Дискусия: Разкопки в пещерата

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 27.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. .water.

    .water. Адмирал

    Има ама за ,който купува аз техника не купувам любимци и редове какво остава за кошници няма как да стане поне в този живот и освен това трябва да съм тотално изкукуригала да бутам пари тук при положение ,че всеки момент играта може да изпуши има по-хубави и смислени неща ,за които да харча пари в това число не фигурира фермата:).
     
    .TAINNA., cecomania, dedoto и 3 други харесват това.
  2. tani1980

    tani1980 Полубог

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    eva-mina, Bamze, kakata13 и 2 други харесват това.
  3. ka-linka

    ka-linka Пазител

    И в двата варианта първо се взема реда, после пиколото. Така че налице или наопаки, реда е почти сигурен на всички, започнали да играят това мъчение.
     
    Последна редакция: 29.1.21
    [[Fermerkaa]] и gigi_421 харесват това.
  4. milena7004

    milena7004 Експерт

    Супер тегав куест.Смятам,че тази вечер ще приключа с късото растение,но с едва 225 изскачащи които имам до момента ,не знам дали ще взема реда даже.Съжалявам,че хабих супер, и мими тор,но най-вече съжалявам за изхабения бонус за приходи от растения.А дори да успея да взема някак си реда,то ако нищо не се промени с изскачащите е ясно ,че сандъкът ще е само мираж за мен!Сякаш не са ни достатъчни мъките с играта през юнити,и клиента,та трябва да ни се ходи по нервите и с "изнудващи"куести!!!
     
    .TAINNA., cecomania, gigi_421 и 3 други харесват това.
  5. buba62

    buba62 Главен болярин

    До 900 ги докарах чукосърповете с интензивно използване на 20 Харита.
    Планът ми за разсяване на второто растение тази вечер се провали.
    За през нощта посях люляков боб с маска "Бахама", есенция на познанието и лечебен мехлем, доста се намали времето му.
    Не унивам, боря се до последно. На трудната трудност няма да се дам.

    PS Утре ще опитам къси зеленчуци тиквички и бамя пак с тези продукти, зашото примерно сега от маракуя с харитата ми пусна 16 хвъркати.
     
    Последна редакция: 29.1.21
    .TAINNA., tanyamery, ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  6. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Абе, не че съм голям специалист в оръдията на труда, но според това как е нарисувано, това не е чук, а кирка. И пещерняк не съм, но мисля че кирката би свършила по-добра работа в пещерите. Да не говорим, че сърп и чук "говорят" за едни други неща.
    Незнам как я мислят тази от БП, но към момента садя по-дългото растение, ползвам някой и друг ред за увеличаване на изскачащите на бахама и съм със 429 изскачащи. Почвам да се съмнявам, че и реда ще взема.
     
    Последна редакция: 30.1.21
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и gigi_421 харесват това.
  7. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Каква е тази маска " Бахама"?
     
  8. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    По-бърза продукция за бахама зеленчуци и не заема слот.
     
    .TAINNA. и gigi_421 харесват това.
  9. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    От къде се взима тя?В занаятчийските не мога да я намеря дори и на пазара.В същност тя продава ли се?
     
  10. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Ако не бутнат процента на изскачащите, трудна работа за мен. 430 сърпове имам и не съм събрала още първото растение. Събирането на още 1600 е мисия невъзможна за 80 часа.
     
    .TAINNA., [[Fermerkaa]] и elliss_bg харесват това.
  11. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Виж във вазичката при консумативи нямаш ли?
     
    .TAINNA. харесва това.
  12. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Мъка е с изскачащите .... те хубаво са написали ниво средно трудно/ трудно, но май е плащаш = имаш/ не плащаш - нямаш. Дори и на колелото да уцеля бонус плевня, то като не изкачат предметите няма смисъл ....на работа не мога да играя, варианта преди беше пуфин през телефона, но там е мъка със зареждането а играта.
     
    ilinka89, .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и 2 други харесват това.
  13. cecomania

    cecomania Активен автор

    Отварата се казва вълшебно питие или съдбовно питие....И разбира се че се продава.Не че ще ти помогне кой знае колко.И не е вярно ,че не заема слот-няма бълвоч(освен даващите То и ТрТо),които да не заемат слот,но той е сребърен и почти не бърка играта.Действа горе долу,колкото обикновената тор или ако сееш Иксора ще намали времето с около 1,1.30 времето за узряване.Така или иначе според мен без закупуване на кошници не може да се стигне до финала.Или естествено с много наливане на СТ,което заради едно сандъче ми се струва безсмислено.
    П.П.Според мен играчите,които нямат намерение да си купуват кошници да не наливат напразно ресурси...безсмислено е
     
    Последна редакция: 30.1.21
    gigi_421 харесва това.
  14. buba62

    buba62 Главен болярин

    От редичка я бера - Неонови обори 6. Не заема слот. Пратих ти 1.

    PS Наредих редичката, но още не разсявам,трябва да събера 20 хвъркати xD. Тиквички посях, дано пуснат достатъчно.
     
    .TAINNA., tanyamery и gigi_421 харесват това.
  15. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Не виждам как ще му се получи на човек това събитие без торби с харита, дървесна или супер тор и всичко това за едно Пиколо, което в 99 % от случаите не си струва усилията. Изскачащите с късото растение се пръкват на 100 % с над 100 харита, отдавна не беше се случвало чак такова затягане на кранчето. Та, верно са опредилили трудността - за ред средна, за Пиколо трудна. Добре е всеки правилно да си разчете силите, за да няма разочаровани накрая.
     
    elliss_bg, .TAINNA., gigi_421 и още 1 човек харесват това.
  16. .water.

    .water. Адмирал

    Има вариант без наливане на ресурс и купуване на кошници на,който му се занимава и има свободно време,но на тоя хаос в играта в момента толкова да се циганят за един сандък Пиколо е срамота като ,че ще завали дъжд от злато като го отвориш.Почнаха старите номера да прилагат.Дългото растение като,че ли дава повече изскачащи до сега имам 292 остават още 3 дена ако не се лъжа може и да се случи.
     
    elliss_bg харесва това.
  17. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Няма такъв вариант, не подвеждай хората! Разбирам да не го играеше, да ги пишеш наизуст тези неща...
     
    .TAINNA. и cecomania харесват това.
  18. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Става дума за Маска "Бахама" - дава 20% по-бърза продукция за 6 ч. на зеленчуците на бахама.
     
    .TAINNA., gigi_421 и milena7004 харесват това.
  19. .water.

    .water. Адмирал

    Не подвеждам никой има вариант с платени подаръци на теб ли да обяснявам как се прави?не пиша наизуст и както казах голяма играчка е и се иска свободно време,но не е невъзможно.
     
  20. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Току що пробвах с тиквички с тези продукти, които каза: за 1ч и 40мин, с 20 Хари-та - 42 падащи. Пак сложих тиквички и ще кажа след час и 40мин колко падат отново...ако падат така - това е рецептата за мен. С 5 реколти ще взема редчето днес. Ще смеля нови 5 семена...рефреш, дава ми още 5 семена за мелене и разсявам 8 часовото...и 3 дни ще събирам за Пиколото.
     
    .TAINNA., tanyamery и tani1980 харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.