Улесняване на играчите

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от червената_шапчица на 23.12.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Моля, българския форумен екип на играта да ни улесни със сандъците, даващи се като награда, а не само да ни пуска линк към Кутии с Изобилие от награди. И ние след това да започваме да търсим в дългия списък, за да разберем какво точно получаваме.

    С календара не се получи, но се надявам това да е по силите им и да се реализира.

    Пример:
    https://board-ru.farmerama.com/threads/poluchite-svoj-podarok-f-a-q.25381/#post-497178
    https://board-ru.farmerama.com/threads/jaschiki-s-poleznostjami-v-igre-f-a-q.17878/
     
    Последна редакция: 23.12.20
    лудакрава1, dedoto, ZORBA13 и 3 други харесват това.
  2. .water.

    .water. Адмирал

    Моме ти ме уби xD знаеш ли колко много работа е това да не споменаваме ,че трябва да си извадят и пръста от носа ,за да я свършат.Това не са ти чуждите форуми ,а БГ форума няма шанс да се случи.
     
    milkoga1, koteto9 и dedoto харесват това.
  3. dedoto

    dedoto Адмирал

    :oops:xDxDxD8)
     
    koteto9 харесва това.
  4. georgi785

    georgi785 Младши експерт

    даннн-ти получи сандък МечтаxDxDxD-награда-фермер мечтател,размер 1/2,точки опит:0,повторно зареждане-на всеки 365 дни:pxDxD
     
  5. stoeva

    stoeva Подрастващ автор

    И от мен едно предложение за улеснение: освободете комбайна, така ще може да се обират полетата по-бързо.
     
    neVil159 харесва това.
  6. neVil159

    neVil159 Стажант

    точно ми открадна думите...комбайна и според мен пречи и премахването му би улеснило значително нещата
     
  7. koteto9

    koteto9 Старейшина

    комбайна не пречи изобщо досега как не пречеше проблема е в тая глупос детоя направиха и кога най сетне ще спрът действието на комбайна когато несме в играта това е глобален въпрос на който няма отговор
     
    Последна редакция: 9.2.21
    Marcheto73 и beti06 харесват това.
  8. kosdas

    kosdas Анализатор

    Ако няма комбайна по добре да закриват играта тя на ръка почти не се бере ,а вече мина месец:))
     
    beti06 харесва това.