Дискусия: Кралицата на карнавала

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 10.2.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. milena7004

    milena7004 Експерт

    Хахаха,всъщност си е моя грешка.Изобилие от романтика печелим от валентинското събитие.Веднага отивам да се поправя.
    Просто е коментирано в неправилната тема :)
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. troi333

    troi333 Активен автор

    Точно това имах предвид :) Но нямаше да се объркате, ако не вървяха няколко събития наведнъж.
     
    Последна редакция: 18.3.21
    .TAINNA. и milena7004 харесват това.
  3. Bamze

    Bamze Болярин

    Какво прави този продукт /маска Бахама ,нали/? Не ми е известен.
     
  4. troi333

    troi333 Активен автор

    https://board-bg.farmerama.com/threads/Дискусия-Разкопки-в-пещерата.20863/page-4#post-190211
    Използват я когато не достигат изскачащите от Баха, садят зеленчуци (скъсявайки времето на растеж се изкарват повече реколти, респективно повече изскачащи).
     
    Bamze и .TAINNA. харесват това.
  5. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Знам, че не може да повярвате, но е факт( при мен:)). Абсолютно сигурна съм, защото си купих двата от валентинското събитие, а третият Пиколо падна от Кралицата. Трябваше да снимам наградите, които получих от събирането в кошницата, ама от къде да знам, че може да се случи така. Не знам как е станало........ :oops:.
     
    .TAINNA. харесва това.
  6. Bamze

    Bamze Болярин

    Благодаря за информацията! За съжаление нямам реда, от който се получава.
     
    .TAINNA. харесва това.
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    И аз нямам нито реда, нито музикалната кутия. Но имаме много добри приятели, които писаха който има нужда от маски да им се обади. Разгледай темата и им пиши :)
    Използвам случая пак да благодаря на всички, които се отзоваха и ми изпратиха маски :inlove:
    Кралицата я изиграх, пуснах реда и лежерно продължавам за още награди. Пуста лакомияяяяя xD
     
    ПЕПЕЛЯШКА, лудакрава1, Bamze и 3 други харесват това.
  8. terazinni

    terazinni Напреднал

    Един път на ден? Та аз съм по цял ден в играта. Имам възможност - правя го. Но тук всеки си играе неговата игра. Аз например от сега събирам за "Празника на реколтата". И добре върви. И за времето, за което ще събера някоя и друга кошница, предпочитам да трупна някой и друг милион.;) Тръпката я има, по един или друг начин.:)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, kakata13, -dd76- и 2 други харесват това.
  9. 0246

    0246 Обитател

    Графиката на кралицата е отвратителна този път. Нищо не се вижда и като залепне кошницата два-три пъти и си хванал от трите средния подарък
     
    .TAINNA. харесва това.
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    лепнат и подаръците така, че целя се в едно те влизат други, но каквото дойде все е добре :D
    Кралицата вече да си ходи. Постлах й килим с цветя на изпроводяк и затворих ;)
     
  11. buba62

    buba62 Главен болярин

    Улових това онова в кошниците. Предимно сладкости xD. Но бива, просто не могат да се изиграят много игри.
    Иначе заставам почти в десния долен ъъгл и чакам да се напълни кошницата, съвсем малко и не винаги ми се налага да местя кошницата налява към края на времето.
     
    .TAINNA. и [[Fermerkaa]] харесват това.
  12. lilimim

    lilimim Активен автор

    Сандъкът Пиколо не е от Кралицата на карнавала, а от Свети Валентин - от сандъците Романтика I се получават сандъци Романтика II, III и IV. Сандък Пиколо може да се получи от сандък Романтика IV.
     
    gigi_421 и .TAINNA. харесват това.
  13. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Може и така да е,но аз имах много малко от IV- два или три и при моя късмет. Както и да е. Паднал се е. Ако съм сгрешила, моля да ме извините!
     
  14. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    Лаская се от мисълта,че на първите Кралици съм изигравал по 600-700 игри. От тогава и имам резерв от СХ и СТ, които са непоклатими.Въпреки,че не играя редовно от три години,Не съм пропускал селекции.И селектирам до последно. И въпреки това,в момента имам 8430 СХ.
    Та, за настоящата "кралица". Ако тогава даваше, по толкова възможности за СХ, СТ,звезди и монети ,сега да съм на шест цифрени стойности на въпросните консумативи . Въобще не е стисната/сегашната/,но за неща,които тогава бяха най-дефицитни.Най-трудно постижими и търсени. С развитието на играта,други неща са ценни и искани ,което кара играчите на големи нива и възможности да я пренебрегват. И въпреки това,играещи,които са на по-скромни нива,с по-скромен ресурс от изброените,ще имат много по-голяма възможност да натрупат този ресурс точно в това събитие.Да не говорим за точки и пенита...Повтарям,за хора на по-скромни нива и ресурси!

    Не съм виждал евент /до сега/,които да Ви даде 430 СХ. От една игра,най-много което хванах е 8 .Същото е и за СТ,а и монетки се хващат,ако са ти нужни.Точките, също не са за подценяване....Всичко е въпрос на лична преценка.

    П.П. Аз изиграх-70 кошнички.
     
    kakata13, .TAINNA. и tani1980 харесват това.
  15. esz102

    esz102 Младши експерт

    Ще отворя сладкарница ,,Захарно петле":близалки-5,660,шок.блокче-4,992,бонбони-4,197:p Изиграни 97 игри.
     
    bubolina8, [[Fermerkaa]] и .TAINNA. харесват това.
  16. tani1980

    tani1980 Полубог

    Аааа такава си имахме в града като бях дете, доста отдавна си беше.:oops:
     
    .TAINNA. и esz102 харесват това.