Дискусия: Любовта витае във въздуха

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 9.2.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Любовта витае във въздуха
    (поредица от уикенд куестове)


    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятно забавление!
    Екипът на Фармерама
     
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Куест I​
    Значка за птици60
    Значка за членестоноги30
    Значка за земноводни30
    Куест II​
    Значка за членестоноги60
    Значка за земноводни30
    Значка за птици30
    Куест III​
    Значка за земноводни60
    Значка за птици30
    Значка за членестоноги30
     
    FirePenguin, daniva76 и Bamze харесват това.
  3. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Значки от куест 1запазват ли се за куест 2...Видях, не не се запазват.
     
  4. buba62

    buba62 Главен болярин

    Играя. Не съм във възторг от селектирането на земноводни, но няма как без него.
    Смятам утре след приключването на първата част да заредя разплодника за втората, да спестя супер храна, че не се знае следващия уикенд какво ще ни предложат.
    Иначе за стойност ще предавам кокошка падована, протестиращо прасе и шайрски кон, но нямам достатъчно от тях, ще влязят в употреба и чинчилите. А селектираните с по-висока стойности си ги пазя за друго, ще ми трябват за читалището за разните недовършени задачи от рода менажерия и др.под.
    Приятен следобед, фермери!
     
    Кобрелия харесва това.
  5. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Не съм крупен живодновъд, но ще отупам оборите за гадинки xD Харесвам този вид куест, приключваш за час-в случая 18минути;) Успех на всичи и повече прескоци;)
     
  6. .water.

    .water. Обсебен

    Изобще няма се занимавам с глупости прочетох и го приключих .Реда е смешен поне да даваше селекции ,че да се прежалиш.Успех на играещите БП да е с вас и да дава добри прескоци.
     
    kakata13, dedoto, лудакрава1 и 2 други харесват това.
  7. buba62

    buba62 Главен болярин

    Готово, бързо го изиграх и след това се отпуснах да селектирам за читалището, успях да приключа куеста с пауни, за който не ми стигаха трите златни пауна, но с луксозни парфюми и малки прескоци тук и там се получиха с под хиляда животни и около шестотин супер храна, спечелих и доста фермерски монети и грабнах предмета за купони от фермерския. Накрая заредих животни за следващия уикенд и затварям за днес разплодника.
    Приятна вечер и много прескоци на още селектиращите!
     
    Bamze харесва това.
  8. FirePenguin

    FirePenguin Подрастващ автор

    Увлякох се и пръснах доста супер храна. Но ще успея да завърша целия евент след няколко часа. Изкарах и доста МП от прескоците, които ми даде. Втората част сигурно ще я пропусна, за да мога да завърша третата напълно.
     
  9. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Имай предвид, че ако не вземеш декорацията от втория куест няма да можеш да запълниш реда. Ако държиш на реда, поне виж да вземеш предмета за него.
     
    Bamze харесва това.
  10. FirePenguin

    FirePenguin Подрастващ автор

    Знам, но аз и без това не съм отключил Небесната градина все още. Ако мога да го завърша, ще го взема.
     
  11. Bamze

    Bamze Болярин

    Току-що приключих този куест, наистина се изиграва бързичко, когато имаш ресурсите. Много добре се получи с всичките благини от малките събития - по-малко СХ, ББ и фермерски монети. Не успях да грабна лалота от постоянните куестове, но напредвам с тях.
    Приятна игра и по много, но подходящи прескоци на продължаващите да играят пожелавам! ;)

    Дори да не си отворил Небесната градина, спечелените редове за нея се трупат и не се губят. Така, че е по-добре да го играеш и да спечелиш реда и фигурките за него. После ще имаш богата Небесна градина, а тя от своя страна помага доста за напредването в играта и качването на нивата.
     
    Последно редактирано от модератора: 10.2.23
    daniva76, .TAINNA., лудакрава1 и 2 други харесват това.
  12. daniva76

    daniva76 Напреднал

    Изигран, поне едно нещо завърших, направо не е за вярване! Надявах се на втора огнена риба, ама от 5-те обора се падна оранжев мандрил - пак файда!

    Заредих неонови и розови обори за земноводни и членестоноги за другата седмица, че те все са ми кът... Животинките пак ще ги докарам до нужния брой (за 2 и 3 куест са нужни по 360 животни от двата вида), но СХ вече ми е много кът. Добре че се пада от разни сандъци и куестове. Колкото успея - толкова!
     
    Последна редакция: 11.2.23
    Bamze, .TAINNA. и лудакрава1 харесват това.
  13. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    и от другия евент, Денят на св. Валентин се пада доста СХ, ако редиш цветята за нея
     
    daniva76 и Bamze харесват това.
  14. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Пусни си мелницата да мелиСХ.Претърси читалището там има доста на достъпна цена.
     
    Bamze, .TAINNA. и daniva76 харесват това.
  15. dida6363

    dida6363 Подрастващ автор

    някои знаели от каде мога да взема 1 ключ че го сложих на грешното място и сега немога да свърша играта
     
  16. FirePenguin

    FirePenguin Подрастващ автор

    Ключовете в евента са точно толкова, колкото ти трябват, за да завършиш целия куест. Погледни назад дали не си пропуснал някоя задача.
     
    Bamze харесва това.
  17. dida6363

    dida6363 Подрастващ автор

    да прескочила съм 3 и ги сложих на 5 и сега нямам за 3
     
  18. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, ще ми трябва ИД на фермата...
     
  19. dida6363

    dida6363 Подрастващ автор

    ид 35955571 благодаря

    ако може махнете ги от 5 благодаря

    ще може ли да помогнете благодаря
     
    Последно редактирано от модератора: 11.2.23
  20. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    трябва да ти е начислен 1 ключ, за да можеш да продължиш и изпълниш задачите.