamze и .TAINNA. харесват това.
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Ще успеем Бубе, има време, аз съм със 104 плочки (парцалки) :)
    Купувала съм и вечер и нощем почти полунощ, но ефект няма. Сега като каза ще се ослушвам и ще кажа дали е така, защото няма логика ;)
     
    Bamze харесва това.
  4. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Защо аз съм получил три плочки вместо шест ? - до сега не съм играл в настоящото събитие...
     
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    https://board-bg.farmerama.com/threads/Септемврийско-събитие.21785/

    [​IMG]
     
    axmara, ka-linka и SKATAVKATA харесват това.
  6. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    И аз не успях да взема ъпгрейта за работилницата ,ама си мислех ,че никога няма да го пуснат и си размених работилницата на Пит.За съжаление трябва да събирам бая монетки искаше ми се да взема сандъците пиколо ,а пък и оборите кукувица и папагал ги нямам.
     
    Bamze харесва това.
  7. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    .TAINNA., Bamze и mushnu4ka харесват това.
  8. -sindi9-

    -sindi9- Кандидат за признание

    [​IMG]
    това е рекорд за мен -110 т
     
    Последна редакция: 1.10.21
    terazinni, bubolina8, ПЕПЕЛЯШКА и 15 други харесват това.
  9. tarikat

    tarikat Прохождащ

    Последна редакция: 1.10.21
  10. Гайденов

    Гайденов Подрастващ автор

    някой записвал ли е на колко парчета колко звезди се дават?
     
  11. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    [​IMG]
    Това е за "свързана област" от един цвят. Брои се 1/2 от плочка в съответния десен (в случая дънковия), като минималното е 1 монета със звезда за 2 х 1/2 плочка.
     
    axmara, .TAINNA., Bamze и 2 други харесват това.
  12. -sindi9-

    -sindi9- Кандидат за признание

    ПЕПЕЛЯШКА, Bamze, tarikat и още 1 човек харесват това.
  13. tarikat

    tarikat Прохождащ

    браво
     
    Bamze харесва това.
  14. Гайденов

    Гайденов Подрастващ автор

    да питам по-опитните играчи
    колко бутона за обмен изхабявате за да направите цялото поле с 23-24 дънкови парчета за звезди? ориентировъчно?
     
  15. ka-linka

    ka-linka Пазител

    213 кръпки - 415 монети, двете пиколо ще кацнат след няколко часа на полето. Ще поиграя и след реда, има време.

    Два пъти Танц на листата от пиколото - добре е, сега гоня кукувицата, 89 монети имам, още 89 чакат зашити, но свършиха парченцата, ще изчакам до следващо обиране, може да са повече от тази мини-игра.
     
    Последна редакция: 3.10.21
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и Bamze харесват това.
  16. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    В една мини-игра имаш право на 5 замени - първата е безплатна, а останалите с бутони. Т.е. можеш да изполваш максимум 4 бутона на поле, независимо от парчетата върху него.
     
    .TAINNA., Bamze, tanyamery и още 1 човек харесват това.
  17. buba62

    buba62 Главен болярин

    С 443 поставени плочки успях да взема кукувицата и двата сандъка Пиколо и ми останаха 26 монети. Още не ми е омръзнало, продължавам докато това стане, а вече накрая ще мисля какво още да взема от магазина, избор голям.
    Най-добрият ми резултат е 64 монети.
    Днес вече успях да изхабя бутоните за обмяна от най-първото обиране на дърветата, чак тази нощ на едното поле ще сложа дървета или загадъчни за нови бутони, надявам се, че още 90-100 ще ми стигнат.
     
    .TAINNA. и Bamze харесват това.
  18. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Трудя се/копам усилено... Остават 67 часа и около 10 хилки разтения ...Ще видим на финала...
    Колко пъти БП да ти припомням да си оправиш лоне елементарни неща, като реденето на дървета, декорации и др. повтарящи се...Например трябва да поставя 100 млечни дървета на 3 полета - такова търсене пада, че направо ти се отщява...минимум 3 часа...Вземете се в ръце, или вземете който и да е BG IT спец !
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .water. и shiky харесват това.
  19. .water.

    .water. Адмирал

    В двете пиколо се целя едното даде Търсачи на съкровища май беше цъкалето дето дава златце няколко дена ,утре ще взема второто ,че днес нямах време да бера . Нещо дребно ако успея до края,обори се намират по 2_3 така ,че мисията за мен ще е успешна.
     
    Последна редакция: 2.10.21
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., ka-linka и още 1 човек харесват това.
  20. Bamze

    Bamze Болярин

    Първата цел постигната - редът е нагизден и обран :)
    Сега се боричкам с дънковите кръпчици /поря дънки на поразия/. Иска ми се да ми се падат по повече... Засега земната кукувица е мираж, но има още 2 дни и кусур! Дано да имам късмет и да спечеля достатъчно монетки със звезда!;) Цели 133 бройки ми трябват !!! :p Май и аз трябва да гоня рекорд, дали ще се получи не знам!:oops: Стискам си палците и на ръцете, и на крачката!xDxDxD
     
    axmara, .water. и ka-linka харесват това.