Дискусия: Празненство за рождения ден

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 19.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Изскачащите - 50 на 100
    652 на 333 в полза на китарите
    взех да се замислям имам ли толкова поленца по поляните
    пу, да не ми ги е барнал някой /БП/, ако вляза довечера и са изчезнали, ще викам до небесата
    отново не се визуализират бройките в лентата
     
    ПЕПЕЛЯШКА, tanyamery, milena7004 и 2 други харесват това.
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    аааа къде са избягали моите xD строй ги в две редици и едната прати към мен xD
     
    ka-linka харесва това.
  3. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    А, аз патицата, забравих вчера да сложа Харитата, е ще ги сложа след малко. Иначе клиентът е добър, но.... има какво още да се желае. При мен се случва да се налага да влизам и излизам по три-четири пъти, за да приключа с всичко във фермата. Надявам се, че програмистите си вършат работата и ще изчистят бъговете.:)
     
    Последна редакция: 20.1.21
    .TAINNA. харесва това.
  4. ananievs

    ananievs Подрастващ автор

    Здравейте.Само не разбрах "хит "за куеста в читалището как се получава?
     
    лудакрава1 харесва това.
  5. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Произвежда се от СЦЕНА ЗА ПРЕДСТАВЛЕНИЯ вид производство свързано с Лос
     
    .TAINNA. харесва това.
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Продукт от работилница е - сцена за представления, т.е. производството на лосовете.
     
    .TAINNA. харесва това.
  7. ananievs

    ananievs Подрастващ автор

    Погледнах в работилницата преди да пиша, но не видях производство на лосове и затова пиша тук
     
  8. tani1980

    tani1980 Полубог

    Чак сега успях да засея.Кой ще ми компенсира двата часа през които не можах да свърша нищо не по моя вина?През лаптопа на детето също не ставаше да се влиза, въпреки, че с него нямаше проблеми, той е с много добри параметри, нищо общо с моята антика.Така че проблема не беше при мен, каквото и да ми казват.
     
    лудакрава1, -niksan- и .TAINNA. харесват това.
  9. ren44o

    ren44o Стажант

    Когато отворих, наистина нямаше информация.Все пак не играя от вчера,преди няколко дни направих 10 години.
     
    Последно редактирано от модератора: 20.1.21
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не можеш да го построиш там. (Но на ПиТ можеш да го потърсиш.)
    Иначе информация за производствата можеш да намериш тук:
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Инструменти-Обори-производства-и-неонови-подобрения.2292/#post-6558
     
  11. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Сцената за представления не се прави в работилницата, а се получава от загадъчни обори, но мисля, че вече само на ПиТ може да се намери.
     
  12. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Излязох, влязох, станаха повече, никакво излизане вече, да не забегнат xD
    пущам ти ги през дуваря xDxDxD:inlove:
     
    .TAINNA. и gigi_421 харесват това.
  13. ananievs

    ananievs Подрастващ автор

    А какво е ПиТ?
     
  14. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Подаръци и търговия
     
  15. cecomania

    cecomania Активен автор

    Много съжалявам за неуместната забележка!Тъй като аз съм като Пенчо си помислих,че и ти си като мен.Просто забравих ,че играем на Unity и Client и че е напълно възможно инфото да се забави...Извинявай!!!!!!!
     
    mushnu4ka и .TAINNA. харесват това.
  16. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Много жалко, че цъкалките не могат да се печелят повече от веднъж. А дали някой днес обира само растения? В смисъл има ли нужда от поле с дървета, защото на предният евент се оказа че полето с дървета е излишно....
     
    .TAINNA. харесва това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    аз съм само на сеене. Имам да сея доста за читалището, а и ми е по-лесно. Не съм се загледала обаче от кое колко дава
     
  18. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    За сведение - по времето, когато зададе въпроса си, инфото вече цялото беше излязло. Но иначе принципно постовете след първите два излизат през 1 минута, има си причина за това. Възможно е да е трябвало да обновиш страницата, за да видиш цялото инфо. Не че вече има значение. Не че е проблем това, че попита.
    :)

    П.П. Надникнете си в мейлите, има личен бонус-код с известието за протичащото събитие.
     
    Последна редакция: 20.1.21
    [[Fermerkaa]], tanyamery и .TAINNA. харесват това.
  19. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Сложих на пустото поле и растения и дървета, мисля, че дърветата дават повече касети, растението на основното ми даде долу горе от двете изкачащи по равно, незнам как е при другите.
    Започнах го, не е лесно , но дано се пооправи до края.
     
    .TAINNA. и tanyamery харесват това.
  20. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    Всички ли трябва да имаме имейл с личен бонус-код? Аз не съм получила досега
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.