Дискусия: Любовта витае във въздуха

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 9.2.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. dida6363

    dida6363 Подрастващ автор

    да но погрешка ги сложих на 5 ако може махнете ги оттам да мога да ги сложа на 3
     
  2. radost76

    radost76 Прохождащ

    Аз съм направила същото, по невнимание сложих ключа на 5, вместо на 3. Ще съм благодарна ако помогнете! ID: 6303610
     
  3. daniva76

    daniva76 Напреднал

    Завърших тоя куест и веднага се подготвям за следващите два със селектиране. Птици имам предостатъчно, но за земноводните и членестоногите заредих в горската поляна неонови и розови обори, до евентите ще се натрупат животинките. Притеснявах се със СХ как ще се събере, че бях останала само с 16 бройки в края на куеста, но прерових читалището и само с 2-3 куеста, дето се искаха дървета, докарах СХ до 105 бройки, а има още доста куестове, дето дават СХ, така че вече ми е по-спокойно :)

    Много е неприятно като се прецака човек с ключовете и да не му достигне само 1 брой да завърши куеста. И аз замалко да се подведа да наливам в петата задача заради оборите, дето дава, ама добре че си отварях очите... Предполагам, че на другите 2 селекции пак ще е така, така че внимавайте!
     
  4. ananievs

    ananievs Подрастващ автор

    Някой знае ли дали може да се купува ключ?дадох си два ключа в последното и не мога за завърша третата игра
     
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    https://board-bg.farmerama.com/threads/Дискусия-Любовта-витае-във-въздуха.23498/#post-210211
    Здравей, както е писала Кобрелия, проблемът при теб е разрешен. Начислен ти е 1 ключ, за да можеш да изпълниш златно и диамантено усилие в задача 3 и след това ще имаш ключ и за диамантеното усилие на задача 5.
    Привет,
    Не, не се купува. Обърни се към съпорт за помощ. Или заплати завършването на задачата с лалогулдени.
    Приятна вечер!
    Здравей, обърни се към съпорт за помощ. Или завърши задачата с лалогулдени. Приятна игра!
     
  6. ananievs

    ananievs Подрастващ автор

    Здравейте! Изкарах играта, но не мога да поставя предметите в облака
     
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, в тази част на куеста се печели само първият предмет за реда, вторият предмет се печели във втората част, а третият предмет и редът се печелят в последната трета част. Т.е. бързаш с нареждането на предмети на реда, който още не е спечелен. Приятна вечер!
     
    .TAINNA. харесва това.
  8. daniva76

    daniva76 Напреднал

    И втория куест го отупах! Обаче СХ пак намаля застрашително, макар че мелницата ми не спира да мели, и за другия уикенд пак ще треперя...
    99 процента обаче съм сигурна, че за първата част на куеста селектирахме с по 1 бройка СХ, сега БП що така ни прецакаха! :cry:
     
  9. FirePenguin

    FirePenguin Подрастващ автор

    Да, миналата седмица имаше промоция, този път няма далавера. Мен повече ме притесняват броя животни, които ми трябват. За тази седмица пак изхарчих 5-6 милиона МП, другата седмица ще са повече. Но мисля, че ще успея да завърша всичко и да взема реда.

    ПС: Но пък поне дава фермерски монети, което е супер, трябват ми за второто разширение на кристалните водопади.
     
    Последна редакция: 17.2.23
    daniva76 харесва това.
  10. daniva76

    daniva76 Напреднал

    И мен ме притесняваше дали ще успея да навъдя достатъчно животни (само птици имах миналата седмица като налични бройки за оставащите две части на куеста). Ако имаш неонови, розови или оранжеви обори, мятай ги някъде в основната ферма и да се мътят! Аз така направих, метнах ги в цветната градина и за седмица допълних липсващите ми бройки земноводни и членестоноги. Сега още са там, мътят се за другия уикенд xD

    Впрочем, ако имаш достатъчно звезди - членестоноги и земноводни можеш да си вземеш и от Дървото на мъдростта. Но си взимай само такива, които се развъждат (скорпиони, пчели, пеперуди, жаби, дъждовници, разни видове птици...). Една от руните дава по 20 бр. от всеки вид животно с добавка по 10 бр. СХ, 20 парфюма и обор за само животно!
    Някои от куестовете за развъждане в читалището също ти дават добри бройки животни като награда!
     
    Последна редакция: 17.2.23
  11. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Бреййй на цъкалково поле как успя да сложиш обори? o_O
     
    kakata13 и -niksan- харесват това.
  12. daniva76

    daniva76 Напреднал

    Еми, грешка душо, побърка ме тая Кралица днеска xD, Горската поляна имах предвид :cry::cry::cry:
     
    mimi123123456 харесва това.
  13. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    събери си акъла, няма причина да се побъркваш. Просто внимавай да не подведеш някого и да се чуди как се слагат обори в цветна градина :)
    Изиграх куеста за кралицата. Изиграх 78 игри. Взех всичко и, понеже не смятах, не мислих, не гледах, та насадих пак без да има смисъл. Ще изиграя и насаденото да взема акъла на стиснатата кралица и да не чувам повече за нея8)
     
    ka-linka, -niksan- и mimi123123456 харесват това.
  14. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Следващият път когато има намаление за селктирането и е с 1 СХ зареди си развъдника и го обери на другата седмица.Така ще спестиш, не че аз го направих но така е икономичното.
     
  15. FirePenguin

    FirePenguin Подрастващ автор

    Заредих развъдниците, утре следобяд като вляза пак, приключвам евента. Едвам успях да събера достатъчно земноводни, но се закучих този ред да го взема на всяка цена. Добре, че играх Кралицата, че да изкарам достатъчно Супер храна. Такива евенти много ми харесват, дано да пускат често. Ама без влечуги, че никакви не гледам още :D
     
    Кобрелия харесва това.
  16. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Обикновено веднъж месечно има евент със селектиране. А за зареждането на развъдниците според мен малко си избързал,
    по-търпеливите ще бъдат възнаградени ;) с по-малък разход на ценния ресурс :).
    Приятна игра!
     
    milena7004 и .TAINNA. харесват това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Оооо бях го забравила това. Благодаря за напомнянето и, чакаме вест, Муши ;)
     
  18. daniva76

    daniva76 Напреднал

    И третия куест завършен, ура! Редът взет и нареден, петте обора Памперо се мъдрят на полето (надявам се на един оцелот, че огнената риба вече ми се пръкна отнякъде). И един загадъчен Буран се падна изненадващо при изпълнението на тоя куест...
    От СХ ми останаха още 189 бройки, а се опасявах, че няма да ми стигне, явно нещо не съм разчела. А от куеста спечелих и общо 165 ФМ и в момента имам 593. Гледах за какво да ги похарча в магазина, ама нищо не ми грабна окото и засега ще си ги кътам за нещо по-добро.
    В тая връзка: в магазина се предлага цъкалката "Шоу с пого стикове". Моля някой да ми обясни каква е логиката човек да похарчи 500 ФМ за цъкалка, която след всичките си 40 обирания ще му е донесла само 120 ФМ. Колкото и да умувам, не виждам логика в такъв харч!
     
    milena7004, .water. и Кобрелия харесват това.
  19. buba62

    buba62 Главен болярин

    Това вече го приключих, но ще се възползвам още малко от деня на намаленията и ще се опитам да направя една гулденова панда.
    Приятна игра, фермери! Колкото се може повече прескоци!


    П.П. Около 300 супер храна по-късно:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Няма как да съм недоволна от този бейби-бум. Обикновено не селектирам рисково, но за последната селекция този път реших да рискувам, нямах бебе панди или панди танцьори за направата на суши панда, че да се надявам само на 1 прескок след това. Но слава богу - получи се. Още веднъж желая много прескоци на селектиращите!
     
    Последна редакция: 24.2.23
    daniva76, xari_myri, .water. и още 1 човек харесват това.
  20. FirePenguin

    FirePenguin Подрастващ автор

    Ех жалко, пак не съм прочел хубаво. Нищо, може да пусна още някой-друг дъждовник утре.

    Иначе редчето вече е наредено, направих малко парички от продаване на селекции и близо 200 фермерски монети. Доволен съм! Успех на всички!
     
    mushnu4ka харесва това.