Дискусия: Ко-ко-коледно пиршество

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 21.12.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Да и вадиш всички изказвания, в които фигурира "Изобилие от тор", както и с търсачката на форума. Много бързо и лесно. xDxDxD
    Бързо, лесно и удобно за играчите ще е , ако осъществите тази идея
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Улесняване-на-играчите.20716/#post-188237
     
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    "Изобилие от тор" въобще не съдържа обикновена тор, следователно няма как да даде такава.

    Не, не вадя изказвания. Погледни приложеното по-горе изображение.
     
    tanyamery харесва това.
  3. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    А когата съм през телефон?! Или нямам право през него да се информирам за играта, която играя?!
    Форума трябва да е удобен за играчите, а не за екипа. И не всички играчи са запознати с клавишните комбинации в Windows, не че са и длъжни. 8)

    В поста ми има други повдигнати теми, които не ги коментираш. Защо ли?! 8)8)8)
     
    Последна редакция: 23.12.20
    лудакрава1 и .water. харесват това.
  4. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Не е честно това отношение към mushnu4ka, тя наистина прави толкова много за този форум и българските играчи на Фармерама (всички го знаете), а и няма никаква вина за неразбориите в играта, но както винаги при създаден проблем понася и обира негативите. Да, натрупаха се много такива, особено напоследък, всички се натоварихме и изнервихме, имаме право да реагираме и да изкажем недоволството си, но то невинаги е насочено в правилната посока. Мислите ли, че виртуалната "заплата" е някаква компенсация за това, което ѝ се налага да понася в момента? Мислите ли, че тя няма нерви и чувства? Мислите ли, че не се опитва да помогне във всяка една конкретна ситуация според възможностите си? Да, може би невинаги успява да подбере подходящите думи и начини, нали е човек като всички нас! Всички понякога допускаме грешки. Е, нека безгрешните първи да хвърлят камъка!
     
    Bamze, *Aleksa*, pepa551 и 14 други харесват това.
  5. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    Така е!
    Трябва да си сляп,за да не разбереш,че Тя държи форума от много време.И ако, Тя реши да се откаже,ще стане "интересно" с този форум,ама много,много "интересно"....Тя не е Проблема!!!
    Този форум, от много време да е история,ако не бяха мъжки момичета,като : Кобрети, Диването и Муши...
    Весели и щастливи Празници ! И много,много Здраве,за Вас и хората,които обичате!/абе за всички/
     
    Bamze, amira, *Aleksa* и 18 други харесват това.
  6. dedoto

    dedoto Адмирал

    за незнайно кой път прецакват събитие>:( с нов джакпот на колелото:cry:с липсващи 200% плевня и орязани 100%>:(аман бре БП :wuerg:и за днес в официални 10 нови събития после играта не върви :(ами няма да върви с туи темпо ами даже и ша спре8)
    п.п.барем снежния човек да се падаше:cry:ама и той с орязани %>:(
     
    Последна редакция: 23.12.20
    pepa551, krisi026, kakata13 и 2 други харесват това.
  7. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    бота кривxD:D
     
    лудакрава1, dedoto и kakata13 харесват това.
  8. fenomenalem

    fenomenalem Подрастващ автор

    За 5 години в играта не съм писал толкова много колкото последните дни.Да няма безгрешни хора на света ,но когато човек поема ангажимент първо преценява силите си ще се справи ли след като много хора зависят от него и разчитат на него.Мисля ,че беше безотговорно и обидно отношението на екипа към играчите вчера .Във всички форуми имаше модератори само тук не се се е мяркал никой да напише едничка дума аджеба какво се случва и на всичкото отгоре постовете с тъмни очила какво значи това ,,говорете си не ми дреме,,айде проявете малко уважение все пак благодарение на нас ви има ВАС.Повече една стотинка няма да вложа в играта след като никой не зачита постовете на играчите и не си прави труда да отговаря или се прави избирателно каквото на който изнася.Надявам се ,че в реалността сте по отговорни и по малко пренебрежителни.Наближават хубави празници пожелавам на всички спокойна уютна и изпълнена със семейна топлина Бъдни вечер и Весела и щастлива Коледа с много здраве и много подаръци.
     
    mirandas, galinad12345 и ZORBA13 харесват това.
  9. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Честита Коледа на всички !!! Нека ни донесе здраве:), щастие:music: и късмет:D и надявам се прията игра:p , и да отнесе здравният фашизъмxD и неуредиците в играта напоследък8):inlove::cry:
     
    .water., tanyamery, ПЕПЕЛЯШКА и 3 други харесват това.
  10. georgi785

    georgi785 Младши експерт

    Някой играе ли го този евент?Оня ден вечерта имаше семена за разсяване-тази сутрин изчезнаха-е как да го играя този евент
     
  11. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Прочиташ ФАЯ като начало.
    След това предаваш лъжица в една от трите части. Изпълняваш я. Получаваш цветен восък, смилаш семена от цветния восък и безцветните свещи, сееш. В последната задача получаваш следващата лъжица, почваш следваща част и т.н.
     
  12. georgi785

    georgi785 Младши експерт

    Благодаля за отговора.Четох около 5 пъти обясненията.Само дето не можеше да се произведат никакви семена в мелницата-всичко беше на 0,затова писах.Днес отново се появиха и успях да ги засея.От коментарите видях че и други са имали същия проблем
     
  13. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Моля.
    Иначе ако безцветните свещи останат под 5 бр., в следващите 5 ч. ще получите до 5 бр. нови (ако имате 0 - ще получите 5, ако имате 3 - ще получите 2).
    Относно писалите за загубени свещи преди някой ден - всички писали бяха проверени и се оказа, че само в 1 случай това е било така.

    П.П. Ще те помоля да бъдеш по-конкретен, когато описваш проблем, за да се разберем по-лесно за какво става въпрос. (Нямам си кристално кълбо.)
     
    Последна редакция: 26.12.20
  14. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    здравейте честита коледа.събитието го приключих но не се изненадах особено.помислих си че ние много се възмущаваме че изскачащите са много събитията са с недостатъчно време и тем подобни.ако това е пътя събития за 120-150000 точки да ги играем по две седмици аз категорично не съм съгласен.в играта трябва да има известно предизвикателство да изисква определени усилия за да се постигне нещо.не знам колко от вас изпитват удоволствие от това да напълнят 6 полета с цъкалки и да ги обират по веднъж на ден.аз определено не желая да играя по този начин.приятна почивка.
     
  15. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    А на мен ми харесва, особено по празниците. Честито на вече приключилите фермери, но темпото на всички е различно - работя и по празниците и тепърва подхващам третото растение и определено по-удълженият евент ми допада. По-добре е да се справям сама, вместо да търся помощ. Желая ви крепко здраве и весело и шумно посрещане на предстоящите празници.
     
    kakata13, angie5858, pepa551 и 5 други харесват това.
  16. georgi785

    georgi785 Младши експерт

    И на мен ми харесва малко по дългия период на евентите.Аз също работя и като сложиш сакатлъците по технически причини едва днес започвам второто растение.:)
     
    kakata13, SKATAVKATA, dedoto и още 1 човек харесват това.
  17. dedoto

    dedoto Адмирал

    това темпо трябваше да бъде направено преди две години, че колегите ме гледат накриво като извадя телефона,а не сега когато ще спирам за не определено време:(
     
    kakata13, ka-linka, pepa551 и 2 други харесват това.
  18. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Темпото дали ми харесва? О да, и още как:);)
    Достатъчно предизвикателства има в релният свят.
    Почивните дни се отдавам на пълен релакс:D
    Целта на всички е една- редичката. Рекордите не ме впечатляват. Дали ще е вторият, третият или последният ден,
    важен е крайният резултат:music::p
    Бъдете здрави и усмихнати:)
     
    tanyamery, dedoto, kakata13 и 3 други харесват това.
  19. .water.

    .water. Адмирал

    Темпото е отлично както каза Дедко трябваше отдавна да го направят щяха да спестят на всички много нерви и може би играчите щяха да проявят по-голямо търпение към случващото се сега.Никога не съм била фен на цъкалковите ферми това не е било игра за мен,но след като спре флаша и предвид това ,че не могат да се справят с Унити да се играе нормално през браузър май май ще нацвъкам и аз декорации по полетата и ще влизам един път на ден докато имам купони белким за 2_3 месеца успеят да направят нещо макар ,че те за година не успяха .Пожелавам на всички да посрещнат Новата година здрави усмихнати и щастливи и заедно със старата да оставим всичко лошо зад гърба си.Весели празници.
     
    [[Fermerkaa]], kika52712, tanyamery и 5 други харесват това.
  20. мариярайковска

    мариярайковска Прохождащ

    Здравейте,сега почвам играта ,но не разбирам как се използва лъжицата
    Благодаря
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.