Дискусия: Щастливи кръпки

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 25.5.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. biberon4o25

    biberon4o25 Активен автор

    [​IMG]
     
    mimi123123456, Bamze, pepa551 и 2 други харесват това.
  2. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Според мен куоките са най-редки.
     
    .TAINNA. и fermer4etoo1970 харесват това.
  3. buba62

    buba62 Главен болярин

    По мое мнение - куоки. Другите се падат от загадъчни обори, а куоките засега са били само награда. Освен това имат прекрасна стойност, имайки предвид че бързо зреят. За места, където се предава по стойност, са прекрасни.

    П.П. С 353 игри взех ъповете за реда, ъпоивете за ресторанта, 1 куоки и 2 пъти по 1 парти билетче и ми останаха 6 монети неставащи за нищо. Но ми стига толкова от тази игра, в ранния следобед минах на растения за читалището.
    Приятна вечер на всички или сладки сънища или наздраве, кой каквото му се прави xD:).
     
    Bamze, .TAINNA. и fermer4etoo1970 харесват това.
  4. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Останаха ми 40 бутона похарчих 500 супер тор,почети навсякъде съм сменял кръпките докато дойде момент,да не може.От 312 игри взех ъповете два бустера по 15 звезди и два бустера по 30 звезди.Остана една звезда.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  5. ka-linka

    ka-linka Пазител

    176 игри, 232 монети. Със случайния принцип за сините кръпки трябва да шия поне до Коледа, за да взема ъповете на Тошко. Пращам го при Епичната къща на дървото, ще си стоят недостроени като подпорна стена на плажа :D
     
    ПЕПЕЛЯШКА, dedoto, dd88dd и 2 други харесват това.
  6. Mermaid

    Mermaid Обитател

    Играта умря, замръзна.Отварят се само банката за парти билети и кошници и замръзват.За синия цвят, 3, 5 , 8 , рекорда веднъж 15 монети на мини игра при използвани 5 обменни опита при всяка (2хl дърветата дадоха 120 бутона).За един ден направих растението, но вече 20 часа не мога да поставя кръпките,остават още 72, едва взех реда.И 450 монети!Голям скъперник, чичо скруч задмина таз игра!
    Гневна съм , загубих почивния си ден да редя парцали, още дори не съм свършила, едва се сдържам от квалификации по адрес на отговорните лица и съветници и си губя и тук времето да се жалвам като подритнато коте ...Поне дайте някаква информация или нищо не знаете и не можете?
     
    Последна редакция: 29.5.21
    aylakz, .water., ПЕПЕЛЯШКА и 2 други харесват това.
  7. ka-linka

    ka-linka Пазител

    За 5 минути зареди до 2% и край! Защо не спрат всички събития, ако ще и играта да спрат за месец, да си оправят бакиите и тогава да я пуснат?!!!
     
    .water., ПЕПЕЛЯШКА, [[Fermerkaa]] и 5 други харесват това.
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    нужда от помощ?
     
    Mermaid харесва това.
  9. Mermaid

    Mermaid Обитател

    Благодаря за подадената ръка.Точно в този момент приключих с всичко за 1час.Още 170 монети. Хубава вечер.
     
    .TAINNA. харесва това.
  10. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    До сега играехме за удоволствие, сега играем да ни е гадно, няма я тръпката, да не говорим, че сядам без желание>:(.
    Редчето е наредено, ъповете са взети, продължавам да кърпя:oops:xD.
     
    shiky, Bamze, aylakz и 3 други харесват това.
  11. Doremi

    Doremi Старши болярин

    [​IMG] 103 монети със звезда.
    В помощната ферма, определено много по-добре се представям след упражнението в основната. Там приключих, но тук ще имам много голямо ресто, след взети всички ъпове.
     
    cecomania, kakata13, -dd76- и 13 други харесват това.
  12. -sindi9-

    -sindi9- Кандидат за признание

    е на това му се казва ,,уникален шивач,, :p най -добрата си Doremi :inlove:
     
    Последна редакция: 30.5.21
    -niksan-, .TAINNA. и Doremi харесват това.
  13. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Хаха, добре, да си покажа произведението с пачуърк:
    [​IMG]
     
    kakata13, pile-pale, ПЕПЕЛЯШКА и 8 други харесват това.
  14. Bamze

    Bamze Болярин

    Прекрасна снимка, чудесна работа!:):):)
     
  15. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    много малко сини копчета еййй голяма циция е БП :wuerg:>:(
     
    shiky харесва това.
  16. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    6 плочки си получил в началото, от които 3 са в слотовете и 3 извън тях, вероятно това те е заблудило, че не са получени 6 бр.
     
  17. maqpan4o

    maqpan4o Младши експерт

    БП да вземе да пусне кранчетоооо няма изскачащи, няма сини копчета стига са се циганили и стискали там! кошници няма да купя, докато не оправят играта! :cry:
     
    kakata13, shiky, ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  18. staneli

    staneli Старши болярин

    Сините копчета изскачат предоволно от дървета ;).
     
    kakata13 и .TAINNA. харесват това.
  19. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Може ло пак да стане ,да не се обира реда ,когато има зелено знаменце;):)
     
  20. Bamze

    Bamze Болярин

    Кът са ми иглите с конците. Стиснали са ги вече. Дано отпуснат малко хватката и изскачащите да започнат отново да хвъркат на воля и доволно количество. Дано !!!
     
    -niksan- харесва това.