Дискусия : "Иска ми се да си тук!"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от KAtanasova на 12.7.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз ползвам всяко дръвце което имам. Първп слагам XXL след това слагам XL за да не взема да сложа 2в1 ъпгрекд и да се мина. А и намаляването си е намаляване, и с 5 минути ако ще да е.
     
    Последна редакция: 12.7.17
  2. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Няма почивка ,решили са да ни уморят:cry::cry::cry:
    Още едната не е свършила започва другата
     
  3. Mermaid

    Mermaid Обитател

    Смущава ме 5 задача ,например да се спрем на приготвянето на
    105 флаера за курорт, което е 840 черупки с петна и 4725 гигантски бамбук
    допълнително. По 3 часа на отзив ,това е 105 часа или минимум 4 дни ,
    при положение , че изпълним първите 4 задачи за два дни .нещата биха могли
    да се вържат ,ако от двете полета всеки ден изкачат 150 гирлянда и 190 черупки с петна ,
    взети заедно с ежедневните подаръци ???
    Но ако това не се случва,този евент остава наистина мираж за играещите безплатно играчи .
    И към екипа: моля разгледайте още сега реалните възможности за успешно приключване на този евент .
    [​IMG]
     
    BUTTERFLAYS харесва това.
  4. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    ми хората са го казали
    Но като индикация на екипа: Без време съкращаване брошурите на района 5 не е да се осигури в периода на събитието.
    п.п. хм...........доста фъркати ще трябват8)
     
  5. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Първите 3000 м. мента и 2000 г.бамбук ще ползвам Мими и всичките торове барбар с екстрите, като ще се надявам да не е развалено кранчето / поне от началото/ та докато събера бройките растения за първите 4-ри задачи да се съберат и искачащите -300 черупки и 900 гирлянди / гирляндите са много повече/ така че, ако питате какъв подарък предпочиташ .... гирлянда ще е ...За да изпълня първите четири задачи по най-бързия начин и да се отключи събирането на отзиви. Види се, че времето е ключов фактор за взимането на реда ...колкото по- бързо започна да раздавам флаери толкова повече време ще имам да ги произвеждам а колкото повече произвеждам толкова по бързо ще натрупам 35- те отзива ... както е казал Мечо Пух " Колкото повече толкова повече" ...и ако не ни спрепнат с фъркатите за 6 дни може и да стане работата.

    п.п. Отдавна не си бях виждала Бахата толкова гола ... но Менажерийте не си ги махам каквото ще да става.:music:
     
    Последна редакция: 12.7.17
    milena7004 и [[Fermerkaa]] харесват това.
  6. koteto9

    koteto9 Старейшина

    е това тъп АМА МНОГО ТЪП ЕВЕНТ И НИЩО НЕ ВЗИМАШ А САМО КОПАШ
     
    billy97 харесва това.
  7. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Тръстиката е произведена. Дано поне цената на пазара си я бива, да понатрупам пари, че мечките много поскъпнали, а все забравям че ще трябват и ги предавам в читалището.
    Освободих точно 200 поленца на острова. Колкото толкова. Повече няма да се заниамвам. А ма ха.
     
    Последна редакция: 12.7.17
    eva-mina харесва това.
  8. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Аз пък почвам да си давам отпуск от фермерстването,и тъй кат админите не щат да ми гледат фермата(дори и с предлагани подкупи),ще прескачам през евент,през два.:p
     
    -dd76-, MARV3000 и Doremi харесват това.
  9. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Аз пък отдавна съм пенсионер във фермата , много е готино. Гледам само евентите да изиграя. Поне. Ама за този ще отиде малко СТ, за да стане по-бързо.
    [​IMG]
     
    eva-mina, The.Farm и MARV3000 харесват това.
  10. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Още едно питане към екипа:
    Вълшебното дърво какво ще дава? Откога?
     
    Последна редакция: 12.7.17
  11. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Нека съседите ми който имат желание да ми пратят подарък е ЛЪЖИЦА :):):) Благодаря
     
    tani1980 харесва това.
  12. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    o_O https://board-bg.farmerama.com/index.php?bp-calendar/ :cry:
    Така е то - няма почивка (дори за пенсионерите) във Farmerama :p
     
    Doremi харесва това.
  13. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    за сега нищо. Чакаме отговор за някаква промяна....
     
  14. .water.

    .water. Адмирал

    Гледах гледай май са намалени само черупките за флаерите от 8 на 6 .
     
  15. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Няма почивка, ей, какво е това, бе хора, направо се скапах от копане в тази жегаxD.


    Според мен, играта отдавна е за събиране на реални пари:mad:.
     
    billy97 харесва това.
  16. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Благодаря, Кобри. Дано не правят повече промени, аман.
    :)
     
  17. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Вече не ми се гледа календара. :) Натъпкано с евенти... Ами лято е! Има по-интересни неща... хладни и приятни.
    [​IMG]
     
    Последна редакция: 13.7.17
    billy97 харесва това.
  18. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    ее как, аз чакам да си променят решението и поне вълшебните да пускат някакви предмети, то инак не бива ще ги махна...

    другата малка промяна е на подарък за добре дошли - от 10 броя гирлянд е намален на 6 броя.
     
    [[Fermerkaa]] и .water. харесват това.
  19. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Ами това е хубава новина. А понеже и двете изскачат от растения + обори, ама то те там не са много - как да знаем на какъв принцип и колко ще изкача - дали мидичките на точки или гирляндите ще са повече.
     
  20. .water.

    .water. Адмирал

    След промените съвсем се обърках от кое колко ще трябва.